Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ogzmrt Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
50.456
Cevap
471
Favori
1.948.374
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    2787 Mesaj

anlatamazin arkadasim ,ozel uretim cihaz kullanıyorlar sanirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 27 Aralık 2017; 17:52:50 >
    |
    |
    ~Lion King~ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ReaLLibe

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

iOS 10.3.3’ten iOS 11.1.2 sürümüne geçtim. Ben herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Farklı cihaz mı kullanıyoruz anlamadım ki. Bence iOS 11.1.2 gayet stabil ve sorunsuz. İOS 11.2’ye geçmedim. O yüzden 11.2 hakkında yorum yapamayacağım.

Edit: iPhone 7 Plus 32Gb.

Menüyü kaydırırken verdiği o tepkisel hareket bile ağır. 10.3.3 te anında menü kayardı şimdi salise farkıyla da olsa yavaş kayıyor

Salise farkı gözle görüp hissedebiliyosanız pes vallahi ciddi takıntılarınız var gibi görünüyo

Az önce arkadaşlarda inanmıyordu denedik ve şaşırdılar. Video atmamı istiyorsanız atarım yarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1183 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

50tl mi

Cepte mi bu hale geldi

Kırılmaz cam 5-10 tl arası genelde. Cebinizde başka seyler varsa böyle olması normal. Pet koruyucu kullanıyorum ben daha onda bile çizik yok. Bence biraz dikkat edin hocam.

Hocam 3D dedikleri komple ekran kırılmaz cam bu 5-10 tl nerde var yani 50 den başlıyor 120 ye kadar çıkıyor Ankara’da Kızılay sıhhıye AVM’ler kaç yer gezdim aynen cepte oldu anlamadım yani nasıl oldu

Benim sorum şuanki hali zarar verir mi cama ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İphone 7 128 GB // İPad 9.7 inç 5. Nesil 32 GB // Dell Studio 1558 Laptop // Canon 550D Body ---- 18-55 mm IS Lens / 55-250 mm Lens / 50 mm 1.8 Lens / Canon 320EX Flaş // Epiphone Les Paul Standard Plain Top Honey Burst Elektro Gitar - Zoom G3 Stomp Box - Creative 2.1 Speaker // Honda CRV 2.0 ies 2002

• Yüzbaşı
    828 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

iOS 10.3.3’ten iOS 11.1.2 sürümüne geçtim. Ben herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Farklı cihaz mı kullanıyoruz anlamadım ki. Bence iOS 11.1.2 gayet stabil ve sorunsuz. İOS 11.2’ye geçmedim. O yüzden 11.2 hakkında yorum yapamayacağım.

Menüyü kaydırırken verdiği o tepkisel hareket bile ağır. 10.3.3 te anında menü kayardı şimdi salise farkıyla da olsa yavaş kayıyor

Salise farkı gözle görüp hissedebiliyosanız pes vallahi ciddi takıntılarınız var gibi görünüyo

Az önce arkadaşlarda inanmıyordu denedik ve şaşırdılar. Video atmamı istiyorsanız atarım yarın.

Demek istediğimi anlamamışsınız vardır elbette fakat saliselik farkdan bahsediyosunuz takıntı haline getirmişsiniz belli ki saniye bile değil saliseden bahsediyosunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    13628 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Demek istediğimi anlamamışsınız vardır elbette fakat saliselik farkdan bahsediyosunuz takıntı haline getirmişsiniz belli ki saniye bile değil saliseden bahsediyosunuz.

Şöyle hayal edin. Menü açık ve parmağınızı ani kaydırdığınızda resmen menü duraksıyor bir anlık.

• Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Arkadaşlar iphone 7 almayı düşünüyorum androidden sonra guzel olucak diye düşünüyorum. Vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum peşin fiyatına 10 taksit ile 2 yıl apple türkiye garantili olarak satılıyor dimi vatanda? Bilgisi olan var mı deneyimleriniz önemli

Telefonumun biraz daha şık görünmesini istiyorum kaplama yapsam sorun olur mu ? Ayrıca cam jelatin ve kılıf önerisi yapar mısınız ?

|
    |
    1145 Mesaj

Bende yıllardır android kullandıktan sonra 7 plus modeline geçmiştim.

