Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20612062206320642065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 7 plus kullanıyorudm 32 gb, iyi bir fiyata sattım şimdi 128 lik alacağım. Ancak size bir sorum var mat siyah kullanmıştım kasası çok götüydü k3ndi kendine soyulmaya başladı renk attı pul pul oldu bu yüzden mat siyah düşünmüyorum.

Red kullananlarda böyle bir sıkıntı var mı ? Renk seçimim ya silver olacak ya da red. Siz olsanız hangisini alırsınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar i7 sahibiyim üstüne biraz daha koyup plus modele geçsemmi sizce? Sırf portre modu icin çok ahım sahım foto çekiyormu? Yoksa 7 ile devam mı?

• iDenis kullanıcısına yanıt
    Birde yavaşlık söz konusu.Tabi kağnı gibi değil ama bazen menü geçişlerinde hissediliyor.

• Telefonum i7 128 gb. Telefon elimdeyken sag taraftan baslayarak ısınıyor. Sonra ekrana geliyo sicaklik. Alali 20 gun oldu. Bugun basladi bu olay. Yaptigimda google de gezinmek. Ne video ne kamera bisede yapmiyorum. Varmi fikri olan. 10.1 surumu

• quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

Arkadaşlar i7 sahibiyim üstüne biraz daha koyup plus modele geçsemmi sizce? Sırf portre modu icin çok ahım sahım foto çekiyormu? Yoksa 7 ile devam mı?

Siz bilirsiniz ama bana sorarsanız gerek duymuyorum şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silver çok şık. Kırmızı kullanıpta bu tarz problemi olan kimseyi duymadım. Sonuç olarak karar yine size kalıyor.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Hocam çok kararsızım. Vendeki mat siyaha kırmızı film çekiyordum çok efsane duruyor siyah ve kırmızı uyumu ama beyaz ekranı da fazla sevmiyorum. Birde kılıf olarak vs düşünürsek red biraz daha ağır basıyor bence ama yine karar veremedim. 15 ocağa kadar vaktim var 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Bununla ilgili bir zorluk yaşamadım henüz. Evde macbook var fotoğraflar uygulamasından taşıyınca jpg e çeviriyor kendisi. PC'ye itunes ile icloud kurup oradan fotoğraflar kısmından aktarmayı deneyin belki kendisi çeviriyordur. Çevirmiyorsa eğer heic to jpg diye aratıp o programlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca dropbox gibi yere aktarırken de jpeg e çevirebiliyor.

Bu fotoğraf formatı iOS 10.3.3 te de var mı yoksa iOS 11 e özel bir durum mu çünkü ayarlarda böyle birşey bulamadım

• M_EKN M kullanıcısına yanıt
    11 e özel hocam.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Merhaba Iphone 7 32 gb rose gold almayı düşünüyorum ama almadan önce telefonu nasıl kullanacağım hakkında biraz bahsedeyim öncelikle internet bütün gün hemen hemen açık olacak whatsappda genelde mesajlaşırım onun dışında bir kullanımım olmayacak çok az instagram twitter bu yüzden çok şüphedeyim bayağı hemde acaba 1900 mAH küsür bir pil kapasitesi bana yetecek mi siz kullanıcıların bana yardımcı olmasını rica ediyorum...
  • byghost878 B kullanıcısına yanıt
    6 saatlik ekran süresi veriyor telefon ortalama, ama sadece internet ve sosyal medya için iphone 7 almanız biraz pahalıya gelebilir. Androidlerde uygun fiyatlı ürünler var veya ios olsun derseniz se düşünebilirsiniz. Tabi eğer küçük ekran sıkıntı olmayacaksa. Bütçeniz fazlaysa ve kamera vb şeyleri çok kullanacaksanız batarya açısından 7 plus tercih edilebilir.
  • iPhone 7 iOS 11.2.1 32gb

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Proph

6 saatlik ekran süresi veriyor telefon ortalama, ama sadece internet ve sosyal medya için iphone 7 almanız biraz pahalıya gelebilir. Androidlerde uygun fiyatlı ürünler var veya ios olsun derseniz se düşünebilirsiniz. Tabi eğer küçük ekran sıkıntı olmayacaksa. Bütçeniz fazlaysa ve kamera vb şeyleri çok kullanacaksanız batarya açısından 7 plus tercih edilebilir.

