Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık beş yıldır kullandığım iphone4'ümdem 6S'e geçtim. Aradaki farkı tahmin ediyorsunuzdur. Telefonu navigasyon olarak da kullanıyorum. Önerebileceğiniz kaliteli bir araç tutucu var mı? Alıntılayarak cevaplarsanız çok sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar yaklaşık beş yıldır kullandığım iphone4'ümdem 6S'e geçtim. Aradaki farkı tahmin ediyorsunuzdur. Telefonu navigasyon olarak da kullanıyorum. Önerebileceğiniz kaliteli bir araç tutucu var mı? Alıntılayarak cevaplarsanız çok sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/dark-cargo-telefon-tablet-ve-navigasyon-nano-arac-ici-tutucu-p-TELARACTUTDARKCRG

• 6+ 16 gb cihazımı satıp 64 gb 6s aldım . Cihaz gerçekten çok hızlı , özelliklede plusa göre. Ama pil süresini arayacağım gibi gözüküyor. Bu arada işlemci tsmc üretimiymiş . Bunun bir artısı var mıdır ? Bir ara çok konuşuluyordu bu konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Bende yara açayım iphone 6S Plus 64GB 2200 tl amerika 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Bu yara açmak değil ki hocam, sen direkt gömdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Bu yara açmak değil ki hocam, sen direkt gömdün

Tek sorunum golobal model olan A1687 değil A1634. Sadece amerikada garantisi geçiyor. Gerçi oda önemli değil abim orada yaşıyor gönderirim birşey olursa 😄 Ama bu fiyata değer 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Boyle sorunlar yasamamak icin herkesin hep 64 GB versiyon almasini oneriyoruz . Size daha once yardimci olmaya calismistim 2.5 GB hafizada kesinlikle yer birakmaniz lazim telefon 5 GB kesinlikle kendi icinde doldurmaz orada bir hata var uygulamalarinizi kontrol edin bakin eger ki uygulamalardan degilse telefonunuzu tekrar sifirlayin . Sorun tekrar ayni giderilmezse Apple destegi telefonla arayin onlarin dediklerini yapin .

bu 2,5 gb boş bırakılması nedir. ben de devamlı 300 - 500 mb kalır hiç böyle sorunlar yaşamadım. iphone 3 den beri de kullanıyorum.
  • Eşime 6s 64gb gold turkiye cihazi sifir kapali kutu aldim 2800₺ :) en büyük yara benimki oldu sanırım. Kendi cihazimi ilk çıktığında almıştım 2500₺ ye onuda pasaporta isletemeden ekrandaki olu pixel sebebiyle tr cihaziyla değiştirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _CsMaNiA_ -- 4 Mart 2016; 11:20:09 >
  • Font_Drakula F kullanıcısına yanıt
    Birakabilirsiniz tercih meselesi . 2 GB bosluk olusturmak telefon stabilesini ve uygulamalarda olusan hafiza dolu ibaresini yasamamak icin en garanti rahat cozumdur boylece hic ugrasmazsiniz .

• Ücretli uygulama satın alacağım bir şey sormak istiyorum. En iyi RAM temizleyici ve sistem bilgilerini gösteren uygulama ya da uygulamalar hangileri? Her iki özellik için de ayrı ayrı satın alabilirim. Bilgisi olan diğer arkadaşlar da görüşlerini belirtirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symbianist -- 4 Mart 2016; 13:14:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci kavgalarını halettik, şimdi sıra cihazı şu kadara aldım yok ben bu kadara aldıma dönmüş.
    1 sene sonra sorun yaşarsanız görürüm sizi bu kadara aldım derken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

A1688 model kodlu ve kutudan Türkiye cihazlarıyla aynı şarj cihazı çıkan 64GB 6S'i 2550tl'ye aldım.2450tl idi kredi kartı komisyonu vs eklediler iyidir kötüdür demiyorum ama çok üçkağıtçı satıcı var Sahibinden'de baya araştırıp bulduğum bir firmadan aldım.Eğer A1688 model yurtdışı telefon arayan ve güvenilir bir yer bulamayan varsa özel mesajla ulaşabilir ben şahsen memnun kaldım.Satın aldığım yerden 2 adet 6S aldık herhangi bir bağım yoktur ama dediğim gibi sakat ve ne olduğu belli olmayan bir çok satıcıya denk gelince bu adamlar bana güvenilir geldi.

64GB iP6 satıp Samsung A5 2016 aldım 1.5ay sürdü birliktelik,yıllardır birçok high-end cihaz kullandım telefonda oyun oynama alışkanlığım yoktur buna rağmen Android ve Touchwiz hala aynı nane kasıyor,çöküyor,takılıyor,donuyor reset istiyor vs vs.Android cephesinde mekanik olarak harika telefonlar üretiyorlar ama Android'in asla tam manasıyla adam olmayacağını birkez daha görmüş oldum A5'i alırken ekran büyüklüğü,batarya ve üretim kalitesi için tercih etmiştim bu üçünüde karşıladı ancak geri kalanı hala klasik sorunlar.

Apple kasa ekran oranı düzeltilmiş bir 7 Plus yada 5" ekranlı bir 7 çıkartmadığı sürece bir daha elimdeki iPhone'u satma hatasına düşmeyeceğim 6S başlığına bakarken bu tarz soru işaretleri olanlar için yardımcı olur umarım.

Hocam malesef android tarafında samsunga yer vermeniz başlı başına bir hata olmuş doğrusu.

• ayarlardan icloud'a girince ana ekrana atma sorunum var. sizde de oluyor mu ? yeni başladı sürüm 9.3 beta 5
  • quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

İşlemci kavgalarını halettik, şimdi sıra cihazı şu kadara aldım yok ben bu kadara aldıma dönmüş.
    1 sene sonra sorun yaşarsanız görürüm sizi bu kadara aldım derken.

yurt dışı imkanı olanlar yazıyor bu da normal takılmayın türkiyede elektronik yıllardır kazık bile bile alıyoruz

• 1600-1700 Bütçemle ikinci el iphone 6 arıyorum. yurtdışı da olabilir.

sadece istanbuldan elden alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaşlar yaklaşık beş yıldır kullandığım iphone4'ümdem 6S'e geçtim. Aradaki farkı tahmin ediyorsunuzdur. Telefonu navigasyon olarak da kullanıyorum. Önerebileceğiniz kaliteli bir araç tutucu var mı? Alıntılayarak cevaplarsanız çok sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/dark-cargo-telefon-tablet-ve-navigasyon-nano-arac-ici-tutucu-p-TELARACTUTDARKCRG

Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk Başlarda alışamadığım için nefret etmiştim bir süre ama , pil süreleri günlük kullanımım da LG G3 den sonra ilaç mucize gibi geldi diyebilirim. :)

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 6s mi Plus mı

• A1688 model iPhone geldi

Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 6S İle 6 Saati Geçemiyorum Wİ-Fİ ( Ortalama 4-5 Saat Kullanım ) Akşam 7 ' den sonra 3G ile

Toplam 6 Bucugu vs. görebiliyorum..

Ne yapmami onerirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 732733734735736
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.