Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapasite sıkıntısı çekenler dışında 16 lıklar için söylüyorum 7 ye belki düşünebilir ama onun dışında geçmek için aman aman bir neden yok gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    ios 10 yedeği ios 9da çalışmıyor hocam bende düşürdüm sonra yedek olmayınca tekrar 10 a çıktım

saygılar
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    Resimlerinizi bilgisayara veya sığıyorsa iclouda veya google drive v.b. bir yere yedekleyin yoksa silinir.
  • Mmertkk kullanıcısına yanıt
    Hocam pil sürelerini pek bilmiyorum,6S kullanıyorum,memnunum. Bu pil süresinden daha mı fazla alıyor iOS9,da
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 17 Ekim 2016; 18:43:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burcink

fiyat yüksek hocam 2100 e 64lük aldım geçen hafta fikir vermesi açısından yazıyorum yanlış anlamayın

Saygılar

Uyarınız için TEŞEKKÜR ederim piyasaya göre yazdım fiyat aklına yatan olursa degerlendirsin en kötü kendim kullanırım 2.tel olarak:)

• 1 yıldır 6S kullanıyorum son güncellemeden sonra bende pilde sorunlar yaşamaya başladım. cihazım şarjı %50 gösterirken pat diye kapanıyor. Hemen Şarja takıyorum şarj seviyesi %30 olarak gözüküyor. Eskiden %5 falan bile intte dolaşıp, resim çekebiliyordum, o zamandan eser yok şimdi.
    Yukarıdaki pil kalibrasyonunu yaptım şimdi bakalım işe yarayacak mı.
  • Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    İos 10 ise kötü bir süre hocam ben 6s plus kullanıyorum gerçi ama ios 9.3.5 değerlerim

İos 10.0.2 iphone 6s

• bu arada jailbreak bekleyenler için iyi bir haber olabilir,Pangu tools un yeni versiyonu çok yakinda diye sitesinden yayınlamış

http://pangu.io/log_en.html

• Çok ilginç yurtdışından alınma iphone 6s'im herkesin söylediği aksine ios 10da şarjı daha uzun gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

İos 10 ise kötü bir süre hocam ben 6s plus kullanıyorum gerçi ama ios 9.3.5 değerlerim
    [seg[/simage]

Çok dert etmiyorum 2.5 saat ekran alan cihazdan geçtiğim için şuanlık 6 saat kullanım 11 saat bekleme yeter hocam bana şahsen
    Birde 2 saate yakın oyun oynamışım onu dikkate alıyorum,real racing vs
  • cobalt_evan kullanıcısına yanıt

Bence az Gökhan. Telefonun pili bitip kapanana kadar bekle ardından %100 e kadar sarj yap. %100 olduktan sonra bir 30 - 40 dk daha bekle ve kullanmaya başla.

• quote:

Orijinalden alıntı: cobalt_evan

Bence az Gök

Peki hocam,teşekkürler.Şimdi şarja takmıştım,yarın yaparım ancak.Birde 1.8 amper G2 adaptörü ile şarj etmiştim,şimdi orjinalini taktım.Deneyeceğim,teşekkürler tekrardan
  • Saki3d kullanıcısına yanıt
    32gb ve 128 yeni üretim 6s ler fabrikasyon olarak direk 10 ile geldigi için sürüm düşürmede sıkıntı olabilir. Tabi denemek lazım düşebilirde bisey diyemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Arkadaşlar iyi mi yaptım kötümü yaptım bilemedim.

Eşimin kullandığı note eage marka telefonu sattım.
    Daha sonra beraber kadıköye gittik. İphone 6s plus 64 gb aldık. Sıfırları için siyah renk 3.100 TL fiyat verdiler jelantli açılmamış kutulu TR garantili.
    Daha sonra bi iki telefoncu gezdik ve rose gold renkli 5 aylık aple storedan alınma telefonu 2.550 TL ye aldık. 19 ay daha garantisi var. Telefonda nokta leke ve çizik yok.

10 TL ye çok şık taşlı bir kılıf ve kırılmaz cam filmi taktırdık aynı telefoncuya. Normalde o kılıfı 30 TL ye satıyordu :)

2.560 TLye mal oldu.
    Sizce mantıklı bir alışveriş olmuş mu ?

Bu arada kendim de iphone 6 plus 64 kullanıyorum. 1 kere arızaya gitti cihaz ve yenisini verdiler. İOS 10,2 yüklü. Hücresel veriyi açıp kapamada çok sıkıntı çekiyorum.5-6 kez basmam gerekiyor açmıyor bi türlü yada kapamıyor.
    Bide mesela metin kopyalama yapıp sms kısmına yapıştırma yaptığım zaman sms den çıkıp telefon ana ekrana dönüyor.
    Acaba hatamı yaptık güncelleme yapmakla.Eski tekrar 9a dönmemi tavsiye edermsinizi ?

19ay daha garantisi olan 6s plus 64gb için gayet iyi fiyat hocam, şuan 7plus alınsa 32gb 3800tl olacaktı ve aradaki 1340tl ye değmez zaten. Yani alınabilecek en iyi cihazı almışsınız derim ben

@saki3d : hocam şu ring'in linki filan var mıdır? bu arada sizin paylaşımlar cidden yararlı oluyor

• 10.2 sevmedim telefon video izlerken iki kez kapandı 9.5 iyiydi.

Stabil diye elma alıyoruz başımıza ne geliyor.

• This is it T kullanıcısına yanıt
    Ben 32 gb 6s aldım. 10 olarak geldi ve sürümü 9.3.5 e düşürdüm. Ancak telefon 10 ile çok daha hızlı ve batarya tasarruflu gidiyor bence 10nda kalın.

• Saki3d kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç anlamam bunlardan. 2 ay sonra telefonu aldığımda ios 9'a çevirme ihtimalim var mı onu deseniz yeter.
  • merhaba bir şey sormak istiyorum. Telefonu evde kendi orijinal şarj aleti ile kullanıyorum. Şirkette gm discovery 1 in şarj aleti var şirket telefonum için . Gelgelelim asıl meseleye bu şarj adaptörü apple orijinali ile birebir ayni değerlere sahip. Bunu kullansam orijinal kablo ile bir sıkıntı olur mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12381239124012411242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.