Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (732. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.507
Cevap
310
Favori
1.290.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam birden olmuyor. Bazen 2 dakika sonra bazen 20 dakika sonra ama muhakkak kapanıyor bağlantı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordinas -- 3 Mart 2016; 16:13:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Hocam birden olmuyor. Bazen 2 dakika sonra bazen 20 dakika sonra ama muhakkak kapanıyor bağlantı.

1 video izledim hiç kopma olmadı 1 video tahmini 5 yada 6 dakika civarı kopsa kopardı bence ama denerim koparsa yazarım
  • 6S imde 7,30 saat bekleme alıyorum sizce nasıl? Wifi sürekli açık. Lütfen birisi cevap verebilirmi çok merak ediyorum bazıları 8,30 saat 9 saati görüyor.
  • mehmet97089 kullanıcısına yanıt
    .
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• XPerience kullanıcısına yanıt
    Özellikle vatan ve bimeks'i takip edin hocam. Teknosa nadir indirim yapıyor.
  • Seninki daha düşükmüş.
    Ben şimdi sevineyim mi yani :)
    Karar sizin. Ben alıştım artık, zevk almaya bakıyorum

• Değişim olan 6s plusı 2 kere adaptörü bulamadığımdan dolayı pc den şarj ettim en fazla kullanım süresi 7 saati geçemedi, toplamda 20-25 dakika oyun oynamışımdır gerisi normal kullanım.Bugün adaptörü buldum adaptörle şarj edince fark olur da kullanım süresi uzar mı?Önceki 9 saati buluyordu.
  • Troy mağazasını aradım sordum onlar dediler ki 11 12 saati görmesi gerekiyor dediler. Normal değil gelin isterseniz pil testi yapalım dediler.
    Sizin cihaz Plus mı?

• XPerience kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt gecen hafta sonu telefonlarda %10 indirim yapmisti 6S Plus 3500 TL ' e geliyordu belki bu hafta sonuda yaparlar onada bir bakin .

• Yok hayır. 6S
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Haftasonu o kodu kullanamadım mobil ile alakalı sanırım ama bakalım yine denk gelirse alırım. Denk gelirse dürterseniz sevinirim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Öyleyse 11-12 saati görmeli diyen Troy mağazasına selam söyleyin hocam. Öyle bir dünya yok, wifi ile maksimum 7-8 saat 3G ile 5-6 saat alınıyor. Fazlasını alan en düşük ışıkta pdf okuyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Öyleyse 11-12 saati görmeli diyen Troy mağazasına selam söyleyin hocam. Öyle bir dünya yok, wifi ile maksimum 7-8 saat 3G ile 5-6 saat alınıyor. Fazlasını alan en düşük ışıkta pdf okuyor sanırım.

bence de güzel sallamış 11 saat mi
  • Bende anlamadım. Yoksa Plus falan mı anladı ama 6S dedim özellikle. Neyse ya servise falan gtürmeye gerek yok. Faceden de bi çocuğa sordum 11 saat bekleme dedi hatta yüzde 50 şuan dedi ekran görüntüsü at diycektim de boşver uğraşma dedim :D
  • arkadaşlar birtürlü bulamadığım için size yazma gereğinde bulundum youtube müziklerini arka planda çalacak düzgün program arıyorum paraylada satın alabilirim yeterki arka planda düzgünce çalışsın hatta download yaparsa sonrada internetsiz dinletirsede şahane olur benim için.

sevgilerle.
    Siz bekleme süresiyle kullanım süresini karıştırıyor olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar birtürlü bulamadığım için size yazma gereğinde bulundum youtube müziklerini arka planda çalacak düzgün program arıyorum paraylada satın alabilirim yeterki arka planda düzgünce çalışsın hatta download yaparsa sonrada internetsiz dinletirsede şahane olur benim için.

sevgilerle.

Nettube uygulaması hocam tam dediğiniz özellikleri barındırıyor.Ve ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan3454

quote:

Orijinalden alıntı: cem650

arkadaşlar birtürlü bulamadığım için size yazma gereğinde bulundum youtube müziklerini arka planda çalacak düzgün program arıyorum paraylada satın alabilirim yeterki arka planda düzgünce çalışsın hatta download yaparsa sonrada internetsiz dinletirsede şahane olur benim için.

sevgilerle.

Nettube uygulaması hocam tam dediğiniz özellikleri barındırıyor.Ve ücretsiz

dinlediğin videoyu indiriyor mu? indiriyorsa nasıl?
    EDİT: buldum gerçekten çok iyiymiş teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 3 Mart 2016; 20:16:07 >
  • 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.