Şimdi Ara

Apple iphone 6s ve hafıza hakkında Bilgi istiyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba gençler geçtiğimiz günlerde Apple san francisco'da yapılan lansman ile 6s ve 6s+ modellerini tanıttı ve bende İPHONE 6S alıcam sizlere sorum 64 ve 128 lik versiyonlarına bütcem yetmiyor mecburen 16 lık versiyonundan alıcam 16 lık versiyonu bana yetermi telefonda yapacagım şeyler şunlar 200-250 adet foto video 1 veya bilemedin 2 adet olur malum bide sosyal medya uygulamarım var facebook,snapchat,Twitter,whatsapp,twitter,periscope,twitch tv gibi uygulamalar ve ayrı zamanda vakit geçirmek için oynadıgımız oyunlar bunlarda Fifa 15, clas of clans gibi zaman geçirecegimiz oyunlar oynuyorum benim bu yazdıklarımı dikkate alarak bana bir fikirde beyan bulunursanız sevinirim. Şimdiden yardım eden ve etmeyen herkes'e teşekkürlerimi sunarım.. İyi forumlar.

• oyun manyağı değilsen 16gb yeter
  • Kullaniciya 12 gb yer kaliyor onu da yetirmek cok zor.
  • anlattığın şekilde kullanırsan sana 8gblık telefon bile yeter
  • Siz 250 foto yeter diyorsunuz da o iş öyle olmuyor hocam ben de çok foto olmaz diyordum şu an camera roll'de 4760 fotom var. Bence sonradan pişman olmamak için bütçeyi zorlayıp 64 almaya çalışın bunun sistem güncellemeri vb. olacağını da unutmayın.
  • Yetmez.
    Hele gelen telefonun 4K video çekeceğini düşünürsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yeteceğini düşünüyorum.
  • Yetmez. Yeteceğini düşünmek aşırı iyimser bakıştan öte mantıksız olur. Şu zamanda artık boyutlar uçmuş durumda. İki oyun yüklesen hafızanın yarısı dolacak. Sürekli fotoğraf sileceksin, sürekli kafanda o olacak. Paranız yetmiyor diye 16 almayın bu konuda ciddiyim. 2 senedir bunu bize yedirmeye çalışan Apple'ın ayıbı bu.

• 4k ve 12 mp kamera bence artik 16 gb satin alan cikmaz.

• peki 64 gb yeter mi? su an s4 mini kullaniyorum 1000 foto 10 15 tane video var twitter instagram whatsapp kullaniyorum oyun oynamiyorum bir kac tane de kucuk boyutlu programlar var iphone 6s 64 gb almaya deger mi yoksa 6 128gb mi alsam? 6s ile 6 arasinda fark nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.