Kız arkadaşımla beraber aldık.i7 aldı ben plus modelini aldım.
    Kız arkadaşım daha öncedr iphone kullanıyordu. Ama i7 geçerken iyiymiş demişti.

Gerçekten stabil bir telefon. Eylülde aldım. Allah şükür bir sorunla karşılaşmadım henüz. İnşallahda karışılaşmam.

Sürüm 10.3.2 kullanıyorum. Sürümü hiç değiştirmedim.
    Sanırım kız arkadaşımında sürümü 10.3.2

Baktım hiç bir sorum yok telefonda ne diye sürüm değiştirip risk alayım dedim ve değiştirmedim.
    Kız arkadaşıma da değiştirmedim.

Oda zaten 10 lu sürümden o da memnun.
    11 sürümü çıktıktan sonra forumu sürekli takip ettim.

Ne yazakki 11 sürümü gerçekten sorunlu bir sürüm olduğu kanaatine vardım. Sorunsuz çalışan bir sistemi riske atmak istemedim.

Size tavsiyem eğer 10 lu bir sürüm ile telefon gelirse 11 e geçiş yapıp risk almayin.

Eğer 10 lu sürümde bir sorun varsa veya memnun kalmassanız 11 sürüme geçebilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-music -- 28 Aralık 2017; 1:7:37 >
    |
    |
    Mücahit0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6445 Mesaj

Katılıyorum ios11 intihardır hatta yeni alıncak telefon ios11 yüklüyse almayın bence.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    the-music kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1145 Mesaj

Itunes üzerinden günceleme yaparsınız 11 de sorun olmaz deniyordu.

Hatta apple ile de konuşmuştum. Onlarda ıtunes üzerinden günceleme yaparsanız sorun olmaz dediler.

Fakat forumda itunes üzerinden sorunsuz bir şekilde günceleme yapmalarına rağmen 11 sürümünde yine sorun yaşayanlara karşılaştım.

ıtunes üzerinden günceleme de yapılsa 11 sürümünün sorunsuz çalışacağına güvenemedim. Bir de sanırım 11 sürümden sonra 10 lu sürümüne geçilemiyor.

|
    |
    radko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle hayal edin. Menü açık ve parmağınızı ani kaydırdığınızda resmen menü duraksıyor bir anlık.

Bak o göze takılır işte ve çok rahatsız eder insanı şimdilik bende bi sıkıntı yok o konuda ip 7 ios 11.0 kullanıyorum 2 haftalık telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaLLibe -- 28 Aralık 2017; 1:24:22 >
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Düşünen varsa arkadaşlar iPhone 7 128 GB cihazım satılıktır. Fiyat cazip.

Edit: Linki kaldırdım. İzmir'e sattım. Önce EFT, sonra kargo. Ucuza gitti. Doğru düzgün alıcı çıkmadı. Herkes ölü sevici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet_yıldırann -- 28 Aralık 2017; 13:18:23 >
    |
    |

Şöyle bir sorun var her ikimizin telefonunda; son güncellemeden sonra hanımın telefon olsun benim telefon olsun, şarja taktığımız zaman ya uyumsuz aksesuar diyip şarjı kesiyor, ya da şarj işareti olmasına rağmen telefonlar şarj olmuyor.

Bu 10 şarjdan 8’inde oluyor.

Bazende sorunsuz şekilde telefonlar şarj oluyor.

Kabloları kontrol ettim sorun yok,

Bu nasıl iş anlamadım arkadaşlar, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Garanti Apple Türkiye sıkıntı yok. Ben aldım vatandan faiz fln yok. kredi notunuz iyiyse 10 dakikada onaylanıp cihazı alıp çıkıyorsunuz.
    |
    |
    Mücahit0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px: http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the-music

Bende yıllardır android kullandıktan sonra 7 plus modeline geçmiştim.

Kız arkadaşımla beraber aldık.i7 aldı ben plus modelini aldım.
    Kız arkadaşım daha öncedr iphone kullanıyordu. Ama i7 geçerken iyiymiş demişti.

