Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iphone 6 kullanycysyyym..
    birkaç sorum olacak..

whatsaptan gelen sesler müzikler, internet çerezleri vs vs bunlar nereye geliyor.. itunes üzerinden görüyormuyuz.. nasyl temizleyebiliriz bunlary ?

online spotyf müzik programyny kullanyyordum. seneme sürümü oldu?u için bitti.. izin sanatçy ady soyady yazyp dinledi?in bir müzik programy var my?
    yada internetsiz müzik,radyo dinlemek mümkünmü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirmizipelerin

merhaba arkada?lar..
    iphone 6 kullanycysyyym..
    birkaç sorum olacak..

whatsaptan gelen sesler müzikler, internet çerezleri vs vs bunlar nereye geliyor.. itunes üzerinden görüyormuyuz.. nasyl temizleyebiliriz bunlary ?

online spotyf müzik programyny kullanyyordum. seneme sürümü oldu?u için bitti.. izin sanatçy ady soyady yazyp dinledi?in bir müzik programy var my?
    yada internetsiz müzik,radyo dinlemek mümkünmü ?

whatsaptan resimler telefona kaydoluyor da müzikler sesler kaydoluyor mu bilmiyorum sanırım kaydolmuyor sohbet geçmişi yedekle kapalıysa whatsaptan silince gider sanırım.

internet olmadan radyo dinleyemezsin maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Cihaz bağlı olmasına rağmen görmüyor. Diğeri de yüklü programlar listesi. Neden çalışmıyor anlamadım. Uyumluluğu da denedim olmuyor. Silip baştan kurdum yine olmadı. Valla sinir oldum cihazı satacak duruma geldim. Yapamazsam Sahibinden'e ilan koyacağım satacağım cihazı. Şu an cihaza hiçbir şey atamıyorum. Hay lanet olsun böyle sisteme güncellemez olaydım. Chrome'da uzantılar var reklam engelleyici falan onlar sebep oluyor olabilir mi?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

selam pcde işletim sisteminiz nedir? w 7 mi? w 10 mu? 32 bit mi 64 bit mi? ve i tunes güncel mi bakın güncellemeden programın
  • Düşükmgüç modu hakkaten işe yarıyor tamamı düşük güç modunda değerlerim bu tabi resimler yüklenirse.Bluetooth ve WiFi kapalı tamamı 3g

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    W10 64 bit. iTunes en güncel sürümde. 5s taktım onu da görmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.3 ile ilgili pek söylenmemiş ama benim önemli 3 sorunum çözüldü diyebilirim

1)ekran geçişlerindeki animasyonlar kafasına göre gidebiliyordu şimdi hiç gitmiyor

2)ekranı kilitlerken açılıp kapanıyor gibi oluyordu şimdi olmuyor

3)bazen parmak basmamı hiç fark etmiyordu yeniden dene bile demiyordu o da düzelmiş
  • Beyler gözlemlerinize göre iphone 6s gibi pahalı telefonlar tarifeye ek olarak mı alınıyor yoksa tek çekim mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Senin gücün hangisine yeterse dostum tarifeye ek tabikide daha pahalıya gelir ve 24 ay öde öde bitmez ama diğer taraftan en az 3000 lira nakit lazım sana bağlı paran varsa tabikide

• quote:

Orijinalden alıntı: Fztemreaksoy

Senin gücün hangisine yeterse dostum tarifeye ek tabikide daha pahalıya gelir ve 24 ay öde öde bitmez ama diğer taraftan en az 3000 lira nakit lazım sana bağlı paran varsa tabikide

Dostum mesela iphone 6s plus aldigimda param olsada 3500 tl gömmek mantıklı gelmiyor bana. Tarifeye ek alsanda afaki rakamlar çıkıyor ortaya. Kafam karıştı açıkcası.

• Cihazım 6s bu değerler gayet iyi bencez

• Benim cihaz sanırım pil kalibrasyonu istiyor.

6S, 40-60 dakika bekleme 30 dakika kullanımda fullden %88e düşüyor bende sanıyorumki batarya performansı berbat. Ama ondan sonrası yavaş düşüyor.

Bu değerler, yarı yrıya wifi-3G, güç tsrf. Modu hiç açılmadı, parlaklık Fullden çeyrek eksik, oto parl. Kapalı, bluetooth full açık ve watch ile sürekli bağlı, konum sürekli açık arkaplan sürekli açık kısacası hiç birşeyi kısmadan bu değeri aldım. Fena değil gibi ama baştada dediğim gibi 88e kadar çok hızlı düşüyor.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• Arkadaşlar itunes ile yukarıda bir arkadaş sorun yaşamış bende geçen sene iPhone 5'den Note 5 'e geçerken böyle bir sorun yaşamıştım. İtunes'e girememiştim daha sonra orjinal windows 8 yüklü bir pc üzerinden format falan attıp telefonu satmıştım.

