Şimdi Ara

Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU] (1000. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
55.871
Cevap
383
Favori
2.348.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde bileğimi çok yoruyor note 4 ayrıca şebeke sorunu yaşıyorum arada.iphone 7 almayı düşünüyorum sadece çözünürlüğü hoşuma gitmiyor iphone nun.Siz ne kadara aldınız 7 yi ? Meşhur sarı ekran sorunu var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Benimde bileğimi çok yoruyor note 4 ayrıca şebeke sorunu yaşıyorum arada.iphone 7 almayı düşünüyorum sadece çözünürlüğü hoşuma gitmiyor iphone nun.Siz ne kadara aldınız 7 yi ? Meşhur sarı ekran sorunu var mı ?

Note serisi büyük evet ceptede sıkıntı.çekme sorunu bendede arada 1çeltik oluyodu.. turkcellden aldım tarıfeye ek paketimle 12x370tl sarı ekran sorunum yok magazalardada baktım tabi note 5den sonra küçük heliyor ama alıstım memnunumbuda note 5 le ip7 ekranı (n5 daha sarımsı)
    Apple iPhone 7 / iPhone 7 Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 9 Kasım 2016; 23:14:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kız arkadaşıma aldığımız 7 plus'ın şarj performansı, benim iphone 6 plustan daha kötü. Bi sorun mu var acaba telefonda ? Alalı 5 gün oldu
  • Türktelekomdan fatura ile alıcam size iphone 7 plus 32 gb mı almalıyım yoksa iphone 7 128 gb ? Aynı fiyata gelyior

• quote:

Orijinalden alıntı: F-G

Arkadaşlar kız arkadaşıma aldığımız 7 plus'ın şarj performansı, benim iphone 6 plustan daha kötü. Bi sorun mu var acaba telefonda ? Alalı 5 gün oldu

Nasıl kullandığı önemli ,
    -wifi yada 4g
    -bluetooth
    -airdrop
    -konum servisleri
    -arka plan uygulama etkinlikleri
    -sim kartının yeniliği
    -ekran parlaklığı
    -işlemciyi ne kadar yorduğu
    Bunlar hep pil kullanımını doğrudan etkiliyor. Kullanma şekliniz farklıysa burdan bir şey söyleyemeyiz
  • yanyanayız mesela. aynı seyleri yapıyoruz hemen hemen. bahsettiginiz ayarlar benle aynı
  • F-G kullanıcısına yanıt
    gördüğüm kadar burdaki plus kullanan arkadaşlar 1 günü rahatlıkla çıkarıyor . Normal 7 ler %20'ye geldiğinde 6 küsür saat aktif 10 küsür saat bekleme süresi alıyorlar bende dahil olmak üzere.
    Kullanımım ise lte , konum servisleri ve arka plan etkinliği , airdrop bluetooth kapalı ekran parlaklığı da yarıda. Sizin ki kaç saat sürüyor ? En kötü apple storea götürürsünüz orda pil değerlendirmesi yapıyorlarmış.
  • Merhaba Arkadaşlar

7 plus 128 gb kullanıyorum. Sürümüm iOS 10.1 ara sıra kameraya girince kamera erkanı bulanık gözüküyor ve resim çekemiyorum taki arka planda kamerayı kapatıp tekrar girince sıkıntı gideriliyor. Aynı Sıkıntıyı yaşayan var mı?

Not: Apple Storeden almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce piyano çalarken telefonla kamera kaydı yaptım, biraz kısık çaldığım için kaydı dinlerken işlemcinin sesini duyabiliyordum. Hani buradaki arkadaşlar gerçekten abartmıyor fena bir gürültü var, statik gibi. Bu kötü hoparlörlerde olan statik gibi ses çıkarıyor alet resmen. İnsan hayret ediyor böyle bir cihaz nasıl satışa çıkmış.

