Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefon kaç defa şarja takıldığını kaç defa kulaklık takıldığını nasıl gorcez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun brader ne kadarsa aldın kazasız belasız çizigsiz iyi günlerde kullan.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor. Bazı uygulamalarda. Safaride olmadı hiç.

• Arkadaşlar sizdede zil sesinde alttaki hoparlörde hafif bir cızırtı geliyor mu (zil sesi anons)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Touch id calismiyor arkadaslar bu sorunu yasayan oldu mu? sensor bir turlu okumuyor parmagimi, yeni parmak kayit etmek istedigimde de algilayamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrid -- 28 Nisan 2018; 3:22:52 >
  • iPhone 7 Plus 32GB ile iOS 10.3.3 kullanıyorum. 11.3.1 sürümüne geçmeli miyim?

• Arkadaşlar şu son 11.3.1 güncellemeyi yükledikten sonra telefon sessizde değilken klavyede yazı yazarken sanki çıkan sesler azaldı.Ayrıca telefon görüşmesini yaparken gerek hoparlör ile veya normal ahize ile yaparkende ses azaldı gibi.Siz de durumlar nasıl? Hoparlörlerde kir toz vs yok tertemiz.

Ayrıca numara tuşlama bölümünden tuşlara tıklayınca da eskisine nazaran daha az ses çıkıyor.Ama müziklerde ve telefon çalınca sıkıntı yok eskisi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infazci captain -- 29 Nisan 2018; 12:59:29 >
  • BackConnect kullanıcısına yanıt
    Emin ol iphone x disinda f/p telefonu hem ozellikleri hem fiyatiyla beraber. 6,6s,8 hikaye

• osmans95 O kullanıcısına yanıt
    Hiç bulaşma

• Arkadaşlar bir sorum olacak ; geçen hafta bir telefoncudan iphone 7 plus aldım , dün arkadaşın 7 plusın arkasına baktığımda ce 0682 yazıyordu bende
    sadece ce işareti var , sorgulattığımda 24 nisan 2020 ye kadar garantisi gözüküyor neden 0682 işareti arkasında yok ? bilen var mı?
  • malahit M kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de aynı sorundan muzdaribim sanırım hoparlör patladı

• Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Düşürdünüz ya da ekran değişimi mi yaptınız hocam

• c34 kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam durup dururken oldu şaşırtan da bu sanırım sensör bozuldu araştırdım biraz buna benzer bir sorun yaşayan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: c34

Hocam ben de aynı sorundan muzdaribim sanırım hoparlör patladı
    Kardeşim hoparlör ptlak olsa müziklerdede aynı sorun olmaz mı anlamdım gitti

• 3 aylık i7 var 4,5 g açıkken çok ısınıyor

Özelikle haritada, biryere giderken yalnız harita bile açık olsa tel yanıyor

• 11.3.1 kullanıyorum şarj gitme süresi normal mi sizce
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_click -- 1 Mayıs 2018; 0:18:13 >
  • x_click X kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığının yüksek olması da etkili. YouTube fazla şarj yer onu da belirtmeliyim. Bende 7 saat ortalama. Oyun oynamam. İnstagram WhatsApp internet, Apple Music bol bol. Sürüm 11.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.leon -- 1 Mayıs 2018; 1:26:51 >
  • 7 alıcağım bir problemi varmı ? Bide kutudan hangi ios çıkıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riesso kullanıcısına yanıt
    İPhone 7 Plus kullanıyorum herhangi bir sorun yok bende. 1 ay önce aldım İOS 11.2.6 veya bir önceki sürüm de olabilir öyle bir sürümle gelmişti.

• krki K kullanıcısına yanıt
    Düz 7 hakkında merak ediyordum pil sorunu falan vardı önceki jenerasyonda. O tür şeyler varmı diye sordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 21702171217221732174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.