Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16241625162616271628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ProsesMuhendisi

Arkadaşlar herkese merhaba yarın kısmetse iPhone 7 plus 128 GB almayı düşünüyorum. Simsiyah ve mat siyah arasında kalmıştım. Mat siyahı seçtim ancak bir haberde yabancı forumda mat siyahın soyulduğuna yönelik haberler var. İki telefonu da şeffaf ya da siyah silikon kılıfta kullanmayı düşünüyorum. Sizin mat siyahlarınızda hiç soyulma problemi vs oldu mu?

siyah slikon kilifi soyuluyor appledan alacaksan kilifi. 1.5 ay falan oldu, koseler parliyor slikon kilifin. telefonun soyulma ihtimali yok
  • Merhba Arkadaslar, Vodafone iPhone 7 icin iyi bir fiyat verdi (Almanya). Suan iPhone 6 var. Arada fark var mi arkadaslar? Almaya deger mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.3.1 iphone 7 şarj fena değil full mobil veri 6 saat alıyorum

• Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Merhabalar. Konum servislerini gösteren ok şekli kaybolmuyor bende.

Resimde görüldüğü gibi anlık kullanan uygulama yok. Arka planda yenileme kapalı. Bu yüzden genelde düşük güç modunda kullanıyorum. Ne zaman düşük güç modundan çıksam konum belirlemeye çalışan o ok kaybolmuyor.

Uygulamaları kontrol ediyorum kullanan yok(mor renk yok)

Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

• ylc kullanıcısına yanıt
    Ayarlar gizlilik konum servislerine girip bakın hocam orda da açma kapama ayarı var

• iPhone 6S'den iPhone 7 Plus'a terfi ediyorum bende; 6S'de iOS 9.3 yüklü idi, var mı önereceğiniz ayar tavsiye vs?
  • sicknessss kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 179 TL idi silikon kılıf. Birebir çakmasını aldım şu linkten:http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/apple-logolu-iphone-66s-plus-77plus-silikon-kilif-kapak-P155523514 Kaliteli bir ürün bence. Dediğiniz gibi soyulacağını düşünüyorum bende. Tırnakla çizdim hafif bana soyulacak hissini verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Sen de haklisin tabii ki, 10.3'ten itibaren ortaya ciktiysa yazilimsaldir. Ama ayni mantikla dusunununce bahsedilen sorunlarin 10.3.1 yuklu benim cihazimda da yasanmasi gerekirdi. Bende sebeke problemi (hatta dusme, kopma, arama sorunlari) yok. Ag ayarlarini sifirlamayi deneyin, operatoru, Apple'i sikayet yagmuruna tutun. Iletisim cihazinin en temel ozelliginde insanlara eziyet cektirmeye haklari yok. Donanimsal degilse, kimden kaynaklaniyorsa cozulmesi gerekir.

Ağ ayarların sıfırlamak işimize yarar mı bendede var bazen herhangi bi dezavantajı olur mu

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Karşı tarafında vowifi kullanması gerekiyormu ve ben herşeyi yapmama rağmen uçak moduna alınca uçak işaretlinin yanında WiFi açık olmasına rağmen Turkcell WiFi yazmıyor

• Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Evet burayıda gördüm ama neyi açıp neyi kapatacağım bilemedim

• ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Kilof bence guzel. Kilifi bi tek disrda taktigim icin onemsemiyorum da soyulmasini/parlamasini. Evde ofiste dusse de zemin sert degil, yuksek degil. Bisey olcagini sanmiyorum. Boyle daha hosuma gidiyor hem. Acayip ince karizma alet kilofla takoza donuyor benim gorusum

• firat23 F kullanıcısına yanıt
    HDSES yazıp 2200 msj göndermenizde gerekiyor aktif olup kullanabilmeniz için yaptınızmı ?

• Gönderdim WiFi ile aramayı açtım hücreselde Lite için ses ve veri Seçili telefon ve sim kart VoLTE ve vowifi uyumlu. Turkcell'i aradığımda karşısında uyumlu olması gerekiyor dedi fakat benim zaten dediğim gibi üste Turkcell WiFi yazmıyor yani sorun bende

• quote:

Orijinalden alıntı: firat23

Gönderdim WiFi ile aramayı açtım hücreselde Lite için ses ve veri Seçili telefon ve sim kart VoLTE ve vowifi uyumlu. Turkcell'i aradığımda karşısında uyumlu olması gerekiyor dedi fakat benim zaten dediğim gibi üste Turkcell WiFi yazmıyor yani sorun bende

Sim kartta mı volteye uygun olması gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    4.5G değilse çalışmaz.

Ben evdeki modeme baglıyken uçak moduna alır almaz 5 sn sonra sol üst köşede uyarı yazısı çıkıyor skıntı yok seninle alakalı bir durum bu konuda Turkcell Müşteri Hizmetleri teknik destek veriyor tabi ne kadar yardımcı oluyorlar bilemem.

• İlgin için teşekkürler kardeşim sorun çözüldü kampüsün Wi-Fisinde olmuyor başka Wi-Fiye bağlandım gayet güzel çalıştı

• Amerkidan satılan yani snapdragonlu iphonelarda ciddi wi-fi çekme sorunları mevcutmuş

http://shiftdelete.net/qualcomm-ve-apple-birbirine-girdi-81013

• radko kullanıcısına yanıt
    Bizimki sorunsuz olansa onlar ayvayı yemiş yanımda bin liralık telefonla Wi-Fiye bağlanıyorlar iphonelar kopup kopup duruyor

Senin cihazda problem var o zamn,garantiye götür bence,ben kaç aydır kullanıyorum kopma problemi yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 16241625162616271628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.