Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21062107210821092110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon görüşmesi yaptığım zaman dahi telefonun sağ üst tarafı ısınıyor. Oyunlarda falan da baya ısınıyor cihaz 7 plus. Herkeste var mı bu ısınma yoksa benim cihazda mı anormallik var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jinstyle J kullanıcısına yanıt
    Hocam iPhone dan sıkıldıysan x den de 1-2 hafta sonra sıkılırsın .. benim tavsiyem belli bir süre android cihaz kullan .. çok iyi geliyor insana .. ben Huawei modellerini kullandım 6 ay kadar .. en son P10 kullanıyordum .. tavsiye ederim .. tekrar iPhone a döndüm ama bu android sıkıntısından değil .. şirkette kullandığımız yeni bir mail programlı ile ilgili

• the-music kullanıcısına yanıt
    O olayın aslı şu: sonraki nesil model veya modeller geldiğinde şu anki X’un üretimi duracak ki bu da Eylül ayına tekabül ediyor. Mesela şu anda Apple’ın sitesinden 7 ve 6S hâlâ alınabiliyor ama nasıl ki Apple Watch 2’yi sitelerinde satıştan kaldırıp piyasadan sildilerse aynı şeyi X’a da yapacaklar.

Sonraki modeller çıkana kadar iPhone X’un üretiminin durması söz konusu değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 4 Şubat 2018; 21:57:10 >
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    bende okudun ilk olarak üretimi %50 azaltacak ve devaminda uretimi durduracakmis, gerekce olarak satislari istenildigi gibi gitmemesi. ozellikle cin pazarinda cok basarisiz oldugu, gerekceninde cinli kulanicilarin ust bardaki siyah cikinti oldugu yaziyordu . yani bu sizin anlatiginiz applenin her zaman yaptigi gibi olmayacakmis. tabi bu piyasadan silinecek demek değil. fakat sonraki cihaz yani kullanici geri bildirimi ile ust bar kalkarsa ve parmak izi gelirse iphone x cok fazla deger kaybedecegi kesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 4 Şubat 2018; 22:23:9 >
  • satılık i7+ 32 gb mat

Detaylar için pm atabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Hocam iPhone dan sıkıldıysan x den de 1-2 hafta sonra sıkılırsın .. benim tavsiyem belli bir süre android cihaz kullan .. çok iyi geliyor insana .. ben Huawei modellerini kullandım 6 ay kadar .. en son P10 kullanıyordum .. tavsiye ederim .. tekrar iPhone a döndüm ama bu android sıkıntısından değil .. şirkette kullandığımız yeni bir mail programlı ile ilgili

bende 1 küsür yıldır ip7 kullanıyordum dün samsung glaxy note fe aldım, androide döndüm ve oh beeee diyorum. yok böyle bir özgürlük, çıktım ios hapisanesinden,

ip7 yi satmayı düşünmüyorum çok kompakt ve sağlam bir telefon note fe ile dönüşümlü kullanıcam.
  • Arkadaşlar 32 gb gold kullanıcısıyım aranızda bildirim sesinin bozularak yankı ve cızırtı şeklinde çıkması oluyor mu bu bi sorun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGMRKP61 -- 4 Şubat 2018; 23:47:15 >
  • ENGMRKP61 kullanıcısına yanıt
    Banada denk geldi iki üç kez. Sanki ardı ardına bildirim geliyormuş gibi bir takılma oluyor çınlıyor ses.

11.2 sürüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam uzun süredir devam eden bi sorun

• Arkadaşlar iphone 7 plus 128 gb kullanıyorumda ara sıra klavyede whatsapda, menü geçişlerinde falan ciddi kasılmalar oluyor... Ses kapama+ güç tuşuna uzun süre basıyorum reset atıyorumda öyle kendine geliyor bu sorunu yaşanlar varmı ?
  • ENGMRKP61 kullanıcısına yanıt
    WhatsApp'tan arka arkaya mesaj yazarlarsa bu sorun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Arkadaşlar iphone 7 plus 128 gb kullanıyorumda ara sıra klavyede whatsapda, menü geçişlerinde falan ciddi kasılmalar oluyor... Ses kapama+ güç tuşuna uzun süre basıyorum reset atıyorumda öyle kendine geliyor bu sorunu yaşanlar varmı ?

Merhaba,

Bende de 7+ 128GB mevcut. WhatsApp'ta da neredeyse hiçbir sohbeti silmem. Bu şekilde bile ''ciddi kasılmalar'' diyebileceğimiz bir durumla karşılaşmadım. Sürüm olarak 11.2.2'deyim.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    çin ürünlerinde beklentiniz fazla yüksek olmasın hocam. Zira apple kulaklığından daha iyi değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 5 Şubat 2018; 12:18:49 >
  • Arkadaşlar bi yarımdım Edebilirmisiniz 7plus 256 gb kullanıyorum en soldaki hava durumunun olduğu ekrana kaydırdığımda telefon donuyor bunun sebebi nedir acaba?

o his bende de oluyordu acıtıyordu bir süre sonra. Şimdi RHA MA750i kullanıyorum çok memnunum.
    bluetooth kulaklıkları deneyebilirsin. gearbestten 70 küsüre ep51 getirmiştim çok güzel kulaklık. Şarjıda çok iyi gidiyor. Aktif kullanımda 6-7 saat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabah sıkıntı yoktu şuan servis yok uyarısı alıyorum telefondan.önce uçuş moduna aldım düzelmedi. Sonra teli kapadım açtım düzelmedi. Hattım Türk Telekom. Bununla mı ilgili yoksa telefon ile mi acaba. İlk defa başıma geldi. 15 aydır kullanıyorum telefonu. Telefon iPhone 7 128 gb.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kulagın iç kısmına giriyor. iphone kulaklıgı gibi dış kısımda kalmıyor. Sesi benim için gayet yeterli geldi. Ses yüksekliği son seviyede aşırı yüksek geliyor hatta. Dışarıdaki seside bloke ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler bazı oyunlarda ekrana dokunmadığımızda ekranı kapatıyor. Bu nasıl bir saçmalıktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Tamamen uygulamayı yazan kişi ile alakalı. Uygulamaların ekranı uyanık tutma yetkisi var çünkü. Eğer yazılımlarına eklerse mesela oyun ön plandayken ekran daima açık kalır, dokunmasanız bile :)
  • 
Sayfa: önceki 21062107210821092110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.