Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1316. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://itunes.apple.com/us/app/procam-4-manual-camera-+-raw/id730712409?mt=8 Arkadaşlar bu uygulamayı bazı arkadaşların tavsiyesi ile satın aldım. Eğer fotoğraf çekmeye meraklıysanız ve çok sık video çekiyorsanız bence kesinlikle iPhone'nunuza indirmeniz gerekiyor. Standart kamera uygulaması tamamen bırakılmaz tabi ki yukarıda değinildiği gibi. Bu uygulamayı standart kamera uygulamasının yetmediği anlarda kullanmak mümkün. Kullanması da kolay bir uygulama biraz inceleyince öğreniyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Php

128gb ne kadar gerekli ? 32gb kullananlar sıkıntı çekiyor mu ? Ağır androidciyim tarifemde s7 edge ile aynı fiyata geldiği için 7 plus almayı düşünüyorum ama 32 az gelir mi 128 in farkını vereyim mi diye meraktayım. note 8 çıkana kadar idareten kullanacağım telefonum bozuldu.

Eğer amaç Note 8 kullanmak ise 32 GB sizin işinizi görür tabi ki. Ancak 128 GB 7 Plus kullanan biri olarak eğer uzun vade de kullanmak kafanızdan geçiyorsa şiddetle tavsiye ederim. Tavsiyemin yanında herkesin kullanım şeklinin farklı olduğunu ve bunu en çok sizin karar vereceğinizi de belirtmek isterim.
  • Whatsapp bildirimleri bazen geç geliyor varmıdır bir çözümü dostlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkid778

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

arkadaşlar,

Spigen marka stokta kalmamış.Bu tarz araç içi telefon tutucu arıyorum. Tavsiyeniz var mı ?

Aynı konuyu bende araştırıyorum ancak bir teknoloji mağazasına gidip manuel bir şekilde telefonu tutan basit bir alet almayı planlıyorum. Spigen'in kılıf ile çalıştığı konusunda şüphelerim var ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chngrn1905

Whatsapp bildirimleri bazen geç geliyor varmıdır bir çözümü dostlar ?

Aynen ne yaptıysam olmadı arka planda yenileyi bile açtım ama olmuyo???
  • quote:

Orijinalden alıntı: onr1102

3ününde faturasını kendi üzerine yapamaz tax free için 2hakkı var hocam...1pasaporta 2cihaz tax free için

Teşekkürler hocam öğrendiğim iyi oldu birini eşinin üstüne alsın o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Beyler 7 plus için inceliğini bozmayan ve koruması olan bir kılıf önerirmisiniz kardeşlerim

Elago kılıflara bakabilirsin.
  • Amadeus_M kullanıcısına yanıt
    Evet doğru diyosun felaket tellalı çok burda :) Ben sipariş ederken 7 plus silver 128gb çok yakında Turkcell de yazıyordu sipariş ettim hemen geldi.Aslında daha çabuk gelecekti evde değildim kuryeyle 1 gün sonrasına sözleştik.Ve ne sarı ekran ne başka bir sorun maşallah.İnşallah senin telefonunda sorunsuz bir şekilde gelir ve hatasız olur.Şimdiden hayırlı olsun güle güle kullan.

• Merhaba Arkadaşlar

Geçen hafta LG G3'ten iPhone 7 128 Silver'a geçerek aranıza katıldım.

G3, Android marsmallow kullanıcısı olarak iPhone ile kısaca aradaki farkları yazacağım, kişisel görüşlerimdir fanatizm kokan tartışma konusu olmamasını rica ederim.

Daha önce iPhone kullanmadım. LG G3 ten sonra iPhona geçerek resmen çağ atladım diyebilirim. Satın alırken akıllanmayan ben V20(hediyelerin cazibesi) ile iPhona arasında kararsız kalmıştım en sonunda doğru kararı verdim.

G3 satın aldıktan sonra alttan üstten çatladı ekran köşesi sarardı servise verdim 30 gün sonra verdiler(anakart, ekran, batarya değişti), bir ay kullandım kendini yine kapattı tekrar servise verdim 30 gün sonra yine verdiler(batarya değişti).. 1 ay daha kullandım yine kendini kapattı tekrar götürdüm yine bataryayı değiştirdik dediler 3 gün içinde geri verdiler, teslim aşamasında kontrol ettim kullanılmış eski ezilmiş bir batarya takmışlar. Tüm bu işlemleri istanbul şişli vintek ve perpa yetkili servisinden yaptırdım. İtiraz ettim cihaz değişimi istedim aramadığım LG disribütör kalmadı hatta koreye bile mail attım hiç birinden yanıt alamadım cevap vermediler, kaale almadılar. Android işletim sistemini anlatmaya gerek yok ram boşaltmaktan bitap düşmüştüm artık. Gereksiz yavaşlamalar, güncelleme beklemekten, ani performans düşüklüğü, geç kamera açılışı vb daha niceleri var sizler biliyorsunuzdur zaten. iPhone ile telefonun, stabil çalışmanın, hızın, doğru renklerin, batarya, ekran ve kamera kalitesinin, google play'deki yazılım çöplüğünün ardında app store'nin ne demek olduğunu anladım. Tüm bunlar android ile kıyaslanamaz bile tartışma konusu olamaz.

Cihazımda sarı ekran, ses cızırtısı vb. sıkıntılara denk gelmedim

Hepinize cihazlarınız ile sorunsuz günler diliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccnnqq

Merhaba Arkadaşlar

Geçen hafta LG G3'ten iPhone 7 128 Silver'a geçerek aranıza katıldım.

