Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Biz sevdiğimiz arkadaşlara kötü laf etmeyiz yanlış yapmış bile olsa. Anladın ? ;-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

ABD siparişi 50. Hafta üretimi 7+ 32 GB Gold elime şimdi geçti ama arkadaş A1661 modeli almış akıllı bıdık : -))

Neyse dikkatli kullanacağız artık bir de apple a soralım yine de garanti durumunu.

Telefonu açınca sorun olup olmadığını yazarım :-)

Evet telefonun kurulumunu yaptım güncelledim programları yükledim tıkır tıkır çalışıyor ve sarı ekran değil süt gibi maşallah 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ladinkayin -- 29 Aralık 2016; 0:41:14 >
  • ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    13₺ çok pahalıymış yahu. İndirime girmez mi hiç bu kirısmıs felan var önümüz kış.

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam Allah razı olsun senden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trancebabe

Burada bende birkaç defa sordum cevap veren yok.Biraz araştırma yaptım.ProCam 4 Manuel Camera + Raw diye bir uygulama var.Bunu satın almayı düşünüyorum bende.Birde Warmlight Manuel var..İkisi arasında kaldım ama.Nette araştırıyorum Procam 4 ü öneren çok kişi var.

Procam 4 iyidir ben de satınaldım tavsiye ederim

HDR Raw gibi özelliklere ekstra para veriyor muyuz? Uygulamayı satın aldığımızda hepsi dahil mi içinde.

Alles inclusive :-) Hepsi dahil.

Bu güzel oldu. Hem uygulama ücretli hemde içerisindeki sık kullanılması gereken özellikler ücretli olmazdı.

Camerapixels ve Musecam diye çok kaliteli 2 kamera uygulaması var ve ücretsiz, raw destekliyor manual pozlama, beyaz dengesi ayarı, iso vs mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    14 Ekim'de lansman gunu Apple Store'dan aldigim 7 Plus Silver idi ve ekrani samanli kagit gibi sariydi. Onu iade edip Mediamarkt'tan aldigim Gold renk cihazin ekrani normal. Sari ekran meselesinin cihaz rengiyle ilgisi yok. Tamamen cihazlar kullanilan panelin farkli tedarikcilerden gelmesinden kaynaklaniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 29 Aralık 2016; 1:8:36 >
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    En iyi kamera uygulamasi, sistemle ve donanimla en uyumlu calisan standart kamera uygulamasi bence. Tipki standart klavyenin en sorunsuz calisan klavye olmasi gibi. Ben standart kamera uygulamasini kenara kaldirip farkli kamera uygulamalarini surekli olarak kullanmayi cok denedim ama her seferinde standart uygulamaya geri dondum. Zaten watercolor meselesinin bu kadar gundeme gelmesi, ucuncu parti uygulamalarin standart uygulama kadar sorunsuz olmamasi. Benim foto&video klasorumde tuttugum ve yerine/fonksiyonuna gore kullandigim uygulamalar, kullanim sikligina gore asagida mevcut.

En cok tavsiye ettiklerim:
    - ProCam (RAW cekimler ve uzun pozlama icin)
    - Camera+ (Lightbox konsepti icin)
    - Lightroom (mobilde post produksiyon deneyimi icin)
    - Clone Camera (yaratici klonlama islemleri icin)
    - Polarr (duzenleme islemleri icin)
    - Spark (bas-cek video kaydi icin)
    - LivePix (canli fotolari kullanmak icin)
    - Pixelmator (mobilde Photosop deneyimi icin)
    - Poto (yaratici kolajlar olusturmak icin)

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trancebabe

Burada bende birkaç defa sordum cevap veren yok.Biraz araştırma yaptım.ProCam 4 Manuel Camera + Raw diye bir uygulama var.Bunu satın almayı düşünüyorum bende.Birde Warmlight Manuel var..İkisi arasında kaldım ama.Nette araştırıyorum Procam 4 ü öneren çok kişi var.

Procam 4 iyidir ben de satınaldım tavsiye ederim

HDR Raw gibi özelliklere ekstra para veriyor muyuz? Uygulamayı satın aldığımızda hepsi dahil mi içinde.

Alles inclusive :-) Hepsi dahil.

Bu güzel oldu. Hem uygulama ücretli hemde içerisindeki sık kullanılması gereken özellikler ücretli olmazdı.

