Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende vardı hocam bende space grey ile iyi olur diye aldım ama gece mavisi sanki kötü bir lacivert tonuydu siyahla gitmedi bence onu arkadaşa sