Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Linkteki ürün ve türevini kullanan var mı? Yan sanayi deri kılıf tavsiye eder misiniz?

http://m.n11.com/iphone-6-6s-leather-case-47-inch-P124186037#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam 6s+ 64gb gold sahibiyim ios 9 dayken de oluyordu ara ara kamerayı bazen açtığım da takılı kalıyor bazen çok lazımken oluyor telefonu çarpasım geliyor... bu sorunla karşılaşan var mı acaba? bu arada telefonu fabrika ayarlarına da çevirdim.. yinede arada takılıyor..
  • FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    aliexpress den aldım 2 dolara hocam bence bunlarda o şekilde gelen ürünler

saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Kalitesi hakkında ne söyleyebilirsiniz? Siyahını almayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

quote:

Orijinalden alıntı: Yacatisma

1 yıldır 6S kullanıyorum son güncellemeden sonra bende pilde sorunlar yaşamaya başladım. cihazım şarjı %50 gösterirken pat diye kapanıyor. Hemen Şarja takıyorum şarj seviyesi %30 olarak gözüküyor. Eskiden %5 falan bile intte dolaşıp, resim çekebiliyordum, o zamandan eser yok şimdi.
    Yukarıdaki pil kalibrasyonunu yaptım şimdi bakalım işe yarayacak mı.

Kalibrasyon işe yaramadı sanırım biraz önce şarj %25 iken kapandı telefon, açmayı denedim pin kodunu girdikten sonra tekrar kapandı. Şimdi ne yapayım arkadaşlar ? Yeni bir güncelleme mi bekleyeyim yoksa garantiye mi göndereyim ?

Eğer garantiye gönder derseniz bir kaç sorum olacak,

- Cihazı Vatandan aldım. Garanti için onlara mı vermem gerekiyor yoksa randevu alıp Zorluya mı götüreyim ?

- Değişim sadece cihazda mı oluyor yoksa şarj aletinide değiştiriyorlar mı ?

- Değişen cihazın garantisi 2 yıl mı oluyor yoksa kaldığı yerden mi devam ediyor ?

Tr garantiliyse istediginiz yere verebilirsiniz. Vatanin garantisi teleservice olmasi lazim yanlisim yoksa. Vatana verseniz de onlar da zaten servise gönderecek.
    2. Sadece telefonu servise veriyorsunuz, degisirse de sadece telefon verilecrk size. Aksesuarlar sizde kalıyor.
    3. Degisen tel ile yeni garanti falan baslamaz, eskisi ne ise, kaldigi yerden devam eder. Serviste gecen süreyi garanti suredine ekliyorsunuz. Yani 20 gun kaldiysa, garantinin resmi olarak bitimine 20 gun ekliyorsunuz

• Aynısını verirler, fark verip herhangi cihazla takas yapamazsınız.
    Garantisi kaldığı yerden devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CsMaNiA_

iphone se varken 5s neden alıyor? Bence se alsin hocam bide tr deki garantili modelden olmasina dikkat etsin

Aslında aklıma geldi hocam ve biraz youtubede karşılaştırmaları izledim pek bir fark göremedim doğrusu hem kamera kalitesi olarak hem oyun performansı olarak. Zaten oyun falan oynamıyor eşim :) onun için sosyal ağlar fotoğraf başka gerek duyduğu birşey yok. O yüzden fazladan harcama yapmayalım dedim. 2 katı pahalı neredeyse iphone se hocam.

• Arkadaslar garanti suresi degismez demis ama 6 aydan azsa ve swap cihaz verirlerse 6 ay garanti verirler o cihaza

Ancak pil sorunluysa pil degisir sadece, apple store eskisi gibi degil ne yazikki turk mantigiyla calismaya baslamislar anlıcağın seni uğraştıracaklar

Aptal bir yazilim ile telefonuna baglanip pilinde bir sorun yok diyip gonderirlerse sasirma..

@Yacatisma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circumciser -- 19 Ekim 2016; 12:06:39 >
    ben aynını eski iphone 6 cihazımda kız arkadaşımın 6 plus unda ve ipad mini tabletlerimde kullandım hala kullanıyoruz hocam hepside kırmızı idi telefon biraz çabuk leke tutuyor onun dışında elde verdiği tutma hissiyatı güzeldi

saygılar
    Bugün gelir sanırım uygulayip foto paylaşırım

• _CsMaNiA_ _ kullanıcısına yanıt
    Takipteyim

• skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Hocam saçma olacak ama acikcası ben 3000tl veripte aldığımız cihazlarda kılıf kullanmaya karşıyım telefonyn kasası ile aynı kalitede ve aynı hissi verecekse olabilir sadece onun dışında 40-50 liralık kılıflar yakışmıyor bu tarz telefonlara parayı verdikten sonra her özelliği ile kullanmalıyız sadece işletim sistemine vermiyoruz parayı o yuzden kılıfla telefon kullanmam :)

• fearuq kullanıcısına yanıt
    hocam konuyu burada daha önce defalarca tartıştık. birçok kişi olarak sıkıntı yaşıyoruz. ben 1 yıldır yaşıyorum sorunu. apple updateler ile çözmedi sorunu. değişim cihazlarda da yasandi bildirenler oldu. o yüzden sans isi. ancak resmi apple forumda bu sorunu paylaştığımız arkadaslarla uzun sure ugrastik, sesimizi apple dan birilerine duyurduk. 10.1 ile tamamen çözüleceğini umuyoruz. su an 10.1 beta kullananların yorumları olumlu. biraz daha bekle 10.1 e az kaldi. büyük ihtimal çözülecek sorun ama bu sefer de olmazsa işimiz yaş.

• Arkadaşlar acil bir durum söz konusu. 9.3.5'i geri yükleyip restore edeceğim ama bu hata çıkıyor sürekli. Ne demek şimdi bu? Daha önce hiç restore yapmadığım için araştırmama rağmen sebebi anlayamadım. Cihazı nasıl restore edeceğim? iTunes son sürümde.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    imzalar kapanmış artık donüş yok ios 9 a

saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    9.3.5'e dönüş var diye biliyorum. Daha önceki iOS 9 sürümlerine bildiğim kadarıyla dönüş yok.
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
    Şaka bir yana, iOS 9 kapanmış :/ Ama bayağı açık tuttular bu sürümü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Temiz kurulum yapamadım ona yanıyorum. iOS 10 kurup cihazı yavaşlatmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 19 Ekim 2016; 15:33:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarlike kullanıcısına yanıt
    hocam yeniden hortlattıysam kusura bakmayın açıkcası arama yapmamıştım.. tek bende vardır diye . ozman bununla idare etmeyi öğreneceğiz... ama bazılarında olup bazılarında olmaması garibime gitti.inşallah düzelir bu arada vakit ayırıp yazdığınız için teşekkürler..
  • 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.