Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1562. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15601561156215631564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oturduğun yerde eğer Wi-Fi mevcutsa VoWifi servisini kullanabilirsin. Telefonu uçak modunda kullanarak pil tüketimini azaltabilirsin. Çünkü çekim gücünün azaldığında telefon şebekeye bağlanmak için daha fazla güç tüketir. Fakat uçak modunda bağlanırsan zaten şebekeye bağlanmak için daha çok enerji sarfeden telefon tam tersine hiçbir şekilde enerji sarfetmeyecektir. Ben evde o şekilde kullanıyorum. Pil tüketiminde gözle görülür iyileşme olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: çikko

Arkadaslar iPhone 6s 32GB Turkcell de faturaya ek
    110 TL x 24 Ay yani yaklasik 2600 kusur iste benim puanım da 2600 kusur yani alabiliyorum oradaki gorevli oyle soyledi. almaya deger mi bu saatten sonra götürür mu 3 4 yil? bide iOS 11 alacak ama iOS 12 falan gelir mi guncelleme devam eder mi cihaza?

Madem operatore taahhüt disunuyorsunuz, bari s plus alin da pil ve kamera farkiniz olsun. Aralarında aylik 50₺ gibi bir sey oynamasi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaniCalifornia kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda sorun yaşamazsın ama full hd video icin plus modelini alman gerekiyor , 6S ekran çözünürlüğü full hd değil ;) 270₺ cek ile alman sanırım daha mantıklı diğer ihtiyacın icin kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charsaf21 -- 24 Haziran 2017; 9:10:49 >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Evet zaten WiFi var dışarı çıkınca 3G bağlanıyorum 4g 4.5g yazmıyor bende hat 4.5g uyumlu aslında 😆

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Tamam Wi-Fi var da VoWifi servisini kullanmıyorsan tam manasıyla fayfasını göremezsin.

• Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar. Bir sorum olucaktı bir kaç gündür telefonum basit işlemlerde bile ısınmaya başladı elle hissedilir oldu daha önce bir sorunu yoktu bir yere felan da düşmedi acaba sürümden mi kaynaklanıyor ? Benim gibi böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirmi çünkü beni rahatsız etmeye başladı artık şarjım da iyi gitmemeye başladı.
  • çikko kullanıcısına yanıt
    iPhone 6S'ler, 2019'a kadar kesinlikle güncelleme alır.

• 6s cihazların Samsung A 2017 serisine göre kulaklık ses performansı nasıldır? Yüksek ve kaliteli sesten bahsediyorum. Kulaklık ses çıkışı güçlü müdür?

• 6s çok kasıyor ve takılıyor benim cidden çok sinir olmaya başladım yaşayan var mı böyle bir şey

• procy27 kullanıcısına yanıt
    Cihazı sıfırlayın düzelir etrafımda böyle şikayet eden kimse yok ;)

• Kutusundan çıkan kulaklık ile çok iyi performans verdiğini biliyorum ama Samsung ile karşılaştırma fırsatım olmadı...

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Wowifi nasıl aktifleştirebilirim?

• charsaf21 kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya değişimi için bir tane yolladım o da takılıyordu. Cihaz değişimi yaptılar bu da takılıyor. Hatta eskisi tepki vermiyordu takılınca videousunu atmıştım. Yorumlarıma ve bakarsanız sıklıkka 6s takılma sorunundan bahsettim.

• Cembelli C kullanıcısına yanıt
    Son yüklediğin programlara bak, bazı programlar ısınmaya yol açıyor, benim cihazda chrome tarayıcı ısınmaya yol açmıştı, kaldırdım düzeldi..

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    1. SIM kartın 4.5G uyumlu olmalı.
    2. iOS 10.2.1 veya üzeri sürümde olmalısın.
    3. HDSES yazıp 2222'ye gönder
    4. Turkcell operatör sürümü 27.0.1 veya üzeri olmalı. Güncel değilse Ayarlar > Genel > Hakkında kısmına girince güncelleme görünür.
    5. Ayarlar > Telefon > Wi-Fi ile Arama seçeneğini açık yap.

Daha sonra telefonu uçak moduna alıp Wi-Fi'yi açınca üst barda Turkcell Wi-Fi yazısını göreceksin.

• 6s 16gb almayi düşünüyorum.birkaç uygulama ve birkaç küçük oyun yüklesem problem çıkarır mı?

• DaniCalifornia kullanıcısına yanıt
    Bende lg g serisi kullandım güzel telefonlardır.Şimdi al,eşekten inip ata binmiş olursun diyenler olabilir haklılar ancak senin kullanımına ters 6s , alma üzülürsün. FHD video izleyeksin online oyun oynayacaksın bir günü hiç bir şekilde göremezsin şarj aletiyle gezersin.6s plus a gücün yetiyorsa al açık ve net. 16 gb almanıda tavsiye etmiyorum zaten farkındasındır video depoluyormuşsun.Onada gücüm yetmiyor diyorsan diğer markaların 2000 civarı her istediğini yapacak telefonları bulabilirsin.
  • xxxtolgaxxx1977 X kullanıcısına yanıt
    Son zamanda telefona birşey yüklemedim en basit uygulamalar da yapıyor bunu ınstagram whatsapp vb.
  • Selam arkadaşlar. Samsung Galaxy S4 sahibiyim ve bu telefonumun 4. senesi bitti. Çoğu arkadaşımla aynı anda almıştık hepsi 1 sene içinde telefona zarar verirken benimki halen tıkır tıkır çalışıyor.

Yani telefonu temiz kullanan biriyim. Şimdi değiştirmek istiyorum.

Iphone'a geçmek istiyorum ve bütçeme uygun olarak 6S var. Siz ne diyorsunuz, biraz aydınlatır mısınız? Kullanayim mi sizce?

• Smokines kullanıcısına yanıt
    iPhone olarak ya da bir cihazdan ne bekliyorsunuz öncelikle bunu belirleyin ;) S4 sonrası iPhone mükemmel bir cihaz olacaktır senin için...

• 
Sayfa: önceki 15601561156215631564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.