Hocam cihazda çoğu kişi aynı şeyleri yapmıyor mu? Ben henüz çevremde üst düzey kullanım sergileyen birine rastlamadım

• Beyler kafayı yiyeceğim. Çünkü instagrama girdiğimde bildirimleri aç diyor, bildirimler kısmına giriyorum instagram seçeneği yok, ayarlardan instagram seçeneğine giriyorum bildirimler diye bir seçenek yok. Sorun nedir?

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    uygulamayı silip yeniden yüklemeyi denedin mi sevgili Taylor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R`meRt

iPhone 7 iOS 11.2.1 32gb

standart tasarruflu kullanım 7 plus pil süresi. bence hala yetersiz en az 10 saat kullanım vermeli iOS 11 de sıkıntı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: byghost878

Merhaba Iphone 7 32 gb rose gold almayı düşünüyorum ama almadan önce telefonu nasıl kullanacağım hakkında biraz bahsedeyim öncelikle internet bütün gün hemen hemen açık olacak whatsappda genelde mesajlaşırım onun dışında bir kullanımım olmayacak çok az instagram twitter bu yüzden çok şüphedeyim bayağı hemde acaba 1900 mAH küsür bir pil kapasitesi bana yetecek mi siz kullanıcıların bana yardımcı olmasını rica ediyorum...

Instagramda deli gibi akmayacaksan 7 yeterli senin için. Günlük internet WhatsApp vs. Android dünyasına hiç bulaşma bence al iPhone kafan rahat etsin.
  • the-music kullanıcısına yanıt
    Bakın diyelim ki 7 plus aldınız ios 10 ile geldi. Bu adam yorumları okudu etti sizi dikkate almadı yine de ios 11 e geçti ve şuan ki son sürüme güncelledi. ios 10.3 ile şuan ki ios 11 arasında ne gibi sorun teşkil edebilecek bir fark olabilir, birini söyleyebilir misiniz ? Parantez içinde 7 plus hakkında söylüyorum. Yani dediklerinizi sıfır alınmış 6, SE,hatta 6s için derseniz anlayışla karşılarım. Ama daha bir senesini yeni yeni aşan bir cihaz için ios 11 için dur demek gerçekten abes kaçacaktır fazlasıyla... evet ilk ios 11 sürümü gayet sıkıntılıydı fakat şuan ki 11.2.1 de hem batarya hem de optimize anlamında ios 11 e geçmemek büyük kayıp olur düşüncesindeyim. Şuan ki mevcut sürüme geçen 7plus kullanıcısı tertemiz kurulum veya yapmadan, bir sorunla karşılacağına ihtimal dahi vermem iOS 10 ile mukayese edecek olursak...

Ayrıca “aldığınız ürün araştırmadan etmeden alınınca elinizde kalırsa” benzetmesi 7 plus ile ios 10’dan 11’e güncelleme aşamasında çok yanlış bir benzetme, genel bir benzetme olabilir ama şu konumda kullanımı yanlış olmuş. Keza telefonun işleyişi ile bir aksaklık olabileceğine iOS 11.2.1 li 7+ için altını çize çize söylüyorum, ihtimal dahi vermiyorum.

Şu konuda belirttiğim batarya performansını göreceksiniz ki 10.3.3 den ne bir eksik ama fazlasıda olabilir. Ayrıca temel üç birimden birisi batarya performansıdır mobil cihazlar için;

https://forum.donanimhaber.com/ios-11-ana-konu-ios-11-2-1-final-surum-yayinlandi--126751894-340#130291981

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stanga -- 31 Aralık 2017; 11:50:28 >

• Scorpion28 kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazım plus değil,güç tasarruf modu ise hiç açılmadı.

• 
Sayfa: önceki 20612062206320642065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.