G3, Android marsmallow kullanıcısı olarak iPhone ile kısaca aradaki farkları yazacağım, kişisel görüşlerimdir fanatizm kokan tartışma konusu olmamasını rica ederim.

Daha önce iPhone kullanmadım. LG G3 ten sonra iPhona geçerek resmen çağ atladım diyebilirim. Satın alırken akıllanmayan ben V20(hediyelerin cazibesi) ile iPhona arasında kararsız kalmıştım en sonunda doğru kararı verdim.

G3 satın aldıktan sonra alttan üstten çatladı ekran köşesi sarardı servise verdim 30 gün sonra verdiler(anakart, ekran, batarya değişti), bir ay kullandım kendini yine kapattı tekrar servise verdim 30 gün sonra yine verdiler(batarya değişti).. 1 ay daha kullandım yine kendini kapattı tekrar götürdüm yine bataryayı değiştirdik dediler 3 gün içinde geri verdiler, teslim aşamasında kontrol ettim kullanılmış eski ezilmiş bir batarya takmışlar. Tüm bu işlemleri istanbul şişli vintek ve perpa yetkili servisinden yaptırdım. İtiraz ettim cihaz değişimi istedim aramadığım LG disribütör kalmadı hatta koreye bile mail attım hiç birinden yanıt alamadım cevap vermediler, kaale almadılar. Android işletim sistemini anlatmaya gerek yok ram boşaltmaktan bitap düşmüştüm artık. Gereksiz yavaşlamalar, güncelleme beklemekten, ani performans düşüklüğü, geç kamera açılışı vb daha niceleri var sizler biliyorsunuzdur zaten. iPhone ile telefonun, stabil çalışmanın, hızın, doğru renklerin, batarya, ekran ve kamera kalitesinin, google play'deki yazılım çöplüğünün ardında app store'nin ne demek olduğunu anladım. Tüm bunlar android ile kıyaslanamaz bile tartışma konusu olamaz.

Cihazımda sarı ekran, ses cızırtısı vb. sıkıntılara denk gelmedim

Hepinize cihazlarınız ile sorunsuz günler diliyorum.

Hayırlı olsun cihazınız. Umarım sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanırsınız.

• bu snapchatte tam bir batarya canavarı. kullanınca yarı yarıya fark ettiriyor neredeyse.
  • Arkadaşlar elimde iPhone 7 Plus siyah spigen neo hybrıd kılıf var bende applenin orijinal kılıfı olduğu için bu kılıfı kullanmak istemiyorum hediye geldi ilgilenen arkadaşlar olursa izmirden elden uygun fiyata veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karargahx -- 29 Aralık 2016; 16:45:12 >
  • Millet, aranızda cidden 6s ten 7 ye geçip de devrimsel faklar yaşayan, ''Vayyy be cihaz uçmuş bu sefer, müthiş derecede ilerlemiş...'' diyebilen var mı sebepleri ile beraber PM'den açıklarsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

arkadaşlar,

Spigen marka stokta kalmamış.Bu tarz araç içi telefon tutucu arıyorum. Tavsiyeniz var mı ?

Aynı konuyu bende araştırıyorum ancak bir teknoloji mağazasına gidip manuel bir şekilde telefonu tutan basit bir alet almayı planlıyorum. Spigen'in kılıf ile çalıştığı konusunda şüphelerim var ayrıca.

Merhaba. I7 almayi dusundugum icin bayadir forumu takip ediyorum. Bu aleti kullandigim icin yorumumu yazmak istedim.
    Ben aracimda yaklasik 1 senedir kullaniyorum ve memnunum. Bende bunun yuvarlak versiyonu var. Ben alirken bu tipi yoktu heralde gormedim cunku.
    Benim fikrim diger tutuculara gore cok sade ve tel havada duruyomus gibi yapisiyor. Miknatisligida kuvvetli. Bence gayet kullanisli.

• bu araç tutacağındaki mıknatıslar telefonun devrelerine zarar vermiyor mu ?
  • fth1907 F kullanıcısına yanıt
    Bu arkadaki güçlü mıknatıslar telefona etki etmiyor mu? Eskiden tv'ye mıknatıs yaklaştırınca yaklaştırılan bölgedeki ekran morumsu reklere bürünüp yavaşça kendine gelirdi.

• yaw hehe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fth1907

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

arkadaşlar,

Merhaba. I7 almayi dusundugum icin bayadir forumu takip ediyorum. Bu aleti kullandigim icin yorumumu yazmak istedim.
    Ben aracimda yaklasik 1 senedir kullaniyorum ve memnunum. Bende bunun yuvarlak versiyonu var. Ben alirken bu tipi yoktu heralde gormedim cunku.
    Benim fikrim diger tutuculara gore cok sade ve tel havada duruyomus gibi yapisiyor. Miknatisligida kuvvetli. Bence gayet kullanisli.

Kılıflı olsa dahi algılıyor mu? Ayrıca mıknatısın zarar vermesi konusunda benimde şüphelerim var.
  • İyi bir selfie uygulaması önerecek arkadaş var mı?
  • Iphone pil sağlığı yüzde kaçtan düşüyor, destekle görüştüm benim pilin sağlığı için %102.00 dedi

@Huysuz İhtiyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreoguz177 -- 29 Aralık 2016; 17:55:36 >
  • 
Sayfa: önceki 13141315131613171318
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.