Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.347.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesajınızı gördükten sonra denedim sizin için, bende de oluyor dediğiniz şey.
    Yalnız sadece Live Photoda oluyor.
    Fotoğrafı çekerken flaş patlamadan önce ışığı ayarlıyor telefon, o sırada biraz yeşil gibi oluyor sorun mudur bilmiyorum ama bundan kaynaklanıyor fotoğrafı oynatırsanız göreceksiniz.
    Live Photoyu kapatıp çekince olmuyor.

*Cevap verilmiş mesajları geç gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SubSilentio -- 13 Aralık 2016; 23:37:43 >
  • Arkadaşlar apple store dan alınan telefonun garantisi ne zaman başlar? Kargodan teslim alırken ambalajını ve kutusunu açıp ekranın ve aksesuarların tam ve sağlam olduğunu kontrol etmemize gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kararsizkalanadam

İndiremedigin uygulamayi cok onemliyse itunesdan yukle

standart uygulamalar, youtube, facebook. hücresel veriyle yükledim. zamanında 7'de de yapıyordu aynı şeyi ama o zaman hücresel ile yüklemeyi düşünememiştim.
    6s plus benim degil, 7'im vardı malum sorunlardan iade ettim. ilk ios cihazım 7 idi, yıllardır sorunsuz denilen ios ile çok sıkıntı yaşamıştım, sürekli hata veriyordu uygulama indirirken, 7'ye özel sanmıstım ama 6s'de de mevcut.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safari sayfalarını pdf dönüştürmek isterseniz :
    Paylaş-->yazdır
    Sayfalar çıkacak ve ilk sayfaya işaret ve orta parmakla basıp
    Saat yönüne çevirince işlem tamamdır tüm sayfaları pdf e dönüştürülür. Bundan sonra yine paylaş a basıp mail atabilirsiniz veya iCloud a kaydedebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: yazar8

quote:

Orijinalden alıntı: airport34

iphone 7 nin sar değerlerini inceliyormusunuz bu arada ? diğer telefonlarla durum nasıl ? şekil yapıcaz derken başa bela almayalım ?

Mümkün mertebe malafattan uzak tutmaya çalışıyorum. Cebinizde tutmadan da durabileceğiniz durumlarda cebinizde tutmayın. Kalınca bir kılıf kullanın. SAR değerleri yüksek ancak düşük SAR değerleri de yüksek olanlar kadar riskli. Önemli olan maruz kalma süresi. Özellike LTE açık dolaşmamak lazım bence..

Bu sayfadan cihazınızı ve GSM/CDMA modelinizi seçerek SAR değerini görebilirsiniz:http://www.apple.com/legal/rfexposure/

iPhone 7 Plus A1784 (GSM)
    En yüksek SAR değerleri aşağıdaki gibidir:

Model A1784

1,6 W/kg (1 gr üzeri) SAR Limiti
    Baş bölgesi: 1,19
    Gövde: 1,19

2,0 W/kg (10 gr üzeri) SAR Limiti
    Baş bölgesi: 1,24
    Gövde: 1,00

Teknik olarak apple'ın silikon kılıfı 5mm'den biraz kalındır. O zaman bu değerlerin hiç etkisi olmamış mı oluyor yani?
  • Hocam hangi programla yapılıyormuş öğrenebildiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CevizAdam -- 14 Aralık 2016; 0:06:49 >
  • iOS 10.2 kesinlikle tavsiye etmiyorum arkadaşlar 7 plus için bariz animasyon sıkıntısı var, 10.1.1e geri döndüm hemen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysf87 Y kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni hata vardi 6s plusta eger cok lazim olan bi seyse itunesdan indiriyorum zaten fazla uygulamada sıkıntı olmuyor

• Emoji dışında fark göremedim. Aynı tas aynı hamam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • altanberk A kullanıcısına yanıt
    Apple Store'dan aldiysan, gelen kargo kolisinde vuruk, darbe, ezik, gocuk vs. yoksa acip kontrol etmene gerek yok. 24 aylik Apple Turkiye garantisi, cihaza ilk kez SIM kart takip kurulum yaptigin gun baslar ve 730 gun uzerinden hesaplanarak sisteme islenir. Cihazi kurduktan sonra seri noyuhttps://checkcoverage.apple.com/tr/tr adresinden sorgulayarak garanti suresini dogrulayabilirsin. Servislik bir durumda cihazini randevu alarak Istanbul'daki Apple Store'lara gidebilir ya da sana en yakin KVK, Genpa, Basari, APR magazalari vb. anlasmali servis noktalarina goturebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 14 Aralık 2016; 0:39:02 >
  • yazar8 kullanıcısına yanıt
    Kilif kullaniminin SAR (radyasyon) degerine etkisi tartismali bir konu. Kilif ureticileri daha cok darbe sonumleme, ergonomi ve gorunume yogunlasiyor. En fazla onem veren de sebeke sinyalinin zayiflamamasi icin caba sarf ediyor. Asil kilif tasarimi yapilirken, radyasyon azaltici tasarim yapilmasi gerekiyor. Bunu yapan uretici yok denecek kadar az. Hatta bazi kiliflar, kullanilan malzeme ve dizayn nedeniyle mevcut radyasyon seviyesi daha da yukseltebiliyor. Bu konuda pek cok yazi, arastirma mevcut. Su yaziyi fikir verir:http://www.ewg.org/research/does-your-cell-phone-case-raise-your-radiation-exposure