Benim kulağım duymuyor o işlemci sesini ama telefon kaydediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar8 -- 9 Kasım 2016; 22:36:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atahanbb

gördüğüm kadar burdaki plus kullanan arkadaşlar 1 günü rahatlıkla çıkarıyor . Normal 7 ler %20'ye geldiğinde 6 küsür saat aktif 10 küsür saat bekleme süresi alıyorlar bende dahil olmak üzere.
    Kullanımım ise lte , konum servisleri ve arka plan etkinliği , airdrop bluetooth kapalı ekran parlaklığı da yarıda. Sizin ki kaç saat sürüyor ? En kötü apple storea götürürsünüz orda pil değerlendirmesi yapıyorlarmış.

7lerde çıkarıyor 1günü konum açık lte ağırlıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 9 Kasım 2016; 23:40:48 >

• Sessiz ortamda video çekip daha sonra çektiğim videoyu açtığımda videodan baya ses geliyor.Şimdi çıkan bu ses işlemci sesimi ?

• yazar8 kullanıcısına yanıt
    Tam bi fiyasko, cikarmak icin cikarilmis bi model oldu herseyiyle sorunlu...

• şu an Bimeks'de 7 32gb mat siyah 3000tl.
  • Bende sabah 8de çıktım evden 18.00 gibi geldim ve daha şarjım %57'ydi gayet memnunum 2-3 saat önce bilerek bitirdim şimdi full sabahı bekliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yazar8

quote:

Orijinalden alıntı: ogulcann01

quote:

Orijinalden alıntı: ogulcann01

telefondan tek şikayetşm sabaha kadar her gün yüzde 5-6 yemesi ne yapmam gerekiyor ?

+++

Uçak moduna alıyorum ben, zaman olsa olsa %1 oynuyor. Arkadaki uygulamaları kapatabilirsiniz, 3G/LTE açıksa kapatın, telefonun sinyalinin de yüksek olması lazım.

Benmkindr nasl bi sorun olabilr ya canımı sıkıyo bu duırm

• Selam arkadaşlar iPhone 7 128 gb benimki
    Şöyle bir sorum var müzik ve ya oyunlarda ses hoparlör sen gelince arka kapakta titreme oluyor normal mi sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: hsndnz

Selam arkadaşlar iPhone 7 128 gb benimki
    Şöyle bir sorum var müzik ve ya oyunlarda ses hoparlör sen gelince arka kapakta titreme oluyor normal mi sizce

Normal cunku ahizenin ordaki hoparlorden kaynaklanıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Amerika'dan pick up seçeneği ile iPhone 7 Plus alacağız fakat AT&T ve T-Mobile seçeneğini seçip aldığımızda kutudan A1784 dışında Türkiye'de garantisi geçerli olmayan bir model çıkma ihtimali var mıdır?

Yani Amerika'dan gözü kapalı T-Mobile veya AT&T alabilir miyiz?

AT&T ve T-Mobile cihazlarini gozunuz kapali alabilirsiniz. AT&T ve T-Mobile ABD'nin GSM sebekeleridir ve tum cihazlari Turkiye'de garantisi gecerli olan A17XX'dir. Sprint, Verizon ve SIM-free cihazlar ise A16XX'dir. Apple'in bu konudaki resmi aciklamasi asagida mevcut. ABD'de Apple Store gidip A17XX dediginiz zaman anlamazlar, onlar cogunlukla aradaki farki bilmiyor, tum cihazlarin bir yil uluslararasi garantisi oldugunu soyluyorlar, Turkiye'nin nasil bir deli dumrul memleketi oldugunu bilmiyorlar. Siz sadece sebeke tercihinizi AT&T veya T-Mobile olarak soyleyin ve full price/unlocked almak istediginizi belirtin. Tabii yine de magazadan cikmadan kutunun altina bakip model kodunu kontrol edin.

AT&T cihazinin kutusu (ornek):

Ek bilgi vereyim hoca. AT&T lerde full price da olsa faturalı hat aldırtıyorlar yoksa vermiyorlar telefonu ya da mevcut hattı kullanmanız lazım yani alırken vermeniz lazım o hattınızın numarasını falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• itunes hata verdiği için ipsw indireceğim fakat global mi indirmeliyim yoksa gsm mi ?
  • telefon için güzel kılıf ve ekran koruyucusu var mı? gittigidiyor, n11, hepsiburada üzerinden olabilir
  • 
Sayfa: önceki 998999100010011002
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.