Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UzayH

Gel gör ki hala Androidi İos'tan üstün tutan Iphone 7'nin yok video cekerken öıkardığı sesi yok şurasından ses geldiğini yok ekranının mor oldugunu ısrarla savunan adamlar var bir karalama almış başını gidiyor.Her 10 Iphone telefondan kaçında bu tarz sıkıntılar yasanıyor açıkçası mrk etmiyor değilim hani.Yalnız takip ettiğim kadarı ile varolan şöyle bir ayrıntı var ki ; yurtiçi alınan cihazlarda arada skıntılar olabiliyor ama yurtdışından getirilen cihazlar taş gibi maşallah.

Hayırlı olsun zaten bu saatten sonra istesenizde Androide dönmezsiniz kişi megerse yıllardır telefon kullanmamışım" diyor kendi kendine.

Pil ile ilgili ilk izlenimini almak isterim çünkü 10.2.1 de ( ben dahil ) yazılımsal bir skıntı oldugunu düşünüp sorun yasayanlar var bir o kadarda sorun yaşayan aksine memnun olanlar var.

Teşekkür ederim. Dediklerin cidden doğru. Telefonu elime aldım bir daha bırakamadım. Benim de çok tereddütüm vardı. Cidden daha bir gün oldu elime geçeli androide bir daha dönmem diyorum. İos 10.2 de kalacağım ben jailbreak için. Ben de yurtdışından aldım cihazi. Evet ekranda biraz sarılık vardı ama inanın anlamıyorsunuz. Filtreyle düzelttim. Öyle sapsarı bir ekran yok yani. Şu anlık bir sıkıntım yok. Klavyesi biraz küçük geldi sadece o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    Ekran sarı olsa da zamanla alışıyor farketmiyorsun bile hem sen filtre ile gerekli düzenlemeyi yapmışsın tadını çıkar.Elektronik cihaz olayı biraz şans işi problemli cihaz alıp tadını çıkaramadan aylarca servis yolu yok tüketici hakları mahkemesi işini gücünü bırak uğraş dur.Ben sözümün arkasındayım yurtdışından alınan cihazlar skıntısız ne hikmetse.

Evet klavye ufak gelebilir ama zamanla alışırsın İnsanoğlu zamanla nelere alışmıyor ki.Keyifli günlerde kullanman dileği ile.Dönem dönem izlenimlerini bizimle paylaş lütfen.

Sevgiler.

• Karanlık, loş bir mekanda selfie çekildik

İlk cihaz iphone 7 karanlık ve kirli çıktı. Xiaomi mi5 ile çekildik, aydınlık ve güzel çıktı. Bu şaka olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ekran sarı olsa da zamanla alışıyor farketmiyorsun bile hem sen filtre ile gerekli düzenlemeyi yapmışsın tadını çıkar.Elektronik cihaz olayı biraz şans işi problemli cihaz alıp tadını çıkaramadan aylarca servis yolu yok tüketici hakları mahkemesi işini gücünü bırak uğraş dur.Ben sözümün arkasındayım yurtdışından alınan cihazlar skıntısız ne hikmetse.

Evet klavye ufak gelebilir ama zamanla alışırsın İnsanoğlu zamanla nelere alışmıyor ki.Keyifli günlerde kullanman dileği ile.Dönem dönem izlenimlerini bizimle paylaş lütfen.

Sevgiler.

Teşekkür ederim. Bir de bideo ve ses kaydı yaprken benim cihaz epey uğultu yapıyor. Ama videoda konuştuğum zaman uğultu duyulmuyor. Videoyu dinlediğim zaman ses çok kaliteli çıkıyor. Boş video çekecekseniz o zaman uğultu duyuluyor. Bir de şunu söyleyim cihazın ses kalitesi gerçekten çok tatmin edici. Mükemmel ses veriyor dışarıya. Telefon ses sitemi gibi. Cihazın güzellikleri eksikliklerni kapatıyor. Tavsiye ederim ben sevdim baya.

• DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    Boş video neden çekiyosun ki ne işine yarıyor?

• quote:

Sevgiler.

Servise verdim 1 haftada arizanin ne oldugu tespit edildi. Onarim yapmak istediler yaptirmadim geri aldim. Tuketici mahkemesine verdim. 10gunluk telefon. Suan telefonu kullaniyorum. Eger iade onaylanirsa telefonu cizikler icinde 5yil kullanilmis gibi teslim edecegim

• quote:

Gel gör ki hala Androidi İos'tan üstün tutan Iphone 7'nin yok video cekerken öıkardığı sesi yok şurasından ses geldiğini yok ekranının mor oldugunu ısrarla savunan adamlar var bir karalama almış başını gidiyor.Her 10 Iphone telefondan kaçında bu tarz sıkıntılar yasanıyor açıkçası mrk etmiyor değilim hani.Yalnız takip ettiğim kadarı ile varolan şöyle bir ayrıntı var ki ; yurtiçi alınan cihazlarda arada skıntılar olabiliyor ama yurtdışından getirilen cihazlar taş gibi maşallah.

