Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2057. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Övmekle alakası yok hatta Android’e geçmeyi düşünüyorum yazılımla uğraştığım için ama siz gereksiz yazıyorsunuz burada bi kaç kişi var böyle yazan geri kalan kimsede sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cartmen

quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Beyler appstore dan bişey indiremiyorum. Daha önceden indirip sildiğimiz uygulamalar appstoreda kayıtlıymış gibi bi işaret oluyorya hani yanında, onlar iniyor. Ancak daha önce hiç indirmediğim bişeyi indiremiyorum. İndire basıyom parmak izimi istiyor okutuyorum kabul ediyor, indirir gibi oluyor sonra indir yazısı tekrar çıkıyor. Cihazı kapatıp açtım klasik çözüm olarak ama fayda etmedi, neden olabilir?

ayarlar > genel > sıfırla > ağ ayarlarını sıfırla yapın telefon kapanıp açılacak açıldığı zaman tekrar deneyin bende aynı sıkıntıyı yaşadım bu şekilde çözdüm

Hocam çözmedi. 3-4 kere indir diyorum ondan sonra parmak izimi isteyip anca indirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Suana kadar ios 11 ile buyuk sikintilar yasamadim..donma yok,kilitlenme yok,akici ve stabil..uygulamalarda problem yasamiyorum,sesle ilgili bir sikinti yok..kasma,takilma,ikinma,sikinma yok...lakin bende de soyle bir problem var..facebook yada youtubede bir video izledikten sonra ikinci bir video ya tikladigimda acmiyor illaki sayfayi yenilemem lazim..(cihaz ip7 plus 128gb)

• İphone 7 kullanıyorum, bu ara orta tuş sorunu ortaya çıkmaya başladı, tıklayınca ekran açılmıyor bi de telefon çalıyor ekran siyah kim arıyor göremiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı?
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen telefonu sıfırlayınca düzelir güncelleme esnasında problem oluşmuş olabilir ya da arka planda şarjı sömüren birşeyler var. Bi güncelleme %80’den 18’e şarj düşmez güncelleme ile alakalı değildir yani.

• radko kullanıcısına yanıt
    İlk defa iosa geçtim sıfır iPhone 7 11.2 ile geldi akıcılık konusunda androidden sonra yağ gibi geldi vallahi. 15-16 gündür kullanıyorum acaba sonradan mı baş gösteriyor bu ios 11’in kasmaları donmaları :D

• arkadaşlar ekran koruyucu kullanmayan varmı kullanmıyorum ama bi sıkıntıyla karşılaşırmıyım
  • z21 kullanıcısına yanıt
    Elbette çizilme riskini arttırır bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

kolay çizilmez herhalde montun iç cebine koyuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: z21

quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

kolay çizilmez herhalde montun iç cebine koyuyorum

Orası belli olmaz hocam çizilme ihtimali mevcut maalesef. Elbette dikkatli olursanız çizilmeyedebilir.

• Arkadaşlar benim iPhone 7 imdeki 3D kırılmaz cam dedikleri cebimde kırıldı ben de sinirlendim değiştirmiyorum bu şekilde bir aydır falan kullanıyorum çünkü fiyatı 50 tl den başlıyor Bir arkadaşım dediki böyle kullanman daha zararlı işte aralardan toz felan giderer cam daha fazla Çizilir veya kırık kısmına her dokunduğunda camı çizer dedi bence çıkart daha iyi dedi

İnternetten sipariş ettim gelecek ozamana kadar böyle mi kullanayım yoksa çıkartayım mı ???
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ReaLLibe kullanıcısına yanıt
    Apple destek ile hallettik WiFi ile yükleme yaptıgım İçin olmuştur dediler tekrar iTunes üZerinden sürümü indirdim yükledim üstüne iCloud yedeklemesini yükledim ayni hale geldi Wi-Fiden güncelleme tavsiye etmiyorlar kesinti falan olursa biz farketmeden böyle şeyler olunuyormuş

• Arkadaşlar bugün iPhone 7 Plus 32gb aldım ancak uzun bir süre internete giremedim kendi internetime yani hücresel veriyi açtığım halde internete girmiyor çok yavaştı 4g yi kapatarak çözdük sorunu ancak sonsuza kadar böyle gitmez ne yapmak lazım iade mi etmeliyim

• Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    Cebinde bu hale gelmesi çok ilginç cebinde tornavida falan taşıyon herhalde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçmişi çok okuyamadım yalan söylemeyeyim ama genel olarak kimsenin ios 11den memnun olmadığını anlıyorum. Fakat benim gün içi yaşamı etkileyen bir sorunum var. Özellikle iOS 11.2.1 yükledikten sonra telefonun batarya süresi muazzam ölçüde düştü, bu kadar beklemiyordum. Spotify çok kullanırım, ne yapmışlarsa içiyor resmen bataryayı. Günü bırakın yarım günü bile çıkaramıyorum 11.2.1 ile. Daha önceki hiç bir sürümde böyle değildi. Herhangi bir çözümü var mı bu durumun jeilbreak tarzı, Spotify iOS arasındaki bir durum mu, yoksa genel olarak böyle mi olacak. Gün çıkmayacak mı artık
  • fosfofruktokinaz kullanıcısına yanıt
    Spotify yeni bir güncelleme yayınlarsa belki çözüm olabilir. 11'le beraber batarya performansı düştü benim cihazımda da. Hatalardan arınmış olması adına sıfırdan kurulum yapmak daha iyi sonuçlar verebilir. Arada ayarlardayken veya safaride donma söz konusu oluyor. Bazen de klavye ciddi derecede hissettiriyor. Bir de müzik açıkken kilit ekranında süre ilerlemiyor. Şarkı çalıyor ama süre hep aynı kalıyor. Daha tam olarak stabilizasyon getirilmediği görüşündeyim. İnşallah bir sonraki güncellemede düzeltirler.
    Spigen Tüm Cihazlarla Uyumlu Nano Liquid Sıvı Ekran Koruyucu neden kullanmıyorsun da, böyle şeylerle uğraşıyorsun hocam. al dediğim ürünü bak keyfine.

http://www.hepsiburada.com/spigen-tum-cihazlarla-uyumlu-nano-liquid-sivi-ekran-koruyucu-seramik-kaplama-000gl21813-p-HBV000008HQ0T?magaza=Hepsiburada&t=product&q=spigen%20nano

• Sıvı ekran koruyucusunun dış yüzey için olanı varmı araştıran arkadaşlar ?

50tl mi

Cepte mi bu hale geldi

Kırılmaz cam 5-10 tl arası genelde. Cebinizde başka seyler varsa böyle olması normal. Pet koruyucu kullanıyorum ben daha onda bile çizik yok. Bence biraz dikkat edin hocam.

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Dikkatli kullanıldığında ekran koruyucuya ihtiyaç yok gerçekten. Ben de takmazdım ama ekranın kaygan olması için taktım. Şimdi yağ gibi. Parmak izi de çok az bırakıyor tam istediğim gibi oldu şimdi ekran.
  • 
Sayfa: önceki 20552056205720582059
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.