Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
55.870
Cevap
383
Favori
2.348.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byserhatt

Beta kullananların neredeyse hepsinde durum aynı merak etme.
    300mb kadar bir güncelleme gelecek daha evvel beta yüklediğimiz için. Güncelleme henüz gelmiyor çünkü apple sunucular yoğun olup çökmesin diye kullanıcıları sıraya sokuyor bir nevi

Slm, cvp için teşekkürler. Sürüm numarası kararlı sürüm numarası ile aynı olduğu için acaba kararlı sürüme geçtim mi diye düşündüm fakat Bildirim ekranında benim hayalet bildirim dediğim sorun devam ediyor. DAha önce görüp toplu sil dediğimde silinmeyen diğer bildirimlerin ve widget menüsünün arkasında görünen bildirim, restart yapınca kayboluyor sadece
  • 10.2 Güncellemesinden sonra iMessage aktifleştirme sorunu başladı. 3 farklı hat ve cihazda denedim hepsinde aynı. Numara üzerinden SMS ile kesinlikle aktifleşmiyor 2 kez apple müşteri hizmetleriyle görüştüm apple ile ilgili sorun olduğunu söylediler umarım çözülür 1-2 kişi daha aynı sorun için aramış. Bu sorunu yaşayan varmı?
  • 11Omeer kullanıcısına yanıt
    uymaz kılıflar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertburak312

İyi yapmışsın iyi hayırlısıyla bi sorunu çıkmadan kullanırsın inşallah.. Her türlü yardımcı olurum ben olsun diğer arkadaşlar olsun bi mesajına bakar rahat rahat kullan telefonu keyfini çıkar bakalım memnun kalacak mısın diğerlerinden sonra

Çok sağolasın hocam, inşallah bakalım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11Omeer kullanıcısına yanıt
    kamera tarafı uymuyor, 7plus'ta çift kamera olduğundan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnHolyBB

10.2 Güncellemesinden sonra iMessage aktifleştirme sorunu başladı. 3 farklı hat ve cihazda denedim hepsinde aynı. Numara üzerinden SMS ile kesinlikle aktifleşmiyor 2 kez apple müşteri hizmetleriyle görüştüm apple ile ilgili sorun olduğunu söylediler umarım çözülür 1-2 kişi daha aynı sorun için aramış. Bu sorunu yaşayan varmı?

Bende de etkinleşmedi. Ne olacak : -)

• İos 10.2 yüklüyen arkadaşlar bakabilirler mi uygulamadan cikinca yukardaki şarj şebeke saat simgeleri 1.2 saniye sonra mi geliyor.??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Orijinalden alıntı: ysf87

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

İPhone 7 32 GB lık sıfır almak mı mantıklı,temiz kullanılmış 128 GB ve 256 GB ikinci el almak mı mantıklı ? Sıfır 32 GB 3200 lira , 128 GB ikinci el 3300 lira,256 GB 3600 civarı(bunu alırsam 10 sene kullanırım herhalde)

Hb' 32gb 2980tl, 128gb 3340tl. Apple garantili.

nakit alacağım hocam kredi kartım yok.

havale de yapabilirsiniz. müşteri hizmetlerini arayım yönlendirirler. hesaba parayı yatırırsınız gönderimi yaparlar.aynı paraya boşuna ikinci el almayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kilit ekranda arama sonlandirma halen yok !! Vestel venus bile dHa iyidir !
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kullandığım i7 ve plus ta hep geriden geliyordu. Bu geri gelme ios 9 un bazı sürümlerinde de vardı. Demek ki hala bu sıkıntıya neden olan hata giderilmemiş.

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Evet şu an var hocam ben operatör kaynaklı zannettim. WiFi üzerinden güncelleyenler operatörü güncellemesin Vodafone için 2G yi kaybetmesinler.

• UnHolyBB kullanıcısına yanıt
    FaceTime da aktif değil ben de bir de siz bakar mısınız?

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    Evet hocam FaceTime da sorunlu şu an için

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Beta 7 kullandim gayet iyiydi yani böyle bişeyle karşilaşmadim bu sürüm biraz acayip geldi ayrica home tuşuna iki defa basinca arkadaki uygulama takili kaliyor sonra düzeliyor ağir cekimdeymiş gibi ..

Bu gibi durumlarda en iyi çözüm. Dfu modunda temiz bir kurulum ve yeni iphone olarak ayarlamak sanırım. Kesinlikle yedek yüklenmemeli.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Dfu moduyşa yükledim global olarak yükledim ama 10.1 de global yüklemiştim acaba gsm farki varmidir..?

• Acil guncelleme gelmeli
  • Ülkede kriz varmis diye duydum.

Krize bak. Herkes iphone 7 kullaniyor.

Demek ekonomimiz iyi olsa herkes apple bayisi sahibi olacak. 😀
  • Arkadaşlar başına gelen varsa eğer;

Biri beni aradığında hat düşmesi yaşıyorum 5 saniyelik olarak çekim dişleri1 e düşüyor ve sonra servis yok yazıyor 5 saniye sonra tekrar hat geri geliyor

BÖYLE BİR PORB. KARŞILAŞAN YADA DUYAN VARMI ACABA. Teşekkürler

(İp 7 plus 10.2 Turkcell)
    Bildiğim kadarıyla gsm amerika cihazları global avrupa cihazları için. Yine de araştırın derim ;)

• 
Sayfa: önceki 12091210121112121213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.