Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1570. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15681569157015711572
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşşekür ederim görüşünüze saygı duyuyorum be 100 de 100 doğru

Ama bi bitmedimiz diyen arkadaş olanı sormak haktır saygı duymak sana nekadar uzaksa uzay h arkadaşa bir bakörnek al

Ayrıca öğrenmekte bilmek istemekte kötü bir durum değil birinde var birinde yok merak ettim ve benimlimi kusurlu diye paylaşmak istedm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenanmorbulut -- 20 Mart 2017; 21:26:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler sizden rica ediyorum 7 kullananlR telefonu iki ıçtan ters yöne hafifçe baskı uygulayınca çıtlama var mı ? Kullağınıza yakın tutup bir bakar yazarsanız sevinirim

Telefon çaldığında zaman sağ eline alıp kafanın üstünden geçirip sol kulağına dayayıp mı konuşuyorsun? Elbette öyle yapmıyorsun. Peki neden telefonu uçlarından tutup ters yönde baskı uyguluyorsun? Ne gereği var? Çıt sesi gelse ne oluyor?

• Beyler nedir bu tepki bırasının adı forımyani kaldıki ben hepinizden de eski üyeyim bunu sormak neden böyle tepki aldı ki ? Eşimin 7 sinde olmayıp bende olunca ve pluslarda bilinen bir sorun ama 7 lerde olmadığı söylenip benim 7 de denk gelince sormak istedim ?

• X-Slim kullanıcısına yanıt
    Ben şarjdan çekerken daha açıyorum hiçbir zararı yok işlemci falan düşük çalışıyor 6s plusta 40 dk kadar fark ediyor kullanımda bir fsrk yok oyunda bile fark hissetmedim. Benim 6s+ güç tasarrufunda 5s ile 6 arası performans veriyor sizin cihazlar en az normal iphone 6 kadar verir ve bu bile hala mütüş bir performans

• çıktığı gün aldım çıt sesini duymak için çaba harcamadım hiç de duymadım.Ama sorun sorundur tabi.
  • @UzayH Direk seçeneklere koysalar daha güzel olacak hocam

@momenty Eeee o zaman neden duruyorum ki bende yapıyorum hocam
  • buildlove kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun 7s'i bekleyeceğim sanırım Size hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayram01

Iphone 7 Plus 128 gb jet black 10.2 sürümü. Şarjından acayip memnunum nazar değmesin. En az 7.30-8 saat kullanım görüyorum. Oyun oynamam. Telde de çok şükür bazı arkadaşların yaşadığı sıkıntılar mevcut değil. Gayet memnunum. Herkese iyi günler. :)

Arka plan sürelerini de atabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

quote:

Orijinalden alıntı: kayram01

Iphone 7 Plus 128 gb jet black 10.2 sürümü. Şarjından acayip memnunum nazar değmesin. En az 7.30-8 saat kullanım görüyorum. Oyun oynamam. Telde de çok şükür bazı arkadaşların yaşadığı sıkıntılar mevcut değil. Gayet memnunum. Herkese iyi günler. :)

Arka plan sürelerini de atabilir misiniz?

Şarja taktım ama aşağı yukarı böyle hocam.

• 4 bin liraya iPhone 7 plus 128 GB almak için anlaştım. Eski telefonumdan kalan 128 GB samsung class 10 80/80 hafıza kartım var. Yine aynı şekilde Sandisk 128 GB Dual USB (Android girişi ve USB girişi olan usb bellek) var. Ben şimdi bu telefonu alırsam bu ikisi boşa çıkacak. Daha önce hiç iPhone falan da kullanmadım. Kağıt üzerinde kötü gözüküyor ama pratikte nasıl hiçbir fikrim yok. Üniversite öğrencisiyim. Sizce yarın bu telefonu alayım mı? Sizce bu saatten sonra iPhone 7 plus alınır mı? Önerir misiniz? En önemli artıları nedir bu telefonun? Neden bu kadar pahalı (dolar kuru vs biliyorum ama diğerlerinden neden pahalı, iOS işletim sistemi harici) lütfen laf sokmak yerine bilgi vermeyi tercih edin. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

4 bin liraya iPhone 7 plus 128 GB almak için anlaştım. Eski telefonumdan kalan 128 GB samsung class 10 80/80 hafıza kartım var. Yine aynı şekilde Sandisk 128 GB Dual USB (Android girişi ve USB girişi olan usb bellek) var. Ben şimdi bu telefonu alırsam bu ikisi boşa çıkacak. Daha önce hiç iPhone falan da kullanmadım. Kağıt üzerinde kötü gözüküyor ama pratikte nasıl hiçbir fikrim yok. Üniversite öğrencisiyim. Sizce yarın bu telefonu alayım mı? Sizce bu saatten sonra iPhone 7 plus alınır mı? Önerir misiniz? En önemli artıları nedir bu telefonun? Neden bu kadar pahalı (dolar kuru vs biliyorum ama diğerlerinden neden pahalı, iOS işletim sistemi harici) lütfen laf sokmak yerine bilgi vermeyi tercih edin. Şimdiden teşekkürler
    Bu saatten sonra derken ? Gerisini okumadim bile ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 21 Mart 2017; 4:10:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

"lütfen laf sokmak yerine bilgi vermeyi tercih edin." bu cümleyi yazımın sonuna boş yere koymadığımı gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Çoğu android telefonların lansmanı yapıldı ve piyasaya sürülecek. Buda iPhone 7 plus fiyatlarına etki eder diye düşünüyorum zaten yavaş yavaş düşüyor. Bu esnada eylül ayında da yeni model çıkacak zaten. Bu anlamda söylemiştim. Ayrıca yeni androidlerden 7 plustan üstün olanı vardır belki diye bilgi edinmek amaçlı söylemiştim. Malesef yine sizin gibi kendini beğenmiş bir tip denk geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

"lütfen laf sokmak yerine bilgi vermeyi tercih edin." bu cümleyi yazımın sonuna boş yere koymadığımı gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Çoğu android telefonların lansmanı yapıldı ve piyasaya sürülecek. Buda iPhone 7 plus fiyatlarına etki eder diye düşünüyorum zaten yavaş yavaş düşüyor. Bu esnada eylül ayında da yeni model çıkacak zaten. Bu anlamda söylemiştim. Ayrıca yeni androidlerden 7 plustan üstün olanı vardır belki diye bilgi edinmek amaçlı söylemiştim. Malesef yine sizin gibi kendini beğenmiş bir tip denk geldi

Ben teşekkür ediyorum hocam ne demek

Böyle basit düşüncelere girmeye gerek yok eğer hoşunuza giderse alırsınız olur biter :)

• Bende bir soru sordum 7 plus ım vardı yedi aldım çıtırdıyor diye onda da var dedim neredeyse sorduğum için özür diliyecektim.Cevap vermek yerine eleştiri değil onu sadece bir arladaş yaptı ön yargıyla herkes cvp verdi ..Form nie bu hale geldi anlamıyorum

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    Sizede cevap vermek istiyorum hocam çıtırdayınca ne oluyor ? Sonuçta ben ne çıtırdama ne videodaki ses olayına baktım belki sorunlu cihazım ama kullanıyorum sıkıntı yok sonuçta garantili ürün sıkıntı olursa servise verirsiniz olay kapanır sonuçta araç almıyorsunuz :) pil millette 9 saat gider sizde 5 saat gider işte o zaman arayın derim sonuçta kullanım sıkıntısı olur gündelik hayatta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 21 Mart 2017; 8:23:19 >
  • Arkadaşlar merhaba,

1,5 ay önce aldığım ve 1 ay kadar önce 6s plus’ım çalındı, daha doyamamıştım telefona ama büyük geldiği için satıp 7 ye geçmeyi düşünüyordum nasip olmadı. Her neyse bir kapıyı kapatan Allah bir kapıyı açıyor. Birisi ile anlaştım ve Vodafone bayiye gidip istediğim renk İphone 7 32Gb aldım. Ben 3000 TL nakit verdim kutu fatura vs. aldım geldim, fatura 4.586,00 TL olarak kesilmiş. Faturanın başkası adına kesilmiş olması bir şey ifade etmez sanırım fatura bende olduğu sürece, cihazdan şuan memnunum gerçi 3 gün oldu henüz ancak şarj konusunda da beklediğim gibi çıktı aktif kullanımda oyun vs. de oynadım 37 saat bekleme 6,5 saat kullanım ile %14 şarj kalmıştı, bu süre zarfında düşük güç modu vs. bir şey açmadım. Telefonu uzun süre kullanan arkadaşlar kronik vs. olan bir şeyi var mı acaba ? (Forumu az okudum şu çıtlama harici, onu denemek için telefonu çamaşır sıkar gibi sıkamam şuana kadar kılıf takarken çıkarırken vs. öyle bir ses duymadım dertsiz başıma dert açmak istemiyorum.) Aslında oldum olası space grey severim ancak bugüne kadar sadece 1 kez 5s’de kullanmak nasip oldu. 4s beyaz, 5s beyaz ve space grey, 6 gold, 6 silver, 6s plus gold denk geldi hep. İphone 7 de Mat siyah düşündüm ancak biraz araştırdım ve kimisi siyahta boya kazınması vs. olduğunu söylemiş aynı kronik İphone 5 gibi. Gold ile black arasında git gel yaşadım ancak siyahta sevdiğim için ne olursa olsun düşüncesiyle mat siyahta tercih kıldım. Konu öyle uzamış ki tek oturuşta yada bir günde 1750 sayfa okuyacak kadar boş vaktim yok açıkcası ama gün gün sondan başa doğru gidiyorum, telefon için kaba göstermeyecek şekilde kılıf düşünüyorum önerileriniz var mı acaba ? Çok uzattım kusura bakmayın iyi forumlar herkese.

