Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun Eğer elime geçip de hoşuma giderse direk başka renklerden de alacağım . Daha 3-4 haftayı bulur herhalde gelmesi , 1 hafta geçti.
  • Ugrozmen U kullanıcısına yanıt
    Hiç bir telefon 7 sene dayanmaz.
  • S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Full body kaplama olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım umarım güzel bir şey çıkar

• iOS 11.2.1 yayınlandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GrandeDiscus

iOS 11.2.1 yayınlandı.

Sadece ev uygulamasının bi hatası düzeldi diyo...

• Hocam bunlar iz leke boya vs bırakıyor mu?

• Arkadaşlar youtube için reklam engelleyici bir program veya browser var mı ? 1 haftadır baya araştırdım bulamadım.Bilen varsa yazabilir mi lütfen.

• the-music kullanıcısına yanıt
    Herkes yapmıyor diye yorum yapmış. Ben de denemek için alıyorum. Dün de vatan bilgisayarda orijinal deri kılıfa baktım. Denedim. Gerçekten tam sarıyor ve içindeki o yapı çok güzeldi, tüylü bir yapıya sahipti. O tüylü yapı eğer bunda da varsa yapmaz diye tahmin ediyorum. Zaten olmadı şu ürünü alacağım;
    http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-8-deri-kilif-kahverengi-mmy62zm-a-ithalatci-garantili-p-HBV0000045L91?magaza=Hepsiburada

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Zaten hocam eğer beğenmezsem direk şu ürünü alcağım . Nedeni ise dün vatan bilgisayarda kulaklığım servisten gelmişti varmışken deri kılıfa da bakayım dedim. Bir baktım içindeki yapı olsun derinin yumuşaklığı olsun çok hoşuma gitti ve çok iyi sarıyor telefonu.
    http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-8-deri-kilif-kahverengi-mmy62zm-a-ithalatci-garantili-p-HBV0000045L91?magaza=Hepsiburada
  • pisst0n kullanıcısına yanıt
    Neye göre böyle birşey dedin? Samsung Monte akıllı dokunmatik telefon ( ilk çıkan akıllı telefonlardan ) hala çatır çutur çalışıyor, Kullanılıyor. Mesele telefonu nasıl kullandığın ve bataryasını güncel tutman.
    7 sene sonraki teknoloji ihtiyaçlarını karşılamaz o ayrı, ama en temel ihtiyaçlar doğrultusunda işini görür.
  • Arkadaslar dün yatarken telefon şarjı 24 du sabah kalktığımda 18 e düşmüş sizce de çok degil mi , arka planda çalışan bisey yok hatta veriyi bile kapatmıştım . Sizce ne yiyor olabilir pili

• Aşırı pahalı 160 lira da şu anda 20 liralık kılıf var yumuşak plastik dokulu

• ysertac kullanıcısına yanıt
    Aynısı bazen bana da oluyor yeniden başlatmaktan başka çözüm bulamadım haftada 1 yapıyor bu durumu

• ysertac kullanıcısına yanıt
    20li seviyelerde uzun sure kullanmadan birakinca bu tarz yuksek dususler oluyor, cogu kiside gordum...

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Ama 3100 tllik makinanın zararına bir kılıf almaktansa 160 lira verip o beneklerdrn kurtulma hiç yoktan engelleme mevzusu var hocam.

• Beyler ios 10 a göre ios 11 versiyonunda menüde saliselikte olsa geç kayma hissiyatı var. Siz farketmediniz mi kimse benden başka dile getirmiyor😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler spigen liquid crystal kullanan var mı varsa koruma ve incelik bakımından nasıl bir kılıftır?

• Mail uygulamasına gmail hesabı kurdum fakat mail geldiğinde bildirim alamıyorum ne yapmam gereklidir.?

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Ama 3100 tllik makinanın zararına bir kılıf almaktansa 160 lira verip o beneklerdrn kurtulma hiç yoktan engelleme mevzusu var hocam.

Aynı şekilde düşünüyorum sizle hocam. 6S Gold kullanırken ucuz bir kılıf kullanıyordum ve arka kısmı yavaş yavaş haritaya dönmüştü, şans o ki sıfırı ile değişti ve o gün Apple ın silikon kılıflarından aldım, 2 ayda hiç sorun olmadı. Ayrıca elde tutuş hissi çok güzel.

Ancak ben Lacivert olanında şöyle bir sorun yaşamıştım. Kılıf yavaş yavaş parlamaya başladı. Arabaların tavanındaki güneş yanığı gibi görünüyordu ve pahalı bir kılıf için bence kabul edilemez bir durum. Şimdi 7 kullanıyorum ve yine Apple ın turuncu silikon kılıfını tercih edeceğim, siz kullanıyor musunuz? Bu tarzda bir parlama mevcut mu?

• 
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.