Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
50.456
Cevap
471
Favori
1.948.399
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]
Giriş
    717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the_dr

aldığım öyleydi değişim istedim, yeni ürün de öyle geldi. iade ettim.

Ben değiştirmeyi düşünmüyorum.Bugün öğlen açıldı telefonum (Sim değiştiği için gecikti açılması) Genel olarak memnunum. S4 ten alıştığım birkaç ufak tefek ayrıntı (telefonu kulağına götürdüğünde arama yapmak gibi) dışında sıkıntısı yok gibi. Hücresel veriyi kullanmasını istemediğin programları belirlemek gibi artılarında var. Safari de veri sıkıştırma olayı varmı bilmiyorum o da varsa iyi olur. Yoksa operayı kurarız artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkürler hocam. Apple grubundan cocuklara sordum söylediler bikaç uygulama

|
    |
    Nam[A]sTe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Apple Watch series 4 Space Gray
    Airpods
    Opel Corsa 2004 1.4 Enjoy
    VW Passat 2014 1.4 Tsi Cmt
    Materials Science and Engineering
  • Yüzbaşı
    717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: electribe

gelen arama ekranında eskiden reddet vardı şimdi sadece cevapla var bir ayarı varmı bunun ?

Onu bende farkettim. Deneme yanılma yöntemiyle çözümü buldum... İki kere güç düğmesine basarsanız reddediyor aramayı

İndiremedigin uygulamayi cok onemliyse itunesdan yukle

|
    |
    ysf87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cihaz sessizdeyken farkli sesi acikken farkli animasyonlar

|
    |
    arghh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Captain Sword

Hocam zahmet olacak ama aynı çekim denemesini live foto açıkken deneyip bakabilir misiniz ? Yine karanlık ortamda flashlı çekim ama live photo açık şekilde. Ondan sonra fotopraflardan bakarken renk değişimi olacak mı.

Live açıkken yapıyor dediğiniz şeyi. Flaş kapalıyken çekilen fotoğraflarda da fotoğrafa geldiğinizde yarım saniye kadar foto hareketleniyor. Sanırım flaşın rengini ayarlamaya çalışırken yeşil bir ton renk çıkıyor ortaya

|
    |

Mesajınızı gördükten sonra denedim sizin için, bende de oluyor dediğiniz şey.
    Yalnız sadece Live Photoda oluyor.
    Fotoğrafı çekerken flaş patlamadan önce ışığı ayarlıyor telefon, o sırada biraz yeşil gibi oluyor sorun mudur bilmiyorum ama bundan kaynaklanıyor fotoğrafı oynatırsanız göreceksiniz.
    Live Photoyu kapatıp çekince olmuyor.

*Cevap verilmiş mesajları geç gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 13 Aralık 2016; 23:37:43 >
    |
    |
    Captain Sword kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar apple store dan alınan telefonun garantisi ne zaman başlar? Kargodan teslim alırken ambalajını ve kutusunu açıp ekranın ve aksesuarların tam ve sağlam olduğunu kontrol etmemize gerek var mı?

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

İndiremedigin uygulamayi cok onemliyse itunesdan yukle

standart uygulamalar, youtube, facebook. hücresel veriyle yükledim. zamanında 7'de de yapıyordu aynı şeyi ama o zaman hücresel ile yüklemeyi düşünememiştim.
    6s plus benim degil, 7'im vardı malum sorunlardan iade ettim. ilk ios cihazım 7 idi, yıllardır sorunsuz denilen ios ile çok sıkıntı yaşamıştım, sürekli hata veriyordu uygulama indirirken, 7'ye özel sanmıstım ama 6s'de de mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Safari sayfalarını pdf dönüştürmek isterseniz :
    Paylaş-->yazdır
    Sayfalar çıkacak ve ilk sayfaya işaret ve orta parmakla basıp
    Saat yönüne çevirince işlem tamamdır tüm sayfaları pdf e dönüştürülür. Bundan sonra yine paylaş a basıp mail atabilirsiniz veya iCloud a kaydedebilirsiniz.

|
    |

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: yazar8

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

iphone 7 nin sar değerlerini inceliyormusunuz bu arada ? diğer telefonlarla durum nasıl ? şekil yapıcaz derken başa bela almayalım ?

Mümkün mertebe malafattan uzak tutmaya çalışıyorum. Cebinizde tutmadan da durabileceğiniz durumlarda cebinizde tutmayın. Kalınca bir kılıf kullanın. SAR değerleri yüksek ancak düşük SAR değerleri de yüksek olanlar kadar riskli. Önemli olan maruz kalma süresi. Özellike LTE açık dolaşmamak lazım bence..

Bu sayfadan cihazınızı ve GSM/CDMA modelinizi seçerek SAR değerini görebilirsiniz: http://www.apple.com/legal/rfexposure/

iPhone 7 Plus A1784 (GSM)
    En yüksek SAR değerleri aşağıdaki gibidir:

Model A1784

1,6 W/kg (1 gr üzeri) SAR Limiti
    Baş bölgesi: 1,19
    Gövde: 1,19

2,0 W/kg (10 gr üzeri) SAR Limiti
    Baş bölgesi: 1,24
    Gövde: 1,00

Teknik olarak apple'ın silikon kılıfı 5mm'den biraz kalındır. O zaman bu değerlerin hiç etkisi olmamış mı oluyor yani?

• Çavuş
    95 Mesaj

Hocam hangi programla yapılıyormuş öğrenebildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grasp -- 14 Aralık 2016; 0:06:49 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bende de ayni hata vardi 6s plusta eger cok lazim olan bi seyse itunesdan indiriyorum zaten fazla uygulamada sıkıntı olmuyor

|
    |
    ysf87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2859 Mesaj

Apple Store'dan aldiysan, gelen kargo kolisinde vuruk, darbe, ezik, gocuk vs. yoksa acip kontrol etmene gerek yok. 24 aylik Apple Turkiye garantisi, cihaza ilk kez SIM kart takip kurulum yaptigin gun baslar ve 730 gun uzerinden hesaplanarak sisteme islenir. Cihazi kurduktan sonra seri noyu https://checkcoverage.apple.com/tr/tr adresinden sorgulayarak garanti suresini dogrulayabilirsin. Servislik bir durumda cihazini randevu alarak Istanbul'daki Apple Store'lara gidebilir ya da sana en yakin KVK, Genpa, Basari, APR magazalari vb. anlasmali servis noktalarina goturebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 14 Aralık 2016; 0:39:02 >
    |
    |
    altanberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kilif kullaniminin SAR (radyasyon) degerine etkisi tartismali bir konu. Kilif ureticileri daha cok darbe sonumleme, ergonomi ve gorunume yogunlasiyor. En fazla onem veren de sebeke sinyalinin zayiflamamasi icin caba sarf ediyor. Asil kilif tasarimi yapilirken, radyasyon azaltici tasarim yapilmasi gerekiyor. Bunu yapan uretici yok denecek kadar az. Hatta bazi kiliflar, kullanilan malzeme ve dizayn nedeniyle mevcut radyasyon seviyesi daha da yukseltebiliyor. Bu konuda pek cok yazi, arastirma mevcut. Su yaziyi fikir verir: http://www.ewg.org/research/does-your-cell-phone-case-raise-your-radiation-exposure

Radyasyon seviyesini dusuren kilif ornegi (radyasyonu %67 oraninda azalttiklarini iddia ediyorlar): http://www.pongcase.com/shop/apple/iphone-cases.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yazar8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    565 Mesaj

Dibine kadar haklısın. Bunları herkes yaşıyor ama önemseyenler buraya yazıyor.
    S6 dan geçtim beklentim yüksekti ama S6 dan farkını göremedim sanki S6 olmuş 7 Plus.
    Kaç güncelleme geçti aldı alalı heriflerin tek uğraştıkları lanet emojiler . Sanırsın emojiler için ödeniyo bu paralar
    Gına geldi kasmalarından takılmalarından vallahi billahi. Zamanında iphone5 de kullandım ios6 neydi bu ne?
    Steve gitti ne hale geldi şirketin ürünleri yazılımları

Not: Pişmanım :D

|
    |
    lazukan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

-Parmak izi
    -Çizilme
    -Full body kaplama sonrası elma logosu ve iPhone yazısının çıkması

Bu sorunlarla ne kadar karşılaştınız ki parmak izi zaten var olan bir durum olarak kabul ediyorum. Normalde mat siyah alacaktım ancak şuan zor bulunduğundan jet blacke yönelebilirim. O yüzden yorumlarınız çok değerli.

Saygılar..
    |
    |
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.