• Vodafone ile 4.5 g LTE hizmeti neden alamıyoruz acaba uygulamadanda cihazınız uyumlu değildir diyor bir çok kişide var bu sorun sizde de var mı

• Axib0y kullanıcısına yanıt
    Güle Güle sorunsuz günlerde kullanmanız temennisi ile .

Faturanın baskasının adına olması yada taahhütlü faturasına ilave alması birsey ifade etmez kutu üzerinde yer alan ımeı ile telefon ve faturada bulunan ımeı aynıysa gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu baslık altında defalarca yazıldı kılıf önerileri buraya ek olarak tekrar bu forumda Iphone 7 kılıf önerilerileri başlığı var sanıyorum orasıda sizin için bir yol gösterici olabilir.

Sevgiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 21 Mart 2017; 13:0:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axib0y

Arkadaşlar merhaba,

1,5 ay önce aldığım ve 1 ay kadar önce 6s plus’ım çalındı, daha doyamamıştım telefona ama büyük geldiği için satıp 7 ye geçmeyi düşünüyordum nasip olmadı. Her neyse bir kapıyı kapatan Allah bir kapıyı açıyor. Birisi ile anlaştım ve Vodafone bayiye gidip istediğim renk İphone 7 32Gb aldım. Ben 3000 TL nakit verdim kutu fatura vs. aldım geldim, fatura 4.586,00 TL olarak kesilmiş. Faturanın başkası adına kesilmiş olması bir şey ifade etmez sanırım fatura bende olduğu sürece, cihazdan şuan memnunum gerçi 3 gün oldu henüz ancak şarj konusunda da beklediğim gibi çıktı aktif kullanımda oyun vs. de oynadım 37 saat bekleme 6,5 saat kullanım ile %14 şarj kalmıştı, bu süre zarfında düşük güç modu vs. bir şey açmadım. Telefonu uzun süre kullanan arkadaşlar kronik vs. olan bir şeyi var mı acaba ? (Forumu az okudum şu çıtlama harici, onu denemek için telefonu çamaşır sıkar gibi sıkamam şuana kadar kılıf takarken çıkarırken vs. öyle bir ses duymadım dertsiz başıma dert açmak istemiyorum.) Aslında oldum olası space grey severim ancak bugüne kadar sadece 1 kez 5s’de kullanmak nasip oldu. 4s beyaz, 5s beyaz ve space grey, 6 gold, 6 silver, 6s plus gold denk geldi hep. İphone 7 de Mat siyah düşündüm ancak biraz araştırdım ve kimisi siyahta boya kazınması vs. olduğunu söylemiş aynı kronik İphone 5 gibi. Gold ile black arasında git gel yaşadım ancak siyahta sevdiğim için ne olursa olsun düşüncesiyle mat siyahta tercih kıldım. Konu öyle uzamış ki tek oturuşta yada bir günde 1750 sayfa okuyacak kadar boş vaktim yok açıkcası ama gün gün sondan başa doğru gidiyorum, telefon için kaba göstermeyecek şekilde kılıf düşünüyorum önerileriniz var mı acaba ? Çok uzattım kusura bakmayın iyi forumlar herkese.

Hayırlı olsun Spiegen marka kılıflara bakın hem uygun hem de estetik açısından güzel kılıflar kronik sorun olarak telefonda sıkıntı yok sadece iOS sürümünde sıkıntılar var bazen mallaşıyor onun haricinde güzel telefon iyi günler

• Arkadaşlar bende 6s plustan 7ye geçmeyi düşünüyorum. Büyük ekran rahatsızlık veriyor artık. Bu tıslama sorunu bütün 7lerde mevcut mu yoksa ilk partilerde olan bir şey mi. Kafamı karıştırdı açıkçası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 15681569157015711572
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.