Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: swes

quote:

Orijinalden alıntı: mert6385

bildirim geldiğinde ekran ışığının yanmamasının yolu yok mu?

Ayarlar>bildiririm menüsüne gel. Orada hangi uygulamadan bildirim geldiğinde ekranın uyanmasını istemediğiniz varsa ekran resmini vermiş olduğum örnekteki gibi en altta "kilitli ekranda göster" seçeceğini kapatın. Böylelikle bildirim sesi alırsınız ancak ekran her seferinde açılmaz böylelikle şarj konusunda da biraz tasarruf etmiş olursunuz.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

teşekkürler. yapıyorum hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

evet arkadaşlar bende artık apple ci oldum 2200 tl ye 64 gb 6s plus(garantili) alarak aranıza katılmış bulunuyorum ilk izlenimler güzel kamerası beklediğim gibi değil açıkcası ama hızı stabil oluşu hoşuma gitti şarj olayıda çok güzel su anda 5 saat ekran süresi ve 9 bekleme süresi kalan şarj % 20 umarım böyle devam eder birde önemli ayarlar hakkında bir bilgim yok püf noktalarını bulacağım bir yer var mı

o kullanım süresi ekran süresi olmuyor yalnız. onu bilmenizi isterim. ben de öyle biliyordum android'deki gibi değilmiş
  • Hadi yaaa peki uygulama ile mi öğreneceğiz ekran süremizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mosyu2810 M kullanıcısına yanıt
    Pil değişimi olduğu halde mi bidaha kapandı hocam?

• onu ben de bilmiyorum. belki yazan olur buraya. diyelim spotify ile müzik dinliyoruz ama ekran kapalı. oraya kullanım süresi olarak ekliyor. ondan dolayı biraz yanıltıcı.
  • Hayır pil değişimi olmadı sadece ekran değişti iki kere verdim pilde sorun bulamadılar bende video çektim ama videoda imei numarası vb bişey belirtmedim yani bu telefon olduğuna dair *#06# yapıp imei ekranını açmadım bi sorun olurmu kabul ederler mi ki acaba ??

• Mosyu2810 M kullanıcısına yanıt
    Eğer cihaz pil değişimine uygunsa zaten değiştirirler he eğer uygun değilse de sizin yapacağız en iyi iş telefonu bir not ile göndermek kayıtı da göstermelik olaraktan koyabilirsiniz bakacaklarını sanmam zaten onlar teste sokuyor siz de işiniz garanti olsun diye nota eğer pilimin bir sorunu yok diyip geri gönderilirse elimdeki kayıtla tüketici haklarına gideceğim diyin %100 hallolur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraknoname -- 23 Ocak 2017; 0:40:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygngcr

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] Arkadaşlar ekran kilitliyken sol alt köşede WhatsApp simgesi çıkıyor neden dolayı olabilir bilen var mı ?

Arkadaşlar lütfen bilen biri yardım edebilir mi ?

• Bugün akasya apple storeye pil değişim programı için gittim, 3-4 günlük servis süresinden bahsetti şuanda 200 telefon sırada var dedi , nası olcak bilmiyorum

• aygngcr A kullanıcısına yanıt
    Dostum o bir özellik telefonun sıkıntı yok :)

• benim telefon pil değişiminden sonra düzene girdi, artık kapanma olmuyor şarjıda uzun gidiyor.
  • Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Metin puntosunu hangi ayarda kullanıyorsunuz önerisi olan var mı? 6s telefon ben en küçükte kullanıyordum ama gözlerimi yormaya başladığını hissettim

• Bende eşimin 6S telefonunu, pil sorunu(apple pil değişim programına uygun gözüküyor) ve home tuşundaki gevşeklik,boşluk sorunları ile Ankara Genpa'ya teslim ettim geçen perşembe.
    Şuan, baktığımda İstanbul Merkez servise gönderildi yazıyor.

Sizce ne sonuç çıkar ve ne kadar sürede Ankaraya geri döner?
  • Mixenon kullanıcısına yanıt
    Süre 1 hafta sürer minimum tabi bu benim tahminim. Keşke bireysel bilişime verseydiniz. Kesin değişim çıkardı ve 4 günde elinize geçerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASSKIMM -- 23 Ocak 2017; 10:39:37 >
  • Kamerası çok pasif geldi 6s plus ın. Tamam bozulma az ayrıntı fena değil de renkler baya baya soluk ciddi anlamda. Bir note 5 ile bile arasına dağlar var . Note 5 in 2k amoled ekranından mı öyle görünüyor bilmiyorum pc ortamında bakmak lazım

• momenty kullanıcısına yanıt
    Ekran farkı var,bu neden olur. Bir de pro cam gibi bir uygulama ile fotoğraf çekmeyi deneyin. Bu uygulama ile tum kamera ayarını manuel olarak yapabiliyorsunuz, ortaya müthiş fotoğraf lar çıkıyor.

Kendi kamerasi gayet başarılı. Ama yazılımı kötü. Zaten sipsak cekim için ayarlanmış.

O yüzden manuel olarak ayar yapabildiginiz mumkunse parali bir uygulama ile dediğim gibi ortaya çok güzel görüntüler çıkabilir.

• Procam cidden başarılı mı hocam ? Ben yazılımla manuel ayarlara müdahele edildiğini bilmiyordum. Değer diyorsanız satın alayım

• Batarya kalibrasyon nasil yapiliyordu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Procam cidden başarılı mı hocam ? Ben yazılımla manuel ayarlara müdahele edildiğini bilmiyordum. Değer diyorsanız satın alayım

Simdiye kadar yanılmıyorsam bir kere ücretsiz oldu. Ben de istek listesine atmistim, ucretsize dusunce indirmistim

Raw formatında cekim yapabilirsiniz ki bu format, photoshop programı ile kullanıldığında, fotograftaki bozulmalari kolayca düzeltmeye izin verir.

Ote yandan diyafram acikligi, iso ayarı,hdr acip kapatma, enstantane ayari, modlar(gece vs), focus ayari gibi bir suru ayari barındırıyor.

Kesinlikle tavsiye ederim

• Surekli kilfa kullanmama ragmen Gold renk cihazimda renk atmalari gibi cizikler olusuyor, bazi yerlerde nokta nokta oluyor. Hem arka kasada, hem de alt anten cizgisinin etrafinda. Ayni problemi yasayan var mi? Silikon kilif kullaniyorum, Apple Store u aradim ve arka aliminyumun kilifla tepkimeye girebilecegini soylediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14291430143114321433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.