Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
51.411
Cevap
474
Favori
1.999.676
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    715 Mesaj

swiftkey
    |
    |
    LegendaryTURK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hemen deniyorum hocam sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Selim_1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Axib0y

iphone 2 gündür kullandığınız için bunlar size külfet gibi geliyor ama alıştıktan sonra androidi görmek istemeyeceksiniz kanımca. Mesajlarda iletildi raporu yok evet, telefonu çevirince susmuyor ses açma kapama tuşuna basınca susar, görüntülü arama var Facetime, mp3 itunes üzerinden telefondan ücretli indirebilirsiniz veya pcye indirip İtunes ile telefonu bağlayıp ücretsiz olarak yükleme yapabilirsiniz, ben araç kullanırken siriye sesleniyorum benim için mesajda atıyor arama da yapıyor sizde aynı şekilde yapabilirsiniz, ismi tuşlamanıza da gerek yok orta tuşa basın ve xx ara dediğinizde arayacaktır.

yaklasık 1 ay oldu evet gercekten kuflet cok ıyı acıklamıssınız
    umarım dedıgın gıbı olur androidi gormek ıstemem
    goruntulu arama sadece ıphone arasında
    mp3 ındırmede sıkıntı yok ındırdıklerımı vıdeoya arka fon olarak yapamıyorum benım tek sorunum bu aslında lısanslı dıyor olmaz dıyor
    ortamda kımı arayacagımı yanımdakıler duymadan arayamaz mıyım kolayca bunun ıcın bı program yukledım androıddekı gıbı numerık olarak tuslayarak arıyorum ama vıdeo duzenlemeyı hala cozemedım
    lutfen bunun ıcın cozum olun bana
    ayrıca googleda yapabılıyorsun seslı aramayı hatta seslı komutla flashı bıle acıyorsun
    |
    |

• Çavuş
    96 Mesaj
    Bir sorun olmazsa Haziran ayında iPhone 7 almayı planlıyorum. Aslında iphone 6s almayı planlıyordum ama arkadaki anten çizgisi ve bataryası falan beni caydırıyordu onun dışında kasayı çok seviyordum. iPhone 7 de anten çizgisi düzeltilince ve bataryada arttırınca benim için ideal bir cihaz oldu. Almayı düşünüyorum fakat bilyorsunuz iphone 10. yıl muhabbeti falan büyük yenilikler falan. Bu yenilik ne olabilir sizce ? Şuan benim için iphone 7 nin kasası olsun tasarımı olsun güzel (jak girişi yok tamam ama iphone 8 ile geri geleceğini sanmıyorum). Gerçekten iPhone 8 i beklemeye değer mi ?
    Birde 32 gb yeter mi ? En fazla 100 müzik, fazlasıyla fotoğraf olur. Oyun fazla oynamıyorum.
  • Yarbay
    6252 Mesaj

Boş alan 26.27 gb civari senin hesaplaman lazim ama bence yeterli ayrica ip8 söylentileri ekranda yenilik olucak diyolar batarya işlemci ram yeniliği olabilir bekliyemem diyorsan iphn 7 üzmez seni pişman etmez sana kalmiş:)

|
    |
    Anesth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

bende 2 gün önce siyah 7 ile aranıza katıldım, iphone 6 gold sahibiydim daha önce.

var mı kap önerileriniz arkadaşlar ?

7 serisi kap kacaklar icin ozel bir baslik var. 92 sayfalik baslikta istemedigin kadar kilif oneri bulabilirsin:

https://tablet.donanimhaber.com/iphone-7-7-plus-kilif-ve-aksesuar-ana-konu--120716004

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

bende 2 gün önce siyah 7 ile aranıza katıldım, iphone 6 gold sahibiydim daha önce.

var mı kap önerileriniz arkadaşlar ?

7 serisi kap kacaklar icin ozel bir baslik var. 92 sayfalik baslikta istemedigin kadar kilif oneri bulabilirsin:

https://tablet.donanimhaber.com/iphone-7-7-plus-kilif-ve-aksesuar-ana-konu--120716004

Sağolun hocam, konuya yazdıktan sonra gördüm o konuyu siparişi bile verdim 😄

|
    |

So, so you think you can tell Heaven from Hell,
    blue skies from pain.

And did they get you to trade your heroes for ghosts?
    We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year.

• Binbaşı
    1462 Mesaj
    iOS 10.2.1 in pil performansı pek hoşuma gitmiyor umarım 10.3 le bu sorunu çözerler..

@arkee Sordugun sorularin hepsinin cok basit yanitlari var. Bu baslikta, bu forumda, diger forumlarda 15 dakika goz gezdirsen hepsinin yanitini kolayca bulursun. Hatta ben de sana tane tane usenmeden yanit verirdim ama uslubun cok itici. Cok onyargilisin. Senin iPhone alman hata olmus bence. Husranla sonuclanan Android-iOS gecislerine ornek bir kullanicisin gibi gorunuyor. 1-2 sayfa geride iPhone alma konusunda oneri isteyen kullaniciya verdigim yaniti asagiya kopyaliyorum. Bunu da okumazsin muhtemelen ama olsun. Yine de cihazini gule gule kullan.

quote:

2007'den bu yana hic iOS kullanmadiysan, herhangi bir deneyimin olmadiysa, hicbir fikrin yoksa, akilli telefon kullanmaya zaten Android ile alistiysan, hele ileri seviye Android kullanicisi isen, ki oyle anlasiliyor, bu saatten sonra iPhone alma derim. Birkac hafta sonra pisman olursun cunku. iOS kullanici dostu, yeterince fonksiyonel ve guvenli bir sistem ama senin gibi power user dedigimiz Android kullanicilarinin iPhone'a gecisleri genelde pismanlikla sonuclaniyor. Cunku "her sey Android'de alistiklarimla ile bire bir ayni olsun" gozuyle bakarsan, iOS'den asla memnun kalamazsin. iPhone alirsan "Android'de soyleydi iOS'de niye aynisi yok" diye sormak yerine, "iOS'in konsepti icinde nasil bir cozum bulurum" diye arastirman gerekecek. Bunu yaparsan kolayca alisirsin ve adaptasyon sorunu yasamazsin ama power user bunu yapmaz. Her sey bire bir ayni olsun ister. Hep ayni ornegi veriyorum. Hayatin boyunca Turkiye'de yasadiktan sonra aniden Yeni Zelanda'ya goc ettigini dusun. Orada devlet dairesinde bir islem yaptirdiginda, yeni evine su baglatmak icin ilgili kuruma gittiginde, bankada hesap actirdiginda, kargoya paket verdiginde "Turkiye'de suyu boyle actirmiyoruz ya, burasi ne bicim ulke?" demek kadar abes oluyor, Android'den iOS'e gecenlerin o tur tepkileri. Her seyin eskisi gibi olamsini beklemek yerine yeni platforma adapte olmak gerek. iOS'e gecersen yepyeni bir ulkede yepyeni bir hayata baslamis gibi olacaksin. Ona gore hazirlikli olman gerek.

Ozetle, ileri seviye Android kullanici isen muhtemelen sende de alistigin eski sistemden kaynaklanan sikayetler olacak, memnun kalmayacaksin. Ayrica o kadar yatirim yapmissin madem, yatirimlarini cope atma. Hepsi bir yana, diyelim ki iPhone tam sana gore bir cihaz. Artik nisan ayina geldik. Ilk defa iPhone alacaksan, bari eylulu bekle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    arkee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    6670 Mesaj

6s kamerası ois falan yok ki 6'dan farksız

|
    |
    chameleon41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

10.3 Beta sürüm yüklü degerleri takip etmedim ama bir öncekine oranla bir performans artışı var.

|
    |
    Karargahx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

@arkee Sordugun sorularin hepsinin cok basit yanitlari var. Bu baslikta, bu forumda, diger forumlarda 15 dakika goz gezdirsen hepsinin yanitini kolayca bulursun. Hatta ben de sana tane tane usenmeden yanit verirdim ama uslubun cok itici. Cok onyargilisin. Senin iPhone alman hata olmus bence. Husranla sonuclanan Android-iOS gecislerine ornek bir kullanicisin gibi gorunuyor. 1-2 sayfa geride iPhone alma konusunda oneri isteyen kullaniciya verdigim yaniti asagiya kopyaliyorum. Bunu da okumazsin muhtemelen ama olsun. Yine de cihazini gule gule kullan.

quote:

2007'den bu yana hic iOS kullanmadiysan, herhangi bir deneyimin olmadiysa, hicbir fikrin yoksa, akilli telefon kullanmaya zaten Android ile alistiysan, hele ileri seviye Android kullanicisi isen, ki oyle anlasiliyor, bu saatten sonra iPhone alma derim. Birkac hafta sonra pisman olursun cunku. iOS kullanici dostu, yeterince fonksiyonel ve guvenli bir sistem ama senin gibi power user dedigimiz Android kullanicilarinin iPhone'a gecisleri genelde pismanlikla sonuclaniyor. Cunku "her sey Android'de alistiklarimla ile bire bir ayni olsun" gozuyle bakarsan, iOS'den asla memnun kalamazsin. iPhone alirsan "Android'de soyleydi iOS'de niye aynisi yok" diye sormak yerine, "iOS'in konsepti icinde nasil bir cozum bulurum" diye arastirman gerekecek. Bunu yaparsan kolayca alisirsin ve adaptasyon sorunu yasamazsin ama power user bunu yapmaz. Her sey bire bir ayni olsun ister. Hep ayni ornegi veriyorum. Hayatin boyunca Turkiye'de yasadiktan sonra aniden Yeni Zelanda'ya goc ettigini dusun. Orada devlet dairesinde bir islem yaptirdiginda, yeni evine su baglatmak icin ilgili kuruma gittiginde, bankada hesap actirdiginda, kargoya paket verdiginde "Turkiye'de suyu boyle actirmiyoruz ya, burasi ne bicim ulke?" demek kadar abes oluyor, Android'den iOS'e gecenlerin o tur tepkileri. Her seyin eskisi gibi olamsini beklemek yerine yeni platforma adapte olmak gerek. iOS'e gecersen yepyeni bir ulkede yepyeni bir hayata baslamis gibi olacaksin. Ona gore hazirlikli olman gerek.

Ozetle, ileri seviye Android kullanici isen muhtemelen sende de alistigin eski sistemden kaynaklanan sikayetler olacak, memnun kalmayacaksin. Ayrica o kadar yatirim yapmissin madem, yatirimlarini cope atma. Hepsi bir yana, diyelim ki iPhone tam sana gore bir cihaz. Artik nisan ayina geldik. Ilk defa iPhone alacaksan, bari eylulu bekle.

abi sen beni cok iyi tanımlamıısın ok
    polemiğe girmeden bana videoya nasıl sevdiğim sarkıyı arka fon muzıği yaparım onu soylesen cok mutlu olurdum.
    neden eylul ayını beklemelıyım yeni modelımı cıkacak?
    arkadslar cevremde bırcok arkadasım hep ıos a gec dedıler ama kımsenın bu derece kapsı olarak ıos kullanıcısı OLMADIGINI tahmın etmemıstım
    sanırım sende benım sorunumu nasıl yanıtlayacagını bılmıyorsun
    ki bılıyorsan lutfen destek olur musun?

• Yarbay
    2860 Mesaj

Maalesef benim de bilgim yok. Kusura bakma. Iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 22 Mart 2017; 21:51:41 >
    |
    |
    arkee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar daha önce de sormuştum cevap gelmemişti. Uygulama indirirken şifre soruyor ya, ben parmak izi kullan ayarlamıştım Touch ID'yi Apple Stora'da bir şey yüklerken ama parmak koyuyorum basıyorum olmuyor, illa şifre girmemi bekliyor neden?
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmmm10 -- 22 Mart 2017; 23:8:51 >
    3 haftadır 7plus 128gb kullanıyorum.daha önceki telefonum note 5 ti.kim ne derse desin gece çekiminde note 5 kesinlikle çok üstün.kamera konusunda hayal kırıklığı yaşadım.bu süre içinde beni tek memnun eden yönü kesinlikle pili.4s,lg g2,g3,5s,iphone 6 ve en son note 5 kullanmıştım.sanırım ilk fırsatta samsunga geri dönücem.note 5e kadar iphonedan başka telefon kullanamam gibi geliyordu ama şuan iphone kullanmak bir o kadar zor geliyor.

Beyler elimde iphone 7 plus için applestorede tarafından gönderilmiş olan Siyah slikon kılıf var bi mağduriyet sonucu apple tarafından hediye edildi. Kendi iphone 7 plusumda ayrıca siyah kılıf mevcut. Bu sıfır kutusu açılmamış olan siyah slikon kılıfı, başka renk slikon yada deri kılıfla takas etmek isteyen varsa özelden yazsın karşılıklı olarak tekliflerimizi sunalım.
    |
    |

Her cihazda var bu sorun değil problem değil kisacasi ışığa doğru resin cekmiyecegin içn dert etme tadini cikar:))

|
    |
    mmmm10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynı sorun bende de var şuana kadar hiç fark etmemiştim

iPhone 7 Plus

|
    |
    mmmm10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.