Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alacağım hocam. 2 Aydır nokia ile dolaşıyorum. En iyi teklif teknosada şuan.

Şimdi 32gb mi alsam 128 gb mi alsam diye düşünüyorum.
  • Cradl3 kullanıcısına yanıt
    Yok o kadarda değildir herhalde
    Şuan ki durum bu ;
    Tespitim 100 den 93 cok cok agır indi ama 93 den 83 e daha hızlı indir durum ne olucak bilemiyorum :))
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iMessage sorunu çözüldü dün akşam tek seferde problemsiz 3 farklı operatörde cihaza aktivasyon yaptım bilginize. Tek sıkıntı Vodafone da yapılan 27.1 operatör güncelleştirmesi 2G seçilemiyor oluşu evde işyerinde wifi ye bağlıyken 2G de kullanma şansımız elimizden alındı umarım birileri okurda bu sorunu düzeltir böyle saçmalık olmaz.
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    Böyle bir açıklamayı neye dayanarak yaptınız?
  • Arkadaşlar plus kullanıp 7 ye geçmeyi düşünen varmı? Sıfır 128 gb 7 var plusla takas etmek istiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefon arandığımız zaman kapalı olayı için az önce apple d estek hattıyla görüştüm
    görüşmelerimizde güncellemenin telefon üzerinden değilde itunes üzerinden yapılmasını, itunes üzerinden güncelleme yapılsada problemler oldugunu
    buna istinaden uzaktan telefona bağlanıp firmware nin yüklenmesinde eksiklik olduğunu sorunun hallolması için geri dönüş yapılacağı
    geri dönüşte telefon itunes e bağlı olup tekrar telefona bağlanıp sorunu halledeceklerini söylediler
    şuan onlardan telefon bekliyorum
    sorun hallolduğu zaman siz değerli arkadaşları bilgilendirecem
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhz -- 15 Aralık 2016; 12:6:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: igneli

Hocam bütçe uygunsa 128gb almanı tavsiye ederim performans açısından daha iyi 32gb plus kullandım donma takılma aktarım yavaşlığı güncelleme esnasında bile yavaş güncelleniyordu. İade edip 128gb aldım bahsedilen menülerde kasma kamerada takılma geç açılma gibi sorunlar yok alet akıyor.

Videosu burada https://www.youtube.com/watch?v=qW2-TIbcTIg&t=133s

• quote:

Teknosa da ne kadara geliyor hocam

• karus99 K kullanıcısına yanıt
    Teknosada indirim yapmıyorlar ama indirim çeki veriyorlar.

Benim alacağım bir kaç şey daha olduğu için benim avantajıma geliyor hediye çeki.

Yanlış hatırlmaıyorsam;

32gb = 3250 telefon fiyatı 325 hediye çeki
    128gb = 3650 telefon fiyatı 365tl hediye çeki

Bimeks indirimli satıyor ama mat renkte indirim olmadığı için teknosayı tercih edeceğim.
  • quote:

Teknosada indirim yapmıyorlar ama indirim çeki veriyorlar.

Benim alacağım bir kaç şey daha olduğu için benim avantajıma geliyor hediye çeki.

Yanlış hatırlmaıyorsam;

32gb = 3250 telefon fiyatı 325 hediye çeki
    128gb = 3650 telefon fiyatı 365tl hediye çeki

Bimeks indirimli satıyor ama mat renkte indirim olmadığı için teknosayı tercih edeceğim.

HB'de 32gb 2950tl mat siyah. 128gb 3340tl simsiyah.
    32gb'da avantajlı. çok video çeken biri değilseniz 32gb gayet yeterli. ben de 128gb almıstım ama iade edince yerine aldığım 6s'i 32gb aldım.
    32gb size 25gb kullanılabilir alan sunuyor, standart uygulamalar kurulunca 23gb kalıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH dışında ip7 ve 7+'dan bu kadar şikayet edilen bir forum görmedim, tüm dünyada referans olarak kabul edilebilecek forumlarda ve sitelerde gerçekten bir sorun olsa bu cihazda şimdiye kadar öldürmüşlerdi iphone 7'yi ama herhangi bir tartışmaya denk gelmedim. Varsa bildiğiniz bir konu iphone7 sorunları diye paylaşırsanız sevinirim. Ben de bilmek isterim.

Bu konuya girince kendimi piyango kazanmış gibi hissediyorum. Apple tüm çöp ip7'leri TR'ye göndermiş bir bana sağlamı denk gelmiş sanırım.

iOS kullanmayı bilmeyenlerin yaşadığı sorunları, hatta daha da abartayım telefon, tablet, pc gibi cihazlar nasıl doğru ve temiz kullanılır bilmeyenlerin yaşadığı sorunları yok sayıyorum. Asıl söylemek istediğim ip7 hakkında yapısal bir sorun yaşamadım. DH dışında da görmedim bu kadar şikayet. Yukarıda belirttiğim gibi sizlerin varsa şu sorun tüm dünyada ayyuka çıkmış durumda, herkes yaşıyor bu sorunu dediğiniz bir konu, şikayet sitesi, forum varsa lütfen paylaşın. Bizler de bakalım kendi cihazlarımızda aynı sorunlar var mı? Varsa garantiye başvuralım o da çare olmazsa yol yakınken satalım cihazlarımızı.

• ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Kızımın videolarını fotoğraflarını çekip telefonumda tutuyorum hocam. Özlediğimde açıp bakıyorum. Bu yüzden alan problemi yaşamak istemiyorum.

Simsiyah istemiyorum illa mat siyah olacak.

Çek kullanmayacaklar için hb daha avantajlı tabiki.
  • Beyler 10. Yıla özel bomba gibi gelmesi beklenen 7s plus 4000 papelden başlayacakmış diyolla hayırlı olsun yatırımımız
  • @igneli Allah bağışlasın hocam, eger video çekecekseniz hiç düşünmeyin 128gb alın o zaman. özellile 4k çekimde 3-4 dakikalık video 1gb yer kaplıyor.

@ALP 3R söylediklerinize katılmıyorum, 2 tane 7 cihazı da iade ettim. Ekran sapsarı, videoda ses vardı, videoyu geçtim, sesi telefon elimdeyken de duyabiliyordum. şimdi dünyada kimse takmıyor diye cihaza sorunsuz diyemeyiz. Türk kullanıcıların yabancılardan daha bilinçsiz olduğunu kastedemeyiz. eger bu sorunlar sadece bu forumda konuşuluyorsa, bu forumun bağımsız, objektif oldugunu gösterir.
    geçmiş mesajlarımda belirtmiştim, beyaz ekrana sahip 7 kullanıcıları seçilmiş kişilerdir, dediğiniz gibi piyango çıkmış gibi hissetmekte haklısınız. cihazınız sorunsuz ise ne mutlu size, güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysf87 -- 15 Aralık 2016; 13:42:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün whats app üzerinden yanımdaki arkadaş ile görüntülü görüşme açtım. Kendisi Sony Xperia kullanıyor benim kamera kareli ve görüntü bozuktu onun görüntü son derece netti.
    Daha sonra kamera belki kötüdür diye arka kamerayı aktif ettim baktım onda da aynı durum var.

Bu tür görüntülü sohbetler için bir kamera ayarı var mıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

6s plus 64 GB lık ile iPhone 7 128 GB arasında kaldım ama iPhone 7 performans olarak %40 daha öndeymiş incelemelerde öyle diyorlar. Kararsızlık çok kötü bir şey

Hocam bence i7 al uzun kullanıcaksan pişman olmazsın, 6s plusta da kısa sürede belki pişman olmazsın ama pişman olma ihtimalin daha yüksek, son pişmanlık da fayda etmez sen i7 al geç &#128512;&#128512;&#128512;

Tamamdır hocam 128 gblık alacağım gibi 2-3 güne.Birde teknosada çalışan ile konuştum yılbaşından sonra tüm telefonlara zam gelecek dedi,doğruluğu var mıdır acaba ?

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    6s plus ile ip7 arasinda o kadar fark yok, ekran buyuklugu ve sarj avantaji nedeniyle plus oneririm.

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    300 TL zam gelecek her birine

• quote:

Orijinalden alıntı: byserhatt

300 TL zam gelecek her birine

o zaman beklemeye gerek yok fiyat düşer mi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: *planet*

6s plus ile ip7 arasinda o kadar fark yok, ekran buyuklugu ve sarj avantaji nedeniyle plus oneririm.

Dün incelemeleri izliyordum 6s ile 7 arasında %40 performans farkı var deniliyordu.Ama iphone 7 ye karar verdim gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12231224122512261227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.