Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 4 Mobil Cihaz )
37.582
Cevap
374
Favori
1.083.073
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    205 Mesaj

Kesinlikle eder temiz ve ikinci el ip6s 64 gb sıfır ip6 16 gb dan daha pahalı olur.
    |
    |
    Unzerstörbar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yetmiyor yetmez KESİNLİKLE YETMEZ çok iddialı oluyor bence eğer fifa asphalt gibi ağır oyunların telefonda oynama hastası değilseniz ne yetmez ne kesin yetmez 400 lira fazladan vermek istmeyenlere görsel olarak ifade edelim

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250

• Teğmen
    110 Mesaj
    6s kullanıyorum. Telefonda şuan 9.1 yüklü. 9.2 ye güncelleme yapayım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

yapın
    |
    |
    EGoldstein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj

Teşekkürler hocam o zaman heyecana gerek yok siyah alıyım bende iyi forumlar teşekkürler tekrardan cevapladığınız için

|
    |
    TheWhiteGandalf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alynty: cleet

Selam arkadaşlar iphone 6s plus da kamera sorunu yaşıyorum.. Gece yada gündüz normal çekimde bir sorun yok ama flaş ile çekince fotoğraf karanlık çıkıyor.. Acaba olayı bu mudur dedim iphone 6s vardı arkadaşım da onunla denedik karanlık bir odayı çektik flaş patlıyor çekim normal ama bende simsiyah onda aydınlık çıkıyor.. Ön flaş denen olayda sorun yok ama.. Ayarları sıfırladım olmadı cihazı sıfırladım olmadı.. Reset attım defalarca olmadı.. Restore ettim olmadı.. Apple servisi aradım oradan baktılar test ettiler online yolla ama donanımsal hata çıkmadı sorunda giderilmedi.. Sizde bilgisi olan varmı sormak istiyorum.. şimdiden teşekkürler..

Arkadaşlar sorunun çözümü konusunda yardımcı olabilecek varmı acaba ?? Büyük ihtimal yazılımsal çünkü flaş çalışıyor kamera da problem yok ama flaş sönünce foto?raf çekiyor.. Orada bir tuhaflık var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleet -- 2 Mart 2016; 2:49:14 >
    2007==iphone 2G----------2008==iphone 3Gs----------2009==iphone 4G----------2010==B7330 OmniaPRO----2011==P920 Optimus 3D----------2012==HTC ONE X , HTC ONE X ---------2013==HTC ONE , NOTE 2 ,XPERIA Z1-----------2014==XPERIA Z1 , NOTE 3-4...............................................

• Yarbay
    2233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Enola

Yetmiyor yetmez KESİNLİKLE YETMEZ çok iddialı oluyor bence eğer fifa asphalt gibi ağır oyunların telefonda oynama hastası değilseniz ne yetmez ne kesin yetmez 400 lira fazladan vermek istmeyenlere görsel olarak ifade edelim

Bu mesaja eklenen görseller:

Sayın kardeşlerim dostlarım şu müzik video fotoğraf gibi şeyleri taşısanıza internete. Boşuna yer kaybediyorsunuz. Apple Music spotify iTunes Match var fıstık gibi. iCloud Türkcell depo Google drive var.

|
    |

• Binbaşı
    1544 Mesaj
    resimler videolar arttıkça pc de yedekliyeceksiniz ve iphonu rahatlatacaksınız. 16 gb ozaman yeter
    |
    |

Cihazı DFU mode da restore etmeyi deneyin. Youtube da ve google da gayet simple anlatımlar mevcut. Bu şekilde bastan temiz kurulumda yapmış olursunuz.
    |
    |
    ersoy17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İphone 6 s plus 128 gb sahibiyim.
    Telefonumda ciddi anlamda Wİ-Fİ bağlantı problemi yaşıyorum .
    Şöyle ki; başta Facebook-Twitter-İnstagram- google crome olmak üzere ,oyunlar(sunucuya geç bağlanma) WİFİ inanılmaz yavaş ,öyle yavaş ki crome 'da ağ bağlantılarını kontrol edin mesajına kadar olay gidiyor bunu ofiste evde ve çeşitli mekanlarda dışarıda denedim problem 3 haftadır devam ediyor.3g de iken (turkcell)hiçbir problem yok.facebookta yada diğer uygulamalarda ve tarayıcılarda sayfa açılması 2 dk buluyor. Telefondan soğudum resmen.bir sey aramak yada yazmak istediğimde 3G'yi acıyorum öyle işimi hallediyorum.Böyle bir problem yaşayan arkadaşlar varmı?