Korsan Windows'da çalışmama gibi veya benim o dönem pc win 7 idi bundan da kaynaklanıyor olabilir mi ?

iPhone 7'yi bekliyorum o kadar para verip böyle sevimsiz süprizlerle karşılaşmak hoş olmaz açıkçası

• yeni kisi ekliyorum rehbere fakat bir turlu icloudtaki kisi listesine eklenmiyor neden olabilir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu kılıfla kullanıyorum ama ne kadar incede olsa kalınlaştırıyor. Ön tarafta zaten jeltin var arka tarafada jelatin yaptırsam yan taraflar çizilr mi acaba? Kullanımım telefonu kot cebinde yanına bir şey koymadım kullanırım. Ön arka jelatinle kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

W10 64 bit. iTunes en güncel sürümde. 5s taktım onu da görmedi.

anladım bazı pclerde bunu yapıyor programlar sorun pc den gibi peki telefonu takınca bu bilgisayar bölümünde iphone 6s görünüyor mu? mümkünse format atıp deneyin benimde w10 64 bit böyle sorun yok. veya mümkünse başka pcde deneyin onda sorun olmazsa belli olur sorunun nerede olduğu

EKLEME: birde alttaki arkadaşın verdiği videoyu ekliyorum onu deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Mart 2016; 23:21:48 >
  • itunes'in yeni sürünümü kurduğumda benimde telefonu görmedi itunes. driverını yeniden güncelledim ve düzeldi. Aynı sorunmu bilmiyorum ama şunu izleyin durumu çözersiniz arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=kKRnqGiC2t0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

Arkadaşlar itunes ile yukarıda bir arkadaş sorun yaşamış bende geçen sene iPhone 5'den Note 5 'e geçerken böyle bir sorun yaşamıştım. İtunes'e girememiştim daha sonra orjinal windows 8 yüklü bir pc üzerinden format falan attıp telefonu satmıştım.

Korsan Windows'da çalışmama gibi veya benim o dönem pc win 7 idi bundan da kaynaklanıyor olabilir mi ?

iPhone 7'yi bekliyorum o kadar para verip böyle sevimsiz süprizlerle karşılaşmak hoş olmaz açıkçası

hayır korsanla ilgisi yok
  • yns61 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam?

• pil ömrünü nasıl uzatabiliriz geliyor…İşte çözümü!

Apple cihazlarında kullanılan piller ile ilgili bir çok farklı yazı bulabilir hatta Apple sayfasından bu konuda destek bile alabilirsiniz.Linki sizlerle paylaşıyorum.https://www.apple.com/tr/batteries/iphone.html.

Yeterli Gelmedi değil mi? Ozaman Devam edelim;)

Apple cihazlarındaki pil sorununun çözümü doğru ve düzenli kalibrasyon yapmaktır
    Kalibrasyon pilin belirli zaman dilimlerinde sıfırlanması ve yeniden doldurulmasıdır.

Telefonunuzu, tabletinizi veya mac’inizi kalibre ederseniz pil ömrünüz artar
    Pilinizi hızlı şarjlarla yada düşük voltajlı usb adapdörlerle doldurduğunuzda kalibrasyon geriye doğru işler ve pilin ömrü kısalır
    Pilin içindeki odacıklar (Trickle) hızlı şarj ile ani şekilde dolar ve çoğu zaman dolmadan dolmuş gibi görünür yani kapasitesinin altında çalışarak hızlı sonuç verir…işin özü kalibrasyon yapalım:)
    Peki nasıl yapacağız bu kalibrasyonu… Anlatalım..

UnknownÖncelikle cihazınıza battery doctor uygulamasını app store üzerinden indirip cihazınıza kurun.
    Ardından cihazınızın pil durumu %20 iken şarja takıp battery doctor uygulamasını şarj boyunca açık tutun.
    Buraya kadar herşey normal cihazınız %100 olduktan sonra fişten çekmeyelim.Çünkü asıl mesele buradan sonra başlıyor. Apple cihazlarda kullanılan pillerin Trickle adı verilen alanlarının da tam olarak doldurulması gerekiyor.Bunun için battery doctor uygulaması açıkken pilinizi 40-45 dakika daha şarj etmeye devam edin.
    Trickle ve şarj durumunu uygulama bilgi erkanından takip edebilirsniz.
    Trickle aşamasından sonra pil ömrünüz ciddi seviyede artacaktır.
    Dikkat etmeniz gereken cihazınızı düşük voltajlı usb şarjlardan uzak tutmak
    %20 olmadan cihazı şarj ünitesine bağlamamak olacaktır.
    Bu işlemi ayda bir mutlaka tekrar edin

Daha önce paylaştığımız bir kaynaktan alıntı….

Trickle Nedir? Ne işe yarar?

Trickle battery doctor uygulamasının son aşamasıdır. Battery Doctor’da ki ilk iki aşama bittiğinde cihazınız %100 şarj olmuş olur. Trickle aşamasının bitmesi için ise ekstradan bir 40-45 dakika daha gereklidir.

Trickle’ın asıl olayı bataryanın kalibre olmasıdır. Cihazınız %100 şarj olduktan sonra ekstradan bir 45 dakika daha şarjda bırakmanız bataryanızın kalibre olmasını sağlayacak ve şarjınız çok daha uzun süre dayanacaktır.

Her versiyon güncellemede bataryanızın kalibresi sıfırlanır ve doğal olarak şarjınız çabuk biter. Bunun için her güncellemeden sonra cihazınızı kalibre etmeniz gerekir.

İşte bütün bunları yaptığınızda cihazınızın şarjı öncekine kıyasla çok daha uzun bir süre dayanacaktır. Yani olay BatteryDoctor uygulamasını açıp 3 yuvarlak dolduktan sonra cihazınızı şarjdan çekmenizden ibaret.

Bunu ayda bir olmak üzere ve her versiyon update’inden sonra yapmanız önerilir. TheTeknolojist tarafından onaylanmış bir yöntemdir.
  • Beyler 2200TL ye kayıtsız 1 yıl garantili iphone 6s 16gb alacağım fiyat nasıl sizce?

Android yüzünden kanser olmadan ios a geçeyim diyorum. İnşallah sorunsuz bir şekilde alışverişi yapacağız arkadaşla.

• 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.