Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cihaz rengi ne acaba? Resimden pek anlaşılmıyor boya atması tüm renklerde oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Ay önce aldım 6s cihazı son kaç gündür Biri ararken sesi gelmiyor fakat hoparlöre verip tekrar ahize alınca düzeliyor. Benzer bir sorunda müzik dinlerken ilkin ses gelmiyor kulaklığı tekrar takınca gelmeye baslıyor. Bu her zaman olmuyor daha önce böyle bir sorunla karşılaşan varmı? Temiz bir aıfırlama ve güncelleme (İos11.x) yapayımmı?

• Hocam sorunu bir servise sor derim, fakat güncelleme yapma, şu an su gibi yiyiyor şarjı.
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Gold hocam. Gold olanlarda oluyor renk atması genelde.

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    yanlış yazmışım hocam 3100 filan satıyorlar o parayı onlara verene kadar 200 daha koyar 3300e storedan alırım ama 3500e 8plus yurtdışı satıldığı için aşırı ikilimde üçlemde kalıyorum 6s plus hakkı max 2600
  • Tertemiz 6S 64 gb 2000 tl dedik,kimse dönüp bakmadı,enteresan!

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

yanlış yazmışım hocam 3100 filan satıyorlar o parayı onlara verene kadar 200 daha koyar 3300e storedan alırım ama 3500e 8plus yurtdışı satıldığı için aşırı ikilimde üçlemde kalıyorum 6s plus hakkı max 2600

2400e aldım 11.11 de

Bu kadar bile etmez...

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    açıkça ben de diyeyim hiç biri 2600 3000 bin etmez bile bile kazıklanıyoruz
  • Arkadaşlar benim randevum var ama arkadaşımın cihazını götürsem sıkıntı olur mu yanında bende olucam yani kendi cihazımdan randevuyu aldım ama farklı bi iPhone vericem?

• Arkadaşlar bugün 1 senelik İphone 6splus cihazım şarjı %9 iken aniden şarjı biterek kapandı şarja taktığımda %1 den dolmaya başladı. Bunun sebebi hakkında fikri olan var mı ? İos 10.3 kullanıyorum. Şarj aletim orjinal fakat lightning kablom çinden 2 metrelik bir kablo ama 1 senedir kullanıyorum ve kaliteli bir kablo sıkıntı yaşamadım hiç bundan kaynaklı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Arkadaşlar bugün 1 senelik İphone 6splus cihazım şarjı %9 iken aniden şarjı biterek kapandı şarja taktığımda %1 den dolmaya başladı. Bunun sebebi hakkında fikri olan var mı ? İos 10.3 kullanıyorum. Şarj aletim orjinal fakat lightning kablom çinden 2 metrelik bir kablo ama 1 senedir kullanıyorum ve kaliteli bir kablo sıkıntı yaşamadım hiç bundan kaynaklı olabilir mi ?

6s lerin bataryası sorunlu serileri var bir araştır ondan ise değişim yaptıraibliyorsun.

Arkadaşlar benim 6s+ youtube dan video izlerken bile ısınıyor, youtube dan video açtım full parlaklıkta 4 saat falan ekran süresi aldım. Benim telefon ios 11 son sürüm var, hem ısınıyor hem bataryası bitiyor telefon iyice çöp oldu.
  • iOS 11 tüm cihazlarda youtube sıkıntılı silip safariden izleyin.

• Şu telefonun düşük güç modu biraz daha etkili olabilirmiş. Biraz daha yavaşlatsa şu telefonu(cpu gpu hızlarını baya bir düşürse) batarya sorunundan kurtulsam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 25 Kasım 2017; 16:29:46 >
  • yeni iOS sürümleri son çıkan modelin işlemcisine göre optimize edildiği için bu düşüşler yaşanıyor zaten düşük mah değerinde pil ve zamanla yıpranmasıyla iyice can sıkmaya başlıyor.

bunun için halihazırdaki en iyi yöntem cihazla beraber çıkan iOS sürümünü kullanmak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 25 Kasım 2017; 16:37:21 >
  • hocam cihazım hem o seriden değil hemde 6s+ normal 6slerde sorun var.
  • İlk defa denedim sonuç normal mi? İnternetten biraz baktım da ortalama daha düşük görünüyor benimkinden.

• İzmirden garantili 6s/6s plus alınacaktır. iOS 9/10 tercihimdir. İlgilenenler pm atabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonum dokunmatiği bazen çalışmıyor bazen çalışıyor . Çok sinir verici bi durum . Dokunmatik basmadığında açıp kapıyorum anca öyle çalışıyo . Bunun sebebi ne olabilir bilen varsa bilgilendirsin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: xattorneyx

yeni iOS sürümleri son çıkan modelin işlemcisine göre optimize edildiği için bu düşüşler yaşanıyor zaten düşük mah değerinde pil ve zamanla yıpranmasıyla iyice can sıkmaya başlıyor.

bunun için halihazırdaki en iyi yöntem cihazla beraber çıkan iOS sürümünü kullanmak :)

İos sürümü her telefona göre ayrıdır. Yeni telefonların işlemcisine göre olmaz :) 5s deki ios , 7 deki ios la aynı olabilir mi sizce :)

• 
Sayfa: önceki 16591660166116621663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.