Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler appstore dan bişey indiremiyorum. Daha önceden indirip sildiğimiz uygulamalar appstoreda kayıtlıymış gibi bi işaret oluyorya hani yanında, onlar iniyor. Ancak daha önce hiç indirmediğim bişeyi indiremiyorum. İndire basıyom parmak izimi istiyor okutuyorum kabul ediyor, indirir gibi oluyor sonra indir yazısı tekrar çıkıyor. Cihazı kapatıp açtım klasik çözüm olarak ama fayda etmedi, neden olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

İ7 kullanıyorum esas ana yükleme olan 11.2 yi yaklaşıl 1 ay önce yükledim pil olarak ve diğer performans olarak hiç bir sıkıntı yaşamadım bu mantıkla dün son gelen 400 mblık güncellemeyi yükledim gece yüzde 80 olarak bırakıp yattığım telefon sabah 6 da yüzde 10 a düşüyor önceden em fazla yüzde 75 olurdu ağar topar şarja taktım evden çıkıcam diye yüzde 40 oldu çıkardım 1.5 saat sonra sadece bekleme olarak me arama yaptım ne internete girdim yüzde 18 olmuş telefon daha 3 aylık yani anlamadım gitti son güncelleme yine pilin içine etmiş destek hattını arıcam bakalm ne dicekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariscapt -- 26 Aralık 2017; 9:51:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Beyler appstore dan bişey indiremiyorum. Daha önceden indirip sildiğimiz uygulamalar appstoreda kayıtlıymış gibi bi işaret oluyorya hani yanında, onlar iniyor. Ancak daha önce hiç indirmediğim bişeyi indiremiyorum. İndire basıyom parmak izimi istiyor okutuyorum kabul ediyor, indirir gibi oluyor sonra indir yazısı tekrar çıkıyor. Cihazı kapatıp açtım klasik çözüm olarak ama fayda etmedi, neden olabilir?

ayarlar > genel > sıfırla > ağ ayarlarını sıfırla yapın telefon kapanıp açılacak açıldığı zaman tekrar deneyin bende aynı sıkıntıyı yaşadım bu şekilde çözdüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cartmen -- 26 Aralık 2017; 10:09:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihazda son zamanlarda ekran kartı bozuk bilgisayar gibi garip garip efekt kasmaları yapmaya basladı bende restore yaptım umarım tekrarlamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone8 256GB (Silver) aldım bugün. Biraz ufak cihaz kullanacağım.

7 plus cihazım satılıktır. 11.2.1 sürüm Mat black. Hiç bir sorunu olmayan cihazdır.

• realistic34 R kullanıcısına yanıt
    11.2.1 sürümlü cihazı ne kadar istiyorsun (alcak olana allah sabır versin)

• Beyler siz mi abartiyorsunuz yoksa ben mi anlamadim. iPhone 7 kullaniyorum 11.2.1 cihaz gayet akici bir sorun yok 10.3.2 ve 3.3 de kullandim abartmaya gerek yok oyle bir yaziyorsunuz ki sanki cihaz bitti oldu. Tek sinir oldugum nokta ios11 e gectigden beri whatsappta sacma bir bildirim cikiyor ne zaman duzeltecekler acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umut K. kullanıcısına yanıt
    İos 11.2.1 iphone 7'de akıcı bulan insan olarak apple sana plaket vermek istiyor mailini kontrol edermisin

• radko kullanıcısına yanıt
    Neden sabır versin kardeş ne saçma bir yorum bu.

Yazılımla ilgili hiç bir sorun yok cihazımda.

Boş yapıyorsun. Kullandığım telefonun hiçbir sorunu yok seninki sorunluysa garantiye yolla

• 5d ekran koruyucu kullanan varmi . 3d gibi cam ve plastik karisimimi buda, 3d guzel oturuyor fakat plastik ve cam birlesim yeri cok belli , 5d videolarinda sanki belli degil gibi ama bilemedim.

• 5d 3d aynı hepsi, ticari kandırmaca rakamlar

en yakin karsilastigim hatayi yazayim.daha bugun calan alarmi kapatamadim cihazi komple kapatip acmam gerekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 26 Aralık 2017; 13:29:30 >
    anladim teşekkür ederim.

• Surfacefr kullanıcısına yanıt
    Her gün sabah en az 5 alarm kuruyorum bir kere karşılaşmadım. Dediğim gibi cihazınız sorunluysa garantiye gönderin ios11 le alakası yok

Tamam arkadasim sen haklisin . Tum formlarda ios 11 den herkes sikayetci, bir tek sen ve birkac kisi hata yasamiyor. apple size ozel surum yoluyor heralde. Elimde iki adet iphone 7 plus var, biri ios11 diğeri ios 10, ios 10 yag gibi akarken ios 11 klavyede bile kasiyor.

• Benim iPhone 7 Plus'da kasma yok. Fakat telefon kendi kendine donuyor 2 dakikalığına hiçbir şey yapamıyorum. Sonra kendi kendine düzelip kilit ekranına atıyor beni. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
  • Bugüne kadar alarmda hiçbir problem yaşamadım. (11.2.1’de dahil olmak üzere i7’de ve 10.3.3’e kadar da i6S ve i6’da.. ayrıca genelde de ota güncellemesi yaparım.)

diğer ufak tefek sorunları saymazsak eğer, alarm gibi elzem bir uygulamada sorun yaşayanlara öncelikle temiz bir kurulum öneririm. Zira bu yaşadıkları alarm sorunu normal değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Her gün sabah en az 5 alarm kuruyorum bir kere karşılaşmadım. Dediğim gibi cihazınız sorunluysa garantiye gönderin ios11 le alakası yok

Apple yazılımcıları senin kadar övmedi ios11 yuh

• benim de ios 11 le bir sorunum yok , telefonun herhangi bir şekilde falsosuyla karşılaşmadım. oynadığım oyunlara göre 6-7 saat arası ekran süresi alıyorum. parlaklık full oluyor genelde. 32gb 7 var. nazar değmesin :D
  • 
Sayfa: önceki 20542055205620572058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.