Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şimdi sessiz ortamda ses kaydı yaptım.20-30 saniye hiç ses yok,sonra müzik açtım bıraktım telefonu 5 dakikaya yakın kaydı durdurdum.Dinledim hiç cızırtı felan yok.Benim telefonumda videoda da böyle.
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Kardeşim nae yaptın kendi sitesinde 74.93TL bir bak aynı ürün değil mi :)

http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Slim-Armor,PR-2089.html
    Koruma öncelik olacaksa spigen slim armor, spigen tough armor bakabilirsiniz. Biraz kaba kılıflardır ama çok sağlamdır.

İyi koruma ve estetik bir arada olsun derseniz spigen neo hybrid, neo hybrid crystal clear, ultra hybrid bakabilirsiniz.

Spigen bu işin en iyilerindendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trancebabe

Kardeşim nae yaptın kendi sitesinde 74.93TL bir bak aynı ürün değil mi :)
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Slim-Armor,PR-2089.html

aynı ancak telefon siyah, siyah olan stokta yok...

daha uyguna HB de de varmış...
    http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-7-plus-kilif-tough-armor-black-sf-coated-043cs20531-p-HBV000001FZ91

@Ed Vedder aynen..

Edit: kılıfı siyah almasamda olabilir aslında...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• trancebabe kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, benim jet black aynı kılıf var ama hani ekran su geçirir morartılar olur ya o şekilde dalgalı durdu kılıf nedense anlamadım gitti belki hava yaptı dicem ama oda değil belki bir kaç güne geçer.
    Üstad alıp 1-2 gün kullandıktan sonra gerekirse pm ile bilgilendirir misin beni sana zahmet ? Arkadaki kick stand felan olsun kötü durmuyorsa kullanımı rahat hantal bir kılıf değilse bende bu kılıftan almak isterim outdoor için.Bazen ava çıkıyoruz mesela böyle birşey kullanmak şart aslında full armor tarzı.Arada değiştirip kullanırım.Normal kullanım alanında şuanki Spigen liquid crystal 4'den memnunum.
  • Otocar O kullanıcısına yanıt
    Foto gönderebilirsin buradan yada pm ile merak ettim.Acaba renk ile alakalı olabilir mi ?
    ok....
  • Merhaba aranıza bende bugün iPhone 7 Plus 32 Gb mat siyah ile katıldım :) Stok arayan varsa yardımcı olmaya çalışırım. Eski telefonumda spada ince kılıf kullanırdım. Şimdi spizen diye bi marka ürünler varmış. Önerilerinizi bekliyorum.
  • osrt91 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın.1 sayfa önceden gelirseniz öneriler ve paylaşımlar var.Bir göz atın.
  • quote:

Foto gönderebilirsin buradan yada pm ile merak ettim.Acaba renk ile alakalı olabilir mi ?

Bu şekilde kılıfı çıkarınca sorun yok ama takınca böyle bir görüntü ortaya çıkıyor
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Başka bir 7 plusta deneme şansın var mı acaba ? ürün hatalı olabilir.
    Diğer mat black olan renkli iPhone'da kullanan arkadaşlarımda sorun yok, jet black etrafımda başka yok şuan ondan deneyemedim açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otocar

quote:

Bu şekilde kılıfı çıkarınca sorun yok ama takınca böyle bir görüntü ortaya çıkıyor
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Hangi kılıf hocam ? İnce mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    http://www.spigen.com.tr/iPhone-7-Plus-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Tam-Koruma-Crystal-Clear,PR-2160.html

İnce hemde baya ince kardeşim ama bu durum kötü gösteriyor nedendir onu anlamadım.
    Sağol hocam. Kılıftandır diye düşünüyorum görüntünün öyle olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Bakalım belki aynı kılıfı aynı renkte kullanan arkadaş varsa anlarız.

Spigen'e de bir sorayım mail atıp.
  • Aliexpressten 10 dolara 4 tane kılıf aldım. O kadar para vermeyin yazıktır.
  • Telefonu aldığım gibi hiç güncellemeden kullanıyorum,sizce güncellemem gerekir mi ?
    Hocam sadece jetblackte var bu sebebi arkasının cam gibi bir yüzeyi olduğu içindir diğer hiçbir renkte yapmaz cihaz dokusundan dolayı biraz zor olabilir ama tek çözümü arkaya bulabilirseniz mat koruyucu film harici maalesef bu görüntü oluşur şeffaf silikon kılıflarda teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.