Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 6 ım var. 6s alayımmı hız farkı çokmu?
    gidip 2600 e sıfır 6s alcam telefoncudan avea faturalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6s 64 gb ios 9.2.1 ile şarjim 3-4 saati gören cihazim şuan yüzde 32 6 saat 14 dk kullanim 15 saat 30 dk bekleme aliyorumm gerisini siz düşün..şarj tüketiminden şikayet olanlar güç taasrruf moduna koyup ekran işiğini yüzde 50 yaparsaniz 8 saati bile bulursunuzzz bnm cihaz her daim güc modunda ekran işiği da yüzde 50 arasinda gayet memnunum..

• Ben güç tasarrufu modunu kullanmadan parlaklık otomatik şekilde günün tamamında ya hücresel veri ya da WiFi açık şekilde kullanıyorum ağırlıklı olarak hücresel veri açık oluyor şuan şarjım %22 unutmazsam %2 kalınca ekran görüntüsü alırım.

Şuan 7 saat 47 dakika ekran kullanımı 23 saat bekleme ve kalan şarjım %22

• Arkadaslar ekran kılıtlıylen wıfı gıdıyo anlamadjm neden boyle oluyor sonra acınca mesela whatsapp a gırınce mesaj gelıyo neden wıfı hemen gıdıyo kılıdı bı kapıyom hemen wıfı sımgesı yok oluyo napmam lazım acaba

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sıkıntı bende de var yazdım ama cevap bulamadım bulursanız beni de haberdar edin lütfen..

• LynrdSkynyrd L kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var. 9.3 güncellemesinden kaynaklı önceden böyle bir şey yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: godsmack82

Aynı sorun bende de var. 9.3 güncellemesinden kaynaklı önceden böyle bir şey yoktu.

Aynı sorun bende de var yukarda yazdım cevap veren olmadı. 9.1

• Günaydın beyler.
    9.3 e dfu mod ile yükselttm dün fakat dun aksam bıldırım merkezi ve denetim merkezi takıldı şaşırdı falan telefon mecbur reset attim iki tusa basarak düzeldi. Birdaha yapar mü? Sürümden midir

• 9.3 ten sonra fotoğraflar dan paylaşım yapamıyorum örneğin bir fotoğrafı whatsapp ile paylaşacağım paylaş desem bile seç te kalıyor ama önce uygulamaya girip oradan paylaşım yaparsam oluyor bu tür bir sorunla karşılaşan oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Arkadaslar ekran kılıtlıylen wıfı gıdıyo anlamadjm neden boyle oluyor sonra acınca mesela whatsapp a gırınce mesaj gelıyo neden wıfı hemen gıdıyo kılıdı bı kapıyom hemen wıfı sımgesı yok oluyo napmam lazım acaba

Aynı sorun 9.3 ile bende de başladı

• Bu Night Shift özelliği neden daha önce gelmemiş. Valla gözlerimin yanması gitti.
  • Battery life şarz ederken oyle edin farkı gorun

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

apple store dan wifi ile uygulama indiremiyorum ancak 3G ile iniyor. Bunun bir ayarı falan var mı yoksa kullandığım wifi mi sorunlu?
    ilk iphone deneyimim hangi ayarları ve nasıl yapmam konusunda özelden yardımcı olan olursa memnun olurum.

Ayrıca sim de kayıtlı numaralar rehberde görünmüyor :(

Telefon wifi ile bağlıyken ekranı kilitledim ve 5 dk sonra açtığımda 3G ye geçmiş olduğunu gördüm ve kilidi açtıktan sonra otomatik tekrar wifi ye bağlandı. Bunların ayarı mı var ya da nedir yardım eder misiniz?

Fikri olan yok mu?

Wifi açıkken 3gyi kapat

Mail kişiler takvimler kısmından simdeki kişileri aktar de

• Tşk ederim rehberi hallettim hocam.
    Yavaş yavaş alışacağız iosa artık.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Bende son güncellemeyi yapmadım ama akşama kadar giden şarjım şimdi durduk yere telefon elimde bile değilken su gibi gidiyor, 2-3 saate bitiyor

• 6s plus 64 gb 9.3 yüklü

Parlaklık otomatik WiFi veya hücresel veri ikisinden biri hep açık

Pil ile ilgili son paylaşımımdır arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga Gökdemir

quote:

Orijinalden alıntı: tugaytutalay

Arkadaslar troll bi soru olabilir ama 6s ile askere gitsek ne olur orda sadece carsı izninde kullanmak icin kullansam yeter. ( acemi ile usta birlik sivas olucak)

Belli ki ksd gidiyosun. Ben 2014 aralik 2015 haziran arasi 5s kullandim. No problem :)

Ama yerine gore degisir. Once analiz icin birlac hafta dandikle gitmeni oneririm. Direk goturen de var. Ama herkes bir degil. Ben riske atmadim sonra aldim telefonu yanima ;)

Kısa donem hocam evet en kotu ihtimal acemiyi bitirip ne olup bittigini bi gozlemleyip oyle goturicem bi de teli kapsız kullanıyorum soyle askerde telin heryerini kapatan bi kap bulmam lazım orası icin.

Kış dönemi gitseydin kaba gerek yok. Parkanın iç cebi bu iş için biçilmiş kaftan derdim ama yaz gidiyosun kısa kollu gömlekte cep problem olur. Sadece pantolonda çokcana cep var. Arkadan saran bir kapak ve ön cam yeter yine de. Görünce oraları kendin hak verirsin bana

• jonavrupali17 J kullanıcısına yanıt
    bende sorun yok hocam denedim 6s 9.3
  • omerfbc kullanıcısına yanıt
    denedim bende herhangi bir sorun yok 6s 9.3 hatta 3-4 dk kilit ekranında kaldı sonra açtım hala wifi olarak giriyordu.
  • Ali Dogukan kullanıcısına yanıt
    Cok iyi degerler bendede 6s plus var full 3g acik 8saati gordum ama genelde 7saat civari ekran suresi aliyorum gunde 1 saat oyun oynuyorum yaklasik bundan farkedermi bu kadar acaba

• 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.