Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (2036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20342035203620372038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Uygulama içi satın alma gerçekleştir ayrıca afterlight 2 galiba 9.99 du

O 1 kurus yuzunden gecemeyecegim yine baska ulkeye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yeni iPhone 7 kullanıcısıyım hattım vodafone bu iPhone 7 Volte yi desteklemiyor diyorlar doğru mu acaba

iPhone 7 üzerinden hd ses görüşmesi yapamıyor muyuz volte özelliğini aktif hale getirmek için ne yapmam gerekiyor iPhone yedide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

http://www.vodafone.com.tr/Internet/vodafone-volte.php

Teşekkürler ayarlarımı vodafone arayarak sordum. Desteklemiyor demişlerdi. Şimdi mesaj gönderdim oldu.

VoLTE kullanan var mı?

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    TT da volte iphone ile sıkıntılı açık mı değil mi bilmiyorum. Samsung kullanıyorken çok güzel çalışırdı şimdi iphoneda arayan bazen ulaşamıyor. Bende kapattım aramalarda 3G ye düşüyor.
  • 11.2 şarj konusunda 4 saate yakin aliyorum sizinde böylemi..

• quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

11.2 şarj konusunda 4 saate yakin aliyorum sizinde böylemi..

En az 7 saat alıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    10 lira üstü bir şey satın alın, kalanı karttan çeker böylece bakiyeyi de bitirmiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

10 lira üstü bir şey satın alın, kalanı karttan çeker böylece bakiyeyi de bitirmiş olursunuz.

Aynen mecbur aldım bi uygulama. Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

iPhone 7 Plus 128 gb Turkcell den alınma 13 ay garantisi var çizik falan bi şey yok iyi fiyata satmak istiyorum ne kadar eder ??

Hocam 3400 e felan müşteri bulması lazım temizlik düşkünü biri verir bu ücreti..benim cihazda sıfır gibi sorunsuz 32 gb 3100 e alıcısı cok oldu..Kendimi 3200 e sabitledim ama artık 3100 e vericem galiba..11 ay garantisi var..
  • 7+ 32 gb ile 2.haftamızı doldurduk. Xiaomi fanı iken bir anda içimden geldi gittim aldım iki haftalık izlenimlerim şöyle :

1. Şarj olayı muazzam derecede iyi. Xiaomi mi5 3000 mah gösterirken 7+ 2900 mah ve Xiaomi'den kat kat iyi gidiyor.

2. Kamera olayı harika , özellikle portre modu bayağı fark yaratıyor.

3. Androidde sol üst bildirimlere alışık olanlar için bu telefon hiç etkileşim yokmuş hissi oluşturuyor.O yüzden gereksiz yere uygulamalara girmiyorsunuz. Benim özellikle haber sitelerinden gelen her bildirimi tıklama huyum vardı burada öyle bir şey olmuyor.

4.Yine xiaomi mi5'ten 7+'a geçen biri olarak parmak izi okuyucusunu beğenmedim Mi5 çok daha iyiydi , 7+ nazlı biraz.

5.Son olarak bunu söylemesi garip gelebilir ama sanki telefon beni engelliyor gibi geliyor. Yani o ne derece izin verirse o kadar kullanıyormuşum hissi oluşuyor. Android serbestliği isteyen biri için çok tavsiye edilesi değil.

Şimdilik bu kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Apple destek ile görüşün. Görüşme sırasında sizi yönlendirip rapor dosyası gönderiyorsunuz. Oradan kontrol edebiliyorlar.

Teşekkür ederim

• Merhabalar,

7 plus cihazımı geçen sene bu zamanlar servise vermiştim değiştirdiler neyse iyi hoş günümüze kadar kullandım ancak son bir kaç haftadır değişik bir problem yaşıyorum cihazın sarj %20'nin altına düşünce düşük güç moduna almadığım halde resmen ölüyor donmaya başlıyor adeta iphone 6 oluyor bu tip bir sorun yaşayan oldu mu ? yarın servise vermeyi düşünüyorum tekrar
  • IPhone 7 plus da lightning ses çıkış ohm kaç? Bilen var mı? Xiaomi hybrid pro hd kulaklığı besleyebilir mi?

• Sonunda adam akıllı bir kullanımda pil sürelerini ölçebildim. 11.2.0 pil performansını merak edenler için...

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Twitter hesabımdan 2017’nin kendime göre enlerini paylaştım.

https://mobile.twitter.com/aykuttuztas

Saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb

IPhone 7 plus da lightning ses çıkış ohm kaç? Bilen var mı? Xiaomi hybrid pro hd kulaklığı besleyebilir mi?

Besler hocam ya 7plus un ses çıkışı güçlü . Ama takılmayın bu ohm değerlerine frekans mis bunlar size ölçüt olmasın .

• Stamen1903 kullanıcısına yanıt
    Önceliğiniz batarya ise kesinlikle "Plus" modelleri tercih edin.
  • GGGA kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam Ne yaptıysam olmadı.
    Tertemiz bir WhatsApp kurdu.
  • Arkadaşlar bilmiyorum çok mu basit bi soru olacak ama yapamadım;
    Whatsapp bildirimi geldiğinde titremesin istiyorum ama bi türlü titreşimini kapatamadım. Sadece ses gelsin istiyorum.. Lütfen yardımmm..
  • 
Sayfa: önceki 20342035203620372038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.