Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :)

Açıkçası cidden herhangi bir şey yok ekstra. Gereksiz tüm Notification'lar ve Background App Refresh'ler kapalı. Sosyal medya kullanmıyorum. Bir de birkaç kere kalibrasyon yaptım internette yazan metodlarla, o kadar. Onun haricinde, normal işe gidip-gelen, arada saatlik olarak e-postaları alan vesaire bir insanım. Ekstra bir kullanım yok, ama olsa da 7,5 saati deviririm diye düşünüyorum. Şu an 15h41m olmuş hatta. Hala %5 şarjı.
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bilgisayarımda bulunan ofis uygulamarını telefona nasıl kolay yoldan atabilirim.
  • Herkese merhaba.

Uzun zamandır forumu takip ediyorum ve bir çok kişinin işlemciden gelen sesten şikayetçi olduğunu gördüm. Hatta bu yüzden telefonun değiştiğini söyleyenler de var.

Bunun üzerine yabancı siteleri de araştırdım. #hissgate ile ilgili bazı haberler var. Ancak iki yabancı forumdaki tartışmalar hariç olmak üzere bu forumdaki gibi bir gündem yaratmış değil.

Sizlerin de paylaştığı videoları izledim, evet bu bazı telefonlarda görülen bir sorun ancak maalesef çok fazla objektif olmayan yorumlardan dolayı gerçek sıklığı anlaşılamıyor.

Ben yarın gidim bir iphone 7+ 128 gb telefon alsam bu telefonda bu sesi duyma ihtimalimi maalesef kestiremiyorum.

Size tam olarak sormak istediğim de bu. Uzun zamandır bu forumu takip edenlerinizden ricam, şimdiye kadar kaç kişinin bu durumdan müzdarip olduğu hakkında yorum yapması.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin için sorun mu yoksa değil mi şikayetci olurmusun olmazmisin alirmisin almazmisin..??yorumunda kesin bilgi paylaşmamişsin ayrica 7 ve 7 plus genelinde hatta tüm seride mevcut oldugu için gelen cihazda da olmiyacagi anlamina gelmez ama ikinci part için bişey söylemek doğru değil son olarak video daki ses bence abartiliyor nedenide cogu insan video değil resimlerle ilgilendiği için video konusunda da sessiz ortamda bulunmiyacaği ve sessiz ortamda video cekmenin anlamsiz oldugunu duşunursek artik sorun hale getirmiyecem sorun yaratan cani sıkılan bence apple bulaşmasin apple kabullenmiş artik videodaki ses ve ekran sariliği hakkindaki işikayet ve haber yayinlamadiğina göre adamlar tinlamiyoe umursamiyor konu kapanmiştir

• En çok tutulan rengi hangisi arkadaşlar ?

• MA11 kullanıcısına yanıt
    Siyah renk

• Muzdariplik durumu bu soruna dikkat edenler için geçerli. O sesi takmayan burada dillendirmez.
    Eğer video çekilceği zaman ortamda ses az ise bu ses duyuluyor ama ses varsa , işlemciden gelen bu ses duyulmuyor ve her türlü görüntüyü sesi güzelce kaydediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmthmz

Telefonun tuş kilidini açarken parmak izini 3 kez yanlış girdiğinde ancak 4 haneli şifreyi soruyor. İlk seferde veya 1 kez yanlış girdiğimde sormasını istiyorum. Nasıl ayarlayabilirim?

parmak izini nasıl yanlış giriyorsunuz merak ettim?
  • Bu gün 3. günüm ip7 de sürekli karşılaştırdığım eski 4s'im var beyazları oldukça parlak beyazın parlaklıklığı ve tonu giderek artıyor iphone için bazı otoriteler ekran katman yapıştırıcılarının kuruması için en az bir kaç gün beklenmesi gerektiğini asıl renk ve parlaklığın o zaman ortaya çıktığını belirtmişler sanırım bu birebir doğru sarı ya da sıcak renklere sahip arkadaşlar 1 hafta sonra tekrar karşılaştırsınlar derim soğuk kış gününde su geçirmez cihazda kuruma ya da tam donma uzun zaman alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 1 Aralık 2016; 9:13:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Telefonun tuş kilidini açarken parmak izini 3 kez yanlış girdiğinde ancak 4 haneli şifreyi soruyor. İlk seferde veya 1 kez yanlış girdiğimde sormasını istiyorum. Nasıl ayarlayabilirim?

Başka parmak basıyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackworms

:)

Açıkçası cidden herhangi bir şey yok ekstra. Gereksiz tüm Notification'lar ve Background App Refresh'ler kapalı. Sosyal medya kullanmıyorum. Bir de birkaç kere kalibrasyon yaptım internette yazan metodlarla, o kadar. Onun haricinde, normal işe gidip-gelen, arada saatlik olarak e-postaları alan vesaire bir insanım. Ekstra bir kullanım yok, ama olsa da 7,5 saati deviririm diye düşünüyorum. Şu an 15h41m olmuş hatta. Hala %5 şarjı.

Haa o zaman olabilir tabii, background app refresh vs. gibi şeyler kapalıysa mümkün.
  • 7 plus batarya performansım

• İpucu: Parmağınızı koyar koymaz saliseler içinde tak diye telefon açılsın istiyorsanız parmak izi ekleme bölümüne 5 defa parmak izi ekleme hakkınız var 3 kere bir parmağınızı 2 kere de diğer parmağınızı tanımlayın ve farkı görün.
  • Dün bende Note 5 imi vererek İphone7 mat siyah aldım, gözüme çarpan bir ekran sarılığı yok çok memnunum telefondan note 5 ten sonra çok iyi oldu tek el kullanım açısından.
    43.hafta üretimi çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castiell07 -- 1 Aralık 2016; 10:14:4 >
  • yazar8 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmasın, yalnızca gereksiz uygulamaların kapalı. Hepsi değil.
  • beyler belki yeri değil kusura bakmayın ama iphone 7 için güzel, özellikle bassları kaliteli kulak içi bluetooth kulaklık önerebilecek var mı? bütçe 300 TL falan olabilir. teşekkürler

• Mat siyah kullanıp Jet black te aklı kalanlar çizilir diye almayanlar. İşinize yarayabilir.

https://easyskinz.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: mali76

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Başka parmak basıyordur

herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: UnHolyBB

Mat siyah kullanıp Jet black te aklı kalanlar çizilir diye almayanlar. İşinize yarayabilir.

https://easyskinz.com/

bunları uygulaması çok zor ve zamanla atma yapıyor bunlar.

• Sorun söyleyince bozuluyor burada bazıları ama bu telefon akıllı falan değil. N95 videolarımı itunes ile videolar kısmına atınca açılıyor ama fotoğraflar kısmına attığımda desteklenmeyen video biçimi diyor. Aynı şekilde note 5 ile çektiğim videolar hem fotoğraflar kısmında hemde videolar kısmında farketmiyor oynatıyor. Hayır sen bu video formatını destekleyebiliyorsunki videolarda oynatıyorsun neden fotolarda oynatmıyor. Ayrıca itunes ile başka bir klasörden foto attığımda ilk attıklarım kayboluyor şakamısın ituness niye ilk attıklarımı siliyorsunki ayrıca itunestan attığım foto ya da videoları ben manuel silemiyorum telefondan hiç bir şekilde sil seçeneği yok ama nedennnnn istediğimi silerim neden bana engel koyuyor. Ulan samsung senin yüzünden yarım akıllı telefona muhtaç kaldık

• 
Sayfa: önceki 11541155115611571158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.