Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21712172217321742175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, çok kafaya taktığım bir mesela var, cevap verirseniz çok sevinirim. Kullandığım iPhone 7 Plus'un lightning girişinin sağında ve solunda bulunan küçük vidaları düz durmuyor. Sağdaki farklı açıyla, soldaki farklı açıyla duruyor. Bu iki vidanın fabrika çıkışı açılmamış cihazlarda dümdüz durduğu söyleniyor. Eğer vidaların pozisyonu farklıysa, içinin açılmış olduğunu söylüyorlar. Kendi iPhone'unuzda bir bakabilir misiniz rica etsem? Şu meseleyi bir çözsek..
  • Doğruer D kullanıcısına yanıt
    benim gibi birisi vidaları sıkmış olabilir mi ?
    Telefonu sıfır aldıysan git değiştir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    7 plusı Turkcellden 0 aldım kutusunu ben açtım yani cihazın 0 olduğuna eminim ve benimki de çok hafif sapma yapmış ama bunun normal olduğunu düşünüyorum açıkcası zaten 7 plus kasalarında vidalardan dolayı kasma sorunu var kronik telefonun altına ya da üstüne bastırdığımda çıtır çıtır ses geliyor çoğu cihanda sanırım vidaları sıkıca düzeliyordu onunla alakalı olabilir bu kadar düşünmeyin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_click

Telefonu sıfır aldıysan git değiştir
    Apple Servisine bırakmaya da çekiniyorum telefon garantiden çıkmasın diye. İnceleme videolarında izlediğim kadarıyla sıfır cihazlarda vidalar düz duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doğruer -- 2 Mayıs 2018; 13:27:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: assassin(z)

7 plusı Turkcellden 0 aldım kutusunu ben açtım yani cihazın 0 olduğuna eminim ve benimki de çok hafif sapma yapmış ama bunun normal olduğunu düşünüyorum açıkcası zaten 7 plus kasalarında vidalardan dolayı kasma sorunu var kronik telefonun altına ya da üstüne bastırdığımda çıtır çıtır ses geliyor çoğu cihanda sanırım vidaları sıkıca düzeliyordu onunla alakalı olabilir bu kadar düşünmeyin hocam
    Belki zamanla vida gevşemesi olmuştur. Apple Türkiye satıştan önce kontrol yapıyor da olabilir..
    Bende aynı hizada duruyor ilk defa duydum aynı hizada bıraktıklarını bence kafaya takılcak bir durum değil kutuyu siz açtıysanız sorun yok hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Bende aynı hizada duruyor ilk defa duydum aynı hizada bıraktıklarını bence kafaya takılcak bir durum değil kutuyu siz açtıysanız sorun yok hocam
    Telefonunuzun içinin hiç açılmadığını gösteriyor, içiniz rahat etsin. Fabrika montajında vidaların farklı açılarda durması mümkün değil. Vidalar farklı şekilde duruyorsa, sökülüp tekrardan takıldığını gösteriyor. Aynı açıda tekrardan vidalamak için mercekle bakılması gerekir ki, bununla da kimse uğraşmıyor. Apple TR servislerinde bile durum aynı.
  • Dün itibariyle artık ben de Iphone kullanıcısı oldum. İki adet uygulamalar ile ilgili sorum olacaktı.

1- Telefona atılan dizileri filmleri izlemek için hangi uygulamayı önerirsiniz. Android'de MxPlayer kullanıyordum. IOS'da VLC Player denedim fena değil gibi. Bundan daha iyi dediğiniz uygulama var mı?

2- İzlenilen dizileri takip etmek için bir uygulama var mı? Android'de SeriesGuide diye bir program kullanıyordum.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Arkadaşlr 11.3.1 yükledikten sonra ilginç bir şey keşfettim.iPhone 7 kullandığım için şarj ve kulaklığı tek çıkışa dönüştüren bir adaptör kullanıyorum.Adaptör sorunsuz fakat elimi ekrana basılı tuttuğumda yukarı aşağı titriyor ekranda temazsızlıklar oluyor.Adaptör çıkınca her şey düzeliyor.Sizce durum nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    2. Tv show tracker
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.

• fenomertcan kullanıcısına yanıt
    Topraklama sıkıntısı, bu durum genelde kalitesiz sarj aletlerinde oluyor

• x_click X kullanıcısına yanıt
    Yoğun kullanımda veya az kullanımda ekran süresi böyle

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• bestercan B kullanıcısına yanıt
    Hocam pili garantisi varken değiştirirler mi birde iOS sürümünüz kaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_click -- 2 Mayıs 2018; 16:3:54 >
  • ıphone 7 kullanıcısıyım borsa uygulamasında nedense dolar ve euro da arada bir grafiği alma hatası diyip duruyor nasıl düzeltebilirim bilen biri yardımcı olursa sevinirim çok önemli
  • cagatyercan kullanıcısına yanıt
    AVPlayer

• x_click X kullanıcısına yanıt
    Sürüm 11 2.6. Garanti durumunu bilemiyorum

• iPhone 7 eve geldim pil durumu. Oyun oynamayan internet ağırlıklı kullanım yapanlar için durum bu. Güç tasarruf kullanılmadı hep WiFi

• Neden herkes kullanım sarj süreleri atıyor anlamıyorum, bazısı aşırı sarj süresi için aşırı kasıyor, telefonun keyfini çıkartın, gün içinde 30dk sarja takın olsun bitsin, ne kadar var bu kadar kasmaya anlamıyorım, ekran görüntüleri artık bıktırdı

• 
Sayfa: önceki 21712172217321742175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.