Servise bizzat götürüp gösterin online yolla çözüm olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cleet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cenkyildiz

Herkese iyi forumlar,

İphone 6 s plus 128 gb sahibiyim.
    Telefonumda ciddi anlamda Wİ-Fİ bağlantı problemi yaşıyorum .
    Şöyle ki; başta Facebook-Twitter-İnstagram- google crome olmak üzere ,oyunlar(sunucuya geç bağlanma) WİFİ inanılmaz yavaş ,öyle yavaş ki crome 'da ağ bağlantılarını kontrol edin mesajına kadar olay gidiyor bunu ofiste evde ve çeşitli mekanlarda dışarıda denedim problem 3 haftadır devam ediyor.3g de iken (turkcell)hiçbir problem yok.facebookta yada diğer uygulamalarda ve tarayıcılarda sayfa açılması 2 dk buluyor. Telefondan soğudum resmen.bir sey aramak yada yazmak istediğimde 3G'yi acıyorum öyle işimi hallediyorum.Böyle bir problem yaşayan arkadaşlar varmı?

Ağ ayarlarınızı sıfırlamayı denediniz mi?
    |
    |

denedim yapılması gerekn ne varsa yaptım ancak sonuc yok malesef
    |
    |
    Symbianist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

denedim yapılması gerekn ne varsa yaptım ancak sonuc yok malesef

wifi ile speed test sonuçları ne çıkıyor?
    Telefon arızalandığı için yenisini aldım Apple Store mağazasından. 6S Plus... Ekran parlaklığı bunda da çok az. Otomatik parlaklık ve güç tasarrufu kapalı olmasına rağmen böyle. Parlaklığı son kademeye alınca rahatsız olurdum, bunda sona yakın kullanmak zorunda kalıyorum. Sizce bir sıkıntı var Mısır yoksa normal mi arkadaşlar?

Hiç bir bardakta dudak payı bırakmadınız bana; bir kaşık sesini bile çok gördünüz, şekersiz içerek çaylarınızı... İki çocuk rahatlıkla oturduğumuz kapının eşiğine, kendi başıma zor sığıyorum bugün... Büyüdükçe insan yalnız mı kalıyor ne?..

| Her gördüğümde beni salaklaştıran o imansız için büyük bir alkış istiyorum!..
  • Çavuş
    59 Mesaj

hiç yazmasam:) hız diye bir sey yok 1 mpsnın altında.cihazdan 1 metre uzakta yapms oldugum test.upload ı hiç söylemeyeyim:)
    |
    |
    fofer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hiç yazmasam:) hız diye bir sey yok 1 mpsnın altında.cihazdan 1 metre uzakta yapms oldugum test.upload ı hiç söylemeyeyim:)

Benim cihaz sadece hepsiburada.com uygulamasına girerken, ağ bağlantınız çok yavaş gibi bir uyarı veriyor ama sorunsuz şekilde kullanabiliyorum.
    Hız testinde de gayet iyi sonuçlar aldım. Temiz bir restore yapın derim hocam. En mantıklısı bu bence. Donanımsal bir arıza olacağını sanmıyorum.

valla arkadasım temizinden restorede yaptım.yeni iphone olarak yeni cihaz olarak ayarladım.ancak sonuc alamadım.
    simdi randevu almay calısacagım akasyadan bakalım ne cıkacak sonuc
    |
    |
    Değişim çıkar büyük ihtimalle, sonuçtan haberdar edersiniz bizleri de.

tabiki paylasırım sonucu
    |
    |
Canlı Tv izle
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.