Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar sarj yuzde 20 ile 25 arasindayken telefon kapaniyor sarja takin diyor ve acilmiyor sarja takmadan. Neden olabilir? İos 10,1 beta 3 surum kullaniyorum bununla alakali olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jailbreakten anlayıp omline olan var mı?? Yardım lazım acil.. özelden bekliyorumm

• 1688 B/A - İngiltere/İrlanda cihazi alsam turkiyede 1 yil mi garanti alirim 2 yil mi ?

• Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı ile satın alınabiliyor ios9'da. Büyük ihtimalle 10'da da vardır

• t3ntativ3 kullanıcısına yanıt
    1 yıl garanti oluyor. 2 yıl garanti sadece telefonun alındığı yerde geçerli oluyor. Haricinde uluslararası 1 yıl

• quote:

Orijinalden alıntı: _AveNTuriN_

1 yıl garanti oluyor. 2 yıl garanti sadece telefonun alındığı yerde geçerli oluyor. Haricinde uluslararası 1 yıl

Almalımıyım acaba. Fiyat 2799 TL.

Kaç gb ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ben ağustos ortası Almanyadan 6s plus 16 gb modeli 2650 ye aldım. 140 ta kayıt için harcadım. Yani 2800 e gelmiş oldu. Sizinki 6s için bence biraz yüksek rakam eğer vergi iadesi vs dahil ise. 128 gb 6s ile 16 gb 6s plus kafa kafaya geliyordu yanılmıyorsam ben aldığımda.

• 6s 64gb 2500 almiştim aralik ayinda siz cok pahali almişsiniz yazik günah o fiyata 7 yurt dişi alinir..!

• Cihazı Avrupadaki Apple Store'dan almayı düşünüyorum. Türkiye'de sorun yaşamamak için model koduna bakmama gerek yok değil mi? (32GB yeni model)

Bir de şuanki telefonumda Spigen Slim Armor kullanıyorum gayet iyi koruyor. Iphone 6S için iki kılıf arasında kaldım.

Slim Armor almak istiyorum ama bir yandan da çok kabalaştırıyor telefonu. Spigen Ultra Hybrid gördüm hoşuma gitti fakat bunun korumasıyla ilgili ne diyebilirsiniz? slim armorla arasında çok fark olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 15 Ekim 2016; 17:33:15 >

• Kurgy K kullanıcısına yanıt
    10.1 beta 3 deyim söylediğiniz sorun çözülmüş durumda. Ayrıca çok daha akıcı ve stabil hale geldi sürüm. Bu sefer 3'leri 4'leri görmeyeceğiz inşaAllah stabilite için....

• Kılıf arayan arkadaşlar şurdaki kılıfı satın aldım ve telefonda çok şık duruyor çok ince ve ele tutuş sağlaması çok güzel telefon kibarlığından birşey kaybetmiyor.

http://www.hepsiburada.com/spigen-sgp-iphone-6-6s-kilif-air-skin-ultra-ince-sgp11595-p-TELKILSGP11595

Şimdi kırılmaz ekran arıyorum tavsiye edebilecek var mı acaba çok pahalı olmasın ama

• 32 gb alan var mı acaba ?
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    KArdeşş fiyatlar yüksek hiç değmez bnm sana tavsiyem 2500-2600 civarina yurt dişi 7 ler satiliyor bu fiyata bi hafta içerisinde sorabilir araştirabilir düşen olucaktir kibris giriş cikiş belgesiylede kayit yapabilirsin daha karli olur ben 64 gb 6s 2500 yurtdişi almiştim aralik ayinda 2200 şuan telefoncu istiyor 7 128 getirince takas yapicam üstüne bi miktar verip alicam o yüzden 6s alicak isen 7 al kafan rahat olsun..!

• Pasaport imkanım olsa öyle yapıcam da hiç yok çevrem de :( pasaport hakkını da 150-200den satıyolar + 150 vergi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 15 Ekim 2016; 18:18:17 >
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Kibrista kimse yokmu tanidik filan 4 ay mühlet var zaten olmadi tur atmaya gezmeye gidersin satin almaktansa 32 yada 64 ikinci el al bari

• 64 GB

• quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

quote:

Orijinalden alıntı: mihmancan

arkadaşlar merhabalar, cumartesi günü apple store online dan iphone 6s 32 gb sipariş verdim, havaleyi pazartesi günü gerçekleştirdim fakat iki gündür apple dan havaleyi aldıklarına dair e posta tarafıma ulaşmadı. acaba apple storedan havale ile cihaz alan ve işlem süreleri hakkında bilgisi olan var mıdır ? bazı arkadaşların aynı gün havale kabul edilmiş ama bu 2014 yılındaki mesajlarda geçiyor. bu yıl içinde bu işlemi yapan ve bana bilgi verebilecek olan varsa çok memnun kalırım, saygılar.

Yardimci olacak yok mu ?

hayırlı olsun, telefon elinize ulaştı mı? aynı yontemleri biz de uygulayacağız, ne kadar sürdü merak ettim..

bu arada yeni çıkan 32 ve 128 gb 'lık modellerde ekstra bir şeyler var mı Hafıza dışında? bilen var mı bu konuda herhangi bi şey?

ios10 yüklü geliyor ve burada bazı arkadaşlar bayagı sorun yaşamışlar gibi.. yeni modellerde bunu bertaraf etmiş olabilirler mi acaba, var mı bilgisi olan arkadaşlar??

• Cuma günü ödeme yapmıştım. Çarşamba günü havale onaylandı ve aynı gün kargolandı, trabzonda olduğum için cuma günü elime ulaştı. Cihazım 32 gb performans alanında bir fark bilmiyorum geçen günlerde 32 lik 7lerin performansı yüksek kapasitelere göre daha düşüktü ama 6s lerde kullanılan bellekleri bilmiyorum. Benim cihaz ios 10.0.0 olarak geldi farklı olarak. Normalde ios 10 10.0.1 olarak çıkmıştı. Onun dışında ben güncelleme yaptım ve cihazımdan memnunum özellikle şarj süreleri harikulade. Online alışverişin sadece beklemesi var onun dışında bir problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mihmancan -- 15 Ekim 2016; 19:56:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.