Gerçekten stabil bir telefon. Eylülde aldım. Allah şükür bir sorunla karşılaşmadım henüz. İnşallahda karışılaşmam.

Sürüm 10.3.2 kullanıyorum. Sürümü hiç değiştirmedim.
    Sanırım kız arkadaşımında sürümü 10.3.2

Baktım hiç bir sorum yok telefonda ne diye sürüm değiştirip risk alayım dedim ve değiştirmedim.
    Kız arkadaşıma da değiştirmedim.

Oda zaten 10 lu sürümden o da memnun.
    11 sürümü çıktıktan sonra forumu sürekli takip ettim.

Ne yazakki 11 sürümü gerçekten sorunlu bir sürüm olduğu kanaatine vardım. Sorunsuz çalışan bir sistemi riske atmak istemedim.

Size tavsiyem eğer 10 lu bir sürüm ile telefon gelirse 11 e geçiş yapıp risk almayin.

Eğer 10 lu sürümde bir sorun varsa veya memnun kalmassanız 11 sürüme geçebilirsiniz.

Şimdiden hayırlı olsun.

Bence iOS 11 li sürümlerin hele ki son,sürümün sorunlu olduğu kanısına nasıl vardınız kullanmadan bunu anlamak mümkün değil istisnalar elbette olacaktır. Ama 7+ cihazımda şuan iOS 11 son sürümde hem batarya hem de stabilitelik anlamında hiç bir sorun yok keza iOS 10'a göre daha seri menü geçişleri mevcut. Durması gerekilen yer iOS 11 sürümü kesinlikle değil 7 ve 7Plus için hatta 6s ve Plus'da dahil.

◆Anakart; MSI x470 Gaming Plus ◆İşlemci; AMD Ryzen 5 2600x 4.2 (OC) 1.29V ◆Sıvı Soğutucu; CoolerMaster MasterLiquid ML240L RGB 240mm ◆Ekran Kartı; Sapphire RX 590 NITRO+ Special Edition 8GB GDDR5 256Bit ◆Ram; 2x 8GB G-Skill Ripjaws V Red 3000 Mhz CL 15 ◆Hdd-1; Samsung EVO 120 GB SSD ◆Hdd-2; Western Digital Blue 1 TB 7200 RPM ◆Monitör; AOC 25'' 1ms 1080p 144Hz ◆Kasa; Rampage REDSKY ◆Psu; CoolerMaster 600W 80 Plus ◆Klavye; SteelSeries Apex M750 TKL ◆Mouse; SteelSeries Rival 600 ◆Kulaklık; SteelSeries Arctis 3 ◆Webcam; Logitech C922 Pro ◆Mikrofon; FiFiNE K669 Konsender Mikrofon + NB-39 Mikrofon Standı ◆M.Telefon; iPhone 7 Plus & Huawei P20 Lite

• Binbaşı
    1230 Mesaj
    Arkadaşlar iPhone 7 Plus ta YouTube uygulamasından her videoyu bulamıyorum. Safari’de videolarda var ama youtube uygulaması sanki kısıtlamış gibi videoları göstermiyor veya başka bişey çıkıyor neden acaba

Hekimoglu İsmail
  • Teğmen
    101 Mesaj
    Arkadaşlar iki gün önce iphone 7 plus 32 gb la aranıza katıldım. ufak bir sorunum var ekran jelatininin kenarları tam yapışmıyor ve hava da kalıyor ne kadar uğraşsam da kenarları yapışmıyor bunun için çözüm önerisi ya da jelatin markası önerecek olan var mı yardımlarınız için teşekkürler :)

Kısıtlı mod devredeyse onu kapatıp deneyin.

|
    |
    sas34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Öncelikle sorun yok 2.5d kavisten dolayı bu tarz duruyor jelatinler.

Çözümü ise elbette mevcut. Ekranı tam kaplayan ya da kenarları telefonun renginde olan jelatinler mevcut.

|
    |
    smt530 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

marka model olarak yardımcı olabilirseniz nokta atışı yapabilirim youtube da gördüm fakat burada asıl kullanıcıların tavsiyesini merak ediyorum.
    |
    |
    Whippoorwill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.