Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Arkadaşlar dün yazdım kimse yardımcı olmadı da ?? Ben Suudi Arabistan dan 6s plus 64gb alacam araştırdım tr de sadece A1687 galiba garanti yönünden geçerli. O modelde sıfır kapalı kutu alırsam tamamdır değil tax free bilmem ne yoktur

yalnız bilgine oradan alınan cihazda face time yoktur yani görüntülü konuşma

suudi arabistandan alınan cihazların bazılarında face time yok. bazılarında var . ama jailbreakle facetime açılır diye düşünüyorum ancak emin değilim

• gladiator947 kullanıcısına yanıt
    Jarir bookstore var facetime var diyor orda arkadaş bakıp alacak neye dikkat etmeliyiz model numarası dışında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

A1687 burda da geçerli değil mi yada başka geçerli model numarası var mı ?? Facetime varmış baktım ki olmasa da bir sorun falan olur mu

galiba öyleydi A168 tam hatırlamıyorum. face time olmazsa görüntülü konuşma yapılmaz sadece bu olur
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Başka sıkıntı yoksa fark etmez o zaman bize alalım :) birde aldıktan sonra havaalanı nda sorun olmaz değil kutulu getirecek 1 tane tek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Arkadaşlar daha önce operatör logosunun altındaki noktalardan dolayı zorluya götürmüşdüm ekran değişmişdi. Bugün farkettimde operatör logosunun altında yine 2 3 tane siyah nokta var. Bu kronik bir problem midir? Tekrar götürsem yine ekran mı değişir cihazın değişme şansı var mı?

Kronik sorun dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Hayır hocam genellikle yatmadan önce takar, sabah evden çıkarken alırım. Arkadaşım %15 gibi takman lazım çok düşürünce zarar verir dedi ancak Apple destek kısmında buda, sizin söylediğinizde zararlı değil denmiş.

ilgili konunun linki:http://www.apple.com/tr/batteries/why-lithium-ion/

hocam sırf senin için denedim bende öyle bir problem olmadı hatta %5 olarak 1 saat kullandım 3g, wifi ve düşük pil durumunda. siz de sorun olmuş olabilir. 6s var

• EmQceR kullanıcısına yanıt
    Bende de her zaman olmuyor ancak ara sıra karşılaştığım bir durum olduğu için merakımı cezbetti. Boş bir zamanımda iTunes ile sıfırlamayı deneyeceğim. İlginiz için teşekkür ederim.

• Telefonu dün aldım açtıktan hemen sonra 9.3 geldi yükledim ilk şarj doldurmamdan sonra durum bu şekilde.

6s plus 64 gb anormal bir durum görünüyor mu arkadaşlar?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Beyler alarm ayarlayınca alarma not düşülmüyor. Gerçekten çok saçma bir durum. Alarm icin 2.parti önerdiginiz bir uygulama var mı?

Android telefon alın hocam. Sonra forum köşelerinde böyle ağlarsınız.

Hocam bunu iphone'la yazıyorsunuz. Sizi kibarlığa davet ediyorum.

Rica ederim hocam. Evet iPhone kullanıyorum sülalemiz rahat.

Yalnız alarma not düşülebiliyor.

• Koreaatom kullanıcısına yanıt
    Peki tekrar gidersem cihaz değişir mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Telefonu dün aldım açtıktan hemen sonra 9.3 geldi yükledim ilk şarj doldurmamdan sonra durum bu şekilde.

6s plus 64 gb anormal bir durum görünüyor mu arkadaşlar?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Süper hocam keske bizdede boyle olsa😂😂

• Arkadaşlar sarjı geceden sabaha kadar tutanlar var mı sorun olur mu?

• Bunu bende merak ediyorm

• Arkadaşlar yarın PUPA dan 6s 64gb alıcam. İzmirde yaşıyorum ve burada apple store yok. PUPA iyi midir ? Allah korusun telefonla ilgili bir sıkıntı çıkarsa apple ın teknik servisi var mı izmir de ? İlk olarak PUPA yamı götürmem gerekir. Önerileriniz neler ? Dikkat etmem gereken bir şey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malkockose

Arkadaşlar sarjı geceden sabaha kadar tutanlar var mı sorun olur mu?

ben genelde gece şarja takıyorum sabaha kadar duruyor bir zararını görmedim ama uzun vadede sorun olurmu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

quote:

ben genelde gece şarja takıyorum sabaha kadar duruyor bir zararını görmedim ama uzun vadede sorun olurmu bilmiyorum

Kendi otomatik kesiyormuş zaten. Birde yüzde yirminin altına indirmemek mi lazım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

quote:

Kendi otomatik kesiyormuş zaten. Birde yüzde yirminin altına indirmemek mi lazım

bende otomatik kestiğini düşünüyorum .. tesadüfen genelde hep %20 üzerinde şarja taktım teli sadece ilk aldığımda bataryayı tamamen bitirip şarj etmiştim forumda konusu geçmişti sanırım bu konunun

• Bir sey olmaz arkadaslar geceden sabaha sarjda birakmayin. Denildigi gibi bende %20 altina dusmeden sarja takiyorum fakat ayda 1 kere %1 e dusurup kullanin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternetten dosya indirip bunu telefonda winrar ile açabiliyor muyuz.? Açamıyorsak indirdiğimizi itunes üzerinden bilgisayara çıkartabiliyor muyuz.?
    Teşekkürler,iyi forumlar.

• Arkadaşlar merhaba bir durum var sinirimi bozan bu facebook yüklediğimde 183 mb yer kaplıyordu şu an 259 mb bu neden olur

• 
Sayfa: önceki 798799800801802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.