Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1563. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün telefonumun ön kamerası bulanık göstermeye başladı ne yapmam lazım resetlesem düzelir mi telefon 6s plus
  • Beyler ayrı konu açmak istemedim de 7 kullanıcısıyım ben. Düşük pil modunda bildirim gelmemesi normal midir, değiştirebilir miyiz? Şarj az gitsin derken uygulamaya gir çık yapıyoruz esprisi kalmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    İşlemcin samsungdur ondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smokines

Selam arkadaşlar. Samsung Galaxy S4 sahibiyim ve bu telefonumun 4. senesi bitti. Çoğu arkadaşımla aynı anda almıştık hepsi 1 sene içinde telefona zarar verirken benimki halen tıkır tıkır çalışıyor.

Yani telefonu temiz kullanan biriyim. Şimdi değiştirmek istiyorum.

Iphone'a geçmek istiyorum ve bütçeme uygun olarak 6S var. Siz ne diyorsunuz, biraz aydınlatır mısınız? Kullanayim mi sizce?

S4u o kadar yil kullandiktan sonra iphone 7 sene kullanirsin herhalde . Sismez,kasmaz,donmaz stabil bir isletim sistemidir. Uzun sure idare eder yapniz almisken plus modelini almani tavsiye ederim. Kamera ve pil gibi artilarin olur.

• LastShip L kullanıcısına yanıt
    Yok canim daha neler :) Samsung işlemcili kullanıyorum bende ;)

• Tahminimce 10.3 sonrası 13 GB kadar yer kalıyordur. Birkaç uygulama için yeterli ama sıklıkla çekim yapıyorsan başın çok çok ağrır. Sırf bu yüzden vakti zamanında 64'lük aldım kafam rahat.

• Selamlar. Bir iPhone da ilk defa başıma gelen bişey oldu. Şarjı yüzde 7 iken kapandı. Ve ilk denemede şarja tak uyarısı verirken ikincisinde açıldı. Açılıp tekrar kapandı. Sonra yine aynısı. İlkinde açılmıyor. İkinci denemede açılıp kapanıyor. Şarj sıfır olana kadar bidaha açılmayacak duruma gelene kadar aynı işlemi yaptım.

2008 den beri ilk kez başıma geldi. Bütün eş dost arkadaşların telefonunun şarjı yüzde 20 de kapanmaya başlardı ben dalga geçerdim. İlk defa banada oldu.

Şuana kadar kullandığım bütün iPhone lar Amerika numaralıydı. Bu en son kullandığım Avrupa malı. Kesin bundan dolayı. Kainatta benim kadar telefonunun şarjını pis kullanan insan yoktur. Eski telefonlarda olmazken bunda neden oldu acayip sinirlendim. Yardımcı olacak birileri vardır bu sayfada. Şimdiden teşekkür ederim.

• Yeni iPhone 6s aldım. İlk kez iOS kullanıyorum. Safaride internet sayfasını aşağı doğru hızlı kaydırma yok mu? Sayfanın en altına inmek epey zor can sıkan bir durum.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf vb. çekmiyorum hocam umarım yeterli olur.cevap için teşekkürler.

• uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Safari'de yok diye biliyorum , zaten normal sayfa kayması bile istediğimiz hızda değil :( umarım iOS 11 de buna bir el atarlar

• İnternette dolaşmak keyif vermiyor. Mesela n11 uygulamasında ürünleri aşağı kaydırıyorum. Bir anda yukarı çıkacağım parmağını koyuyorum durmuyor. Yavaş yavaş iniyor. Bu bütün 6s lerde bu şekilde mi? Yoksa benimkinde mi sorun var?

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Bugün karşılaştırdım. A5 2017 telefonum ile kiyaslandiginda 6s çok daha iyi kaliyor. Yani A5 2017 nin poweramp uygulaması ile son ayarda dinlenilmesi 6s e anca yetişiyor

• beyler 6s touch id çalışmamaya başladı tamam elim çok terliyor ama eskiden böyle yapmazdı telefona format vs attım ama nafile,var mı bi çözümü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    Yok Samsung değilmiş programla baktım 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: charsaf21

Safari'de yok diye biliyorum , zaten normal sayfa kayması bile istediğimiz hızda değil :( umarım iOS 11 de buna bir el atarlar

İos 11de sayfa kaydırma hızlandı zaten hocam, bi android kadar süper hızlı inmiyor ama daha kullanışlı olduğu kesin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 5s sahibiyim telefonumun garantisi 22 haziranda bitti fakat 19 haziranda servise verdiğim için sorun olmadı. Kuzenimin 6s 64 gb telefonuyla takas etmek istiyorum yurtdışı telefon garantisi yok 1 aylık falan (garanyisi Türkiye'de geçmiyormuş) temiz telefon. Üste 900 lira istiyor sizce uygun mu ? 5s silver ve 6s space gray. yardımcı olursanız sevinirim :)
  • İşlemci gösteren programın verdiği bilgiler 🤗 İşlemci Samsung değil ama ısınıyor 😆

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• Arkadaşlar bu ne demek ? 11 falan?

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Kalan şarj yüzdesi. Gördüğünüz üzere üst köşede de kalan şarjınız aynı görünüyor.
  • Sarj seviyem %100 olmuyor. %99da kaliyor telefon prize ne kadar takili kalirsa kalsin hic saj seviye göstergesi %100 olmuyor. Ha gunluk hayatta bir sorun teskil etmiyor, yine de pilim bir gun rahat gidiyor.

Sarj optimizasyonu yaptim. Yine de bu ilginc durum devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 25 Haziran 2017; 21:35:1 >
  • 
Sayfa: önceki 15611562156315641565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.