Hayırlı olsun zaten bu saatten sonra istesenizde Androide dönmezsiniz kişi megerse yıllardır telefon kullanmamışım" diyor kendi kendine.

Pil ile ilgili ilk izlenimini almak isterim çünkü 10.2.1 de ( ben dahil ) yazılımsal bir skıntı oldugunu düşünüp sorun yasayanlar var bir o kadarda sorun yaşayan aksine memnun olanlar var.

Androidin bazi uygulamalari iostan daha kaliteli. Oyunlarda iostan kaliteli. İosta bazi uygulamalar takiliyor donma degil

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Sayın hocam merhaba. İyisinizdir inşallah. Bir maruzatım vardı da. Bu ios klavyesinde yazdığım şifreleri ve gmail ardeslerini kaydetmiyor. Telefonda da icloud'a ait ne varsa kapattım. Sizce o yüzden midir? 5 gb alan veriyor diye bende kullanmam zaten dedim ama klavye ye bir şey kaydolmuyor. Eski android telefonumda google hesabına ne var ne yok kaydolurdu. Galiba ios da da icloud'a ne var ne yok kaydediliyor. Aynı sistem değil mi?

Birde İcloud girişi yaptıktan sonra telefonu zor satarsınız diyorlar ya sadece çıkış yapmak yeterli değil mi hocam oturumu kapatıp satıyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enevre -- 4 Mart 2017; 15:33:52 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Çok az bir düzeyde kullanıyor ekran kapalı olduğu için sadece arka da çalışıyor işte. Az enerji tüketen işlemci çalışıyor. Kurun bir şey olmaz korkmayın o kadarda elinizde ki telefon 3 bin lira onu bile kurmayacaksak yeni 3310 alalım :)
  • aklıma geldi de yazayım dedim foruma

android in oyun ve uygulama performansı da kalitesi de yerlerde olduğu için ios tan öğreneceği çok şey var

android bu dağınıklıkla gittiği sürece de toparlayacağa benzemiyor :) android de 5-6 ay sonra tüm telefon başlıyor yavaşlamaya :) yenisi de çıkıyor elindeki android de para etmiyor

ios iphone mis gibi bu dertlerin hiç birisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Boş video neden çekiyosun ki ne işine yarıyor?

Uğultu cızırtı var mı diye denemek için çektim boş videoyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Çok az bir düzeyde kullanıyor ekran kapalı olduğu için sadece arka da çalışıyor işte. Az enerji tüketen işlemci çalışıyor. Kurun bir şey olmaz korkmayın o kadarda elinizde ki telefon 3 bin lira onu bile kurmayacaksak yeni 3310 alalım :)

Ttnet müzik kullanıyorum premium üyeliğim var diye spotify geçsemmi diye düşündüm fakat pahlıymş spotify
    3bin değil bu arada 4500₺😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 4 Mart 2017; 16:26:33 >
  • Arkadaşlar elimde fazladan Ttec nano cam ekran koruyucu var.
    Kendim kullanıyorum. İphone 7 ile uyumlu teyit ettirdim.
    İsteyene sitesindekinden daha uyguna vericem.

http://www.ttec.com.tr/AirGlass-Nano,PR-28636.html
  • Beyler merhaba,6s 16gb kullanıyorum ama hafıza yetmiyor.Düşük hafıza aldığıma çok pişman oldum.Değiştirmişken ıphone 7 alıyım diyorum.Sizce geçmeye değer mi? 128gb düşünüyorum.

• srsy kullanıcısına yanıt

https://www.youtube.com/watch?v=d2jav7UdQtE

• ilker burak kullanıcısına yanıt
    Kamera eleştirime band testi cevabı pek manidar oldu :D

Çerçevesi metal bir telefon bu yalnız ;)

• srsy kullanıcısına yanıt
    iphone 7 kullananlar ön kamerasının ne kadar iyi olduğunu biliyoruz da biz senin telefonunun forumuna girip bu ne dandik telefon diyor muyuz ? şaka mı bu diyor muyuz ? :) ki öyle bi de üstüne üstlük.

yani o "dandirik" mi5 bu kadar dandik olduktan sonra neden yapıldığının bir önemi yok isterse kevlar karbon fiber falan olsun yani parçalanıp gitmiş yazık
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    Yalnız ben 5s kullanıyorum

Yani gördüğümüzü de söylerken, böyle savunmayın. Malın kölesi olmaya gerek yok ki :)

• Beyler iphone 7 plus kullanıyorum, kullanım olarak 7.30 saat filan alıyorum. Kullandığım uygulamalarda aşağıda. Sizce pilde sıkıntı var mı?

• Arkadaşlar plus modelini kullanıyorum az önce kameranın alt tarafı güç düğmesinin olduğu bölge aşırı derecede ısındı birden şuan sıcaklık gitti ne yapayım

• 
Sayfa: önceki 15351536153715381539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.