Kararımı bu yazıya göre vermiştim belki göz atmak istersiniz.

http://www.phonearena.com/news/Best-camera-apps-for-iOS-that-lets-you-shoot-RAW-on-your-iPhone-7-7-Plus-SE-6s-or-6s-Plus_id87388

Üstad öncelikle benimle bir sorunun var mı onu sormak istiyorum ? daha önce bir muhabbetimizde olmadı ama.Kaç defadır cevapsız bırakıyorsun.Varsa birşey söyle bende senin koyduğun mesafeyi koyayım yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

En iyi kamera uygulamasi, sistemle ve donanimla en uyumlu calisan standart kamera uygulamasi bence. Tipki standart klavyenin en sorunsuz calisan klavye olmasi gibi. Ben standart kamera uygulamasini kenara kaldirip farkli kamera uygulamalarini surekli olarak kullanmayi cok denedim ama her seferinde standart uygulamaya geri dondum. Zaten watercolor meselesinin bu kadar gundeme gelmesi, ucuncu parti uygulamalarin standart uygulama kadar sorunsuz olmamasi. Benim foto&video klasorumde tuttugum ve yerine/fonksiyonuna gore kullandigim uygulamalar, kullanim sikligina gore asagida mevcut.

En cok tavsiye ettiklerim:
    - ProCam (RAW cekimler ve uzun pozlama icin)
    - Camera+ (Lightbox konsepti icin)
    - Lightroom (mobilde post produksiyon deneyimi icin)
    - Clone Camera (yaratici klonlama islemleri icin)
    - Polarr (duzenleme islemleri icin)
    - Spark (bas-cek video kaydi icin)
    - LivePix (canli fotolari kullanmak icin)
    - Pixelmator (mobilde Photosop deneyimi icin)
    - Poto (yaratici kolajlar olusturmak icin)

Çok teşekkürler bu detaylı anlatım için. Bende size katılıyorum kesinlikle stock kamera uygulaması en iyisi ancak bir tane manuel ayarlar yapabileceğim profesyonel ve kolay kullanımı olan bir uygulama istiyordum. Sanırım Procam4'ü indireceğim. Paylaşımınız benim için çok yararlı oldu. Bu tarz uygulama paylaşımları daha fazla olursa konu daha güzel olur düşüncesindeyim. Scream hocamın açtığı konuda daha fazla içerik üretebiliriz.

Diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.

Saygılar..

• Zedge kullanıyordum ancak çok memnun kalmadım. Önerebileceğiniz wallpaper uygulaması var mı arkadaşlar? Geçen sene Android telefon kullanınca unuttuk tüm iOS uygulamalarını
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Beatuful Wallpaper tavsiye ederim.Aynen yazdığım gibi :) Simgesinde 7 rakamı var arka plan renkli.Kategori şeklinde güzel bir uygulama bir bak bence.
  • Apple musicte şarkılar eklenmiyor ama pc de böyle bir sıkıntı yok. Hesaptan çıkış yapıp yeniden girdim bu seferde olan şarkılar silindi. Daha önce başına gelen var mı ?????
  • Jet black kullanan arkadaşlar cihazın arkasında kılcak çizikleriniz var mı?
  • En azından sadece youtube için 480,760,1080p gibi seçenek sunacak indirme programı var mı arkadaşlar ? istediğim program hd olarak indirme olanağı sunsun istiyorum.Birde hafızaya kaydetmeli...Teşekkürler
  • orcunsimsek11 O kullanıcısına yanıt
    Hocam şu linke bak bakalım belki yardımcı olurhttps://support.apple.com/tr-tr/HT204926

Sizin bu yazdıklarınızdan hiçbirini söylemeyilar bile...adamlar sadece cdma cihaza garanti verilmediğini biliyorlar sebebini sorunca kem küm :) apple müşteri hizmetlerinde bu derece bilgisiz birisiyle muhattap olmak gerçekten üzücü....okudum defalarca sizin bu yazınızı bilgim olduğu için aradım zaten garantiye bi şekilde sokabilirmiyiz cihazı diye ama...adamlar okadar bi haberki bu durumdan anlatamam...telefonda görüşürken resmen ctrl-f le pc den arama yapıp cevap vermeye çalışıyodu :)
  • eşimin telefonu iyice bozulduğu için mecburen 7 alacağım
    dün Vatan'a baktım 2.980 tl fiyat verdiler.
    ticari karta 5 taksit yapıyorlar,
    ya şimdi bu fiyattan alacağım , yada mart ayında Dubai'ye gideceğim ordan alıp geleceğim
  • trancebabe kullanıcısına yanıt
    Nettube programi bu isi yapiyor.
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    Dubai ' den cok daha uyguna alirsiniz. Turkiye de 1 yil garantisi de olur.
  • 
Sayfa: önceki 13121313131413151316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.