Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1706. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim kablo pert oldu. HB'den alacağım sizce hangisi iyi?

Anker Powerline II Lightning 3 Metre iPhone Şarj/Data Kablosu MFI Lisanslı- Siyah

http://www.hepsiburada.com/anker-powerline-ii-lightning-3-metre-iphone-sarjdata-kablosu-mfi-lisansli--siyah-p-HBV000007VL45?magaza=Hepsiburada

Spigen Apple Lightning Şarj-Data Kablo (1 Metre) MFI Lisanslı Made For Apple C10LS - SGP11575

http://www.hepsiburada.com/spigen-apple-lightning-sarj-data-kablo-1-metre-mfi-lisansli-made-for-apple-c10ls---sgp11575-p-TELDATASGP11575?magaza=Hepsiburada

Apple Lightning (2m) USB Kablo (iPhone 5/5s/SE/6/6s/7 / Plus / 8 / X / iPod / iPad) - MD819ZM/A-(Kutulu) - (İthalatçı Garantili)

http://www.hepsiburada.com/apple-lightning-2m-usb-kablo-iphone-55sse66s7--plus--8--x--ipod--ipad---md819zma-kutulu---ithalatci-garantili-p-TELDATAAPPMD819?magaza=Hepsiburada

Anker PowerLine+ Lightning 1.8 Metre Örgülü Apple Lisanslı iPhone iPad Kablo - Siyah

http://www.hepsiburada.com/anker-powerline-lightning-18-metre-orgulu-apple-lisansli-iphone-ipad-kablo---siyah-p-HBV000003RXTJ?magaza=Hepsiburada

Apple'ın Lightning kablosu orjinal mi? Diğerleri MFI lisanslı. Daha güvenilir geldi. Malûm diğer markaların orjinal ürünleri satın alınabiliyor başka yerlerden ama Apple ürünlerinde sahte çıkma durumu olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 17 Şubat 2018; 19:53:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam çakma kablo ve adaptör ne zarar verir alete?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pilin daha çabuk sürede bozulmasına yol açar. Dahası bazılarında şarj sırasında dokunmatiğin çalışmamasına kadar gidiyor. En uygunu Spigen görünüyor onu düşünüyorum ama o da 1 m. Orjinal olduğundan emin olabilsem direk Apple'ın 2 m olan kablosunu alıp kurtulacağım.

• Uzun süredir deji batarya kullanan varmı acaba aranızda ? Yeni almayı düşünüyorum kararsız kaldım.
  • Arkadaşlar bende 10.3.3 sürümlü 6s var. Garantisi devam ediyor. Pilim artık 5 saat gibi bir sürede bitiyor. Pil değişim kampanyasından yararlanabilir miyim ? Yoksa cihazı servise son sürüme güncelleyip de mi vermem gerekir ? İzmirde nereye verebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Arkadaşlar bende 10.3.3 sürümlü 6s var. Garantisi devam ediyor. Pilim artık 5 saat gibi bir sürede bitiyor. Pil değişim kampanyasından yararlanabilir miyim ? Yoksa cihazı servise son sürüme güncelleyip de mi vermem gerekir ? İzmirde nereye verebilirim ?

guncelleme yapmadan verin. verirkende surum degistirmeyin diye belirtin ozellikle.
  • paldov P kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İnşallah değiştirmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

Uzun süredir deji batarya kullanan varmı acaba aranızda ? Yeni almayı düşünüyorum kararsız kaldım.

2,5 aydır Deji 2200mah kullanıyorum, Full LTE'de bu sürelerin altına kolay kolay düşmüyorum. Şimdilik memnunum, herhangi bir kapanma, yavaşlama gibi sorunlara da rastlamadım.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dagnomels -- 18 Şubat 2018; 17:18:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

quote:

Uzun süredir deji batarya kullanan varmı acaba aranızda ? Yeni almayı düşünüyorum kararsız kaldım.

2,5 aydır Deji 2200mah kullanıyorum, Full LTE'de bu sürelerin altına kolay kolay düşmüyorum. Şimdilik memnunum, herhangi bir kapanma, yavaşlama gibi sorunlara da rastlamadım.

Tesekkur ederim cevabiniz için, 2200 6s icin mi , plus için linkteki ürün müdür acaba

https://m.n11.com/iphone-6s-plus-batarya-mucize-batarya-deji-3300mah-P208610787

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albatros86 -- 18 Şubat 2018; 18:25:2 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dagnomels

quote:

Tesekkur ederim cevabiniz için, 2200 6s icin mi , plus için linkteki ürün müdür acaba

https://m.n11.com/iphone-6s-plus-batarya-mucize-batarya-deji-3300mah-P208610787

Evet ben 6S kullanıyorum 6S Plus için 3300mah var.

Şu link sanırım kendi sayfaları buradan sipariş edebilirsiniz.

http://www.deji.com.tr/iphone-6-plus-batarya-mucize-batarya-deji-min-3300mah-3472

Bu arada Apple batarya fiyatlarını 129 TL'ye düşürmüşken, 129 TL verip orijinal batarya taktırmak bence daha mantıklı.
  • dagnomels kullanıcısına yanıt
    Yaza doğru satmayı düşünüyorum o yüzden 130 da çok geliyor,yarı yarıya sonuçta fiyat,teşekkür ederim ilginize
  • Arkadaslar bir kac sorum olacak birinci sorum batarya performansi nasil ikincisi ise kameranin dusuk isik performansi sizce s7 edge den 6s gecmeye degermi

• aliry52 A kullanıcısına yanıt
    S7E kamera ve pil performansında 6s'ten daha iyidir.

• Pil değişim kampanyası ne zamana kadar devam edecek? Martta bitebilir demiş bir site. Bir de garantili olması gerekmiyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 19 Şubat 2018; 13:33:32 >
  • Sizce 6s mi almaliyim yoksa 600 lira fazla verip 7 mi almaliyim

sıfır alıcaksanız 7 alın
  • Usa tmobile kontratı bitmiş 6s simkikitli cihaz var arkadaşlar gevey ile kullanılıyor simkilit açılması içn ne yapmak gerek bilgisi olan?

İkisi arasında pek fark yok, uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız 8 alın yoksa 6s/plus tavsiye ederim. 6s plus ve 7 kullanıcısı olarak söylüyorum.

• Tesekkurler

• imperiOsus kullanıcısına yanıt
    Kardes anlamadim 6s mi aliym 6s plus mi

• 
Sayfa: önceki 17041705170617071708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.