Radyasyon seviyesini dusuren kilif ornegi (radyasyonu %67 oraninda azalttiklarini iddia ediyorlar):http://www.pongcase.com/shop/apple/iphone-cases.html

• lazukan kullanıcısına yanıt
    Dibine kadar haklısın. Bunları herkes yaşıyor ama önemseyenler buraya yazıyor.
    S6 dan geçtim beklentim yüksekti ama S6 dan farkını göremedim sanki S6 olmuş 7 Plus.
    Kaç güncelleme geçti aldı alalı heriflerin tek uğraştıkları lanet emojiler . Sanırsın emojiler için ödeniyo bu paralar
    Gına geldi kasmalarından takılmalarından vallahi billahi. Zamanında iphone5 de kullandım ios6 neydi bu ne?
    Steve gitti ne hale geldi şirketin ürünleri yazılımları

Not: Pişmanım :D

• Jet black kullanan arkadaşlar memnun mu?

-Parmak izi
    -Çizilme
    -Full body kaplama sonrası elma logosu ve iPhone yazısının çıkması

Bu sorunlarla ne kadar karşılaştınız ki parmak izi zaten var olan bir durum olarak kabul ediyorum. Normalde mat siyah alacaktım ancak şuan zor bulunduğundan jet blacke yönelebilirim. O yüzden yorumlarınız çok değerli.

Saygılar..
  • İstanbul yada Konya içinden elden iPhone 7 128GB Mat siyah alınımı yapılacaktır. 2 yıl garantili Türkiye cihazı olması tercihimdir. Satmak isteyenler iletişime geçerse sevinirim.
  • İPhone 7 128 gb ile 256 GB lık arasında kararsız kaldım.128 ve 256 arasından hangisini tercih etmeliyim ? Birde nerden alayım internetten mi mağazadan mı ?

• Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 hafta plus modelini alarak aranıza katıldım ama bir sorunum var. Yaklaşık 3 4 gündür telefonla görüşme yaparken karşıya sesim gitmiyor, konuşurken cızırtı ve hışırtı olarak gidiyormuş. Ahizeden görüşme yapamıyorum bir arama geldiğinde hoparlöre alıp ya da kulaklığı takıp görüşmek zorunda kalıyorum, diğer türlü karşı taraf sesimi duymuyor.

Aynı sorunu yaşayan ve çözüm bulan olduysa lütfen yazsın.

Müşteri hizmetlerini aradım, bir dizi işlem sonunda çözüm bulamadılar. Garantiye yollamamı söylediler.
  • ___Lawyer___ kullanıcısına yanıt
    Parmak izi sorun yaratmıyor. Camdaki parmak izinden farkı yok. Kılıfsız kullanıyorum kılcal çizik bile göremedim. Anca Sherlock Holmes gelir o bulur çizik. Full body kaplama yapmadım ekran koruması da takmadım. Kişisel tercih. Ayrıca elma logosu çıktığından emin misin çünkü logo paslanmaz çelik.

Jet Black'e dokunması bile ayrı bir haz yaşatıyor. Görüntüsü zaten muazzam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu telefonun fiyatının oldugu yerde kalmasını nedeni nedir fiyatta rakibi yok resmen 10 dese yine satıcaklar

• İnternet tarayıcısı çok yavaş sebebi nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: yekzan

avea kullanıyorum, sorunumuz nerdeyse aynı sadece sizden farklı olarak birisi aradığında değil de normal kullanımda yaşıyorum.

Beni arayan olduğun da yaşamıyorum hocam yani suana kadar, normal kullanirken bakıyorum internet yavaşlıyor baya sonra tek diş sonra servis yok sonra kendine geliyor bunlar arada olan 1 2 dakikalik döngü benim için sorun degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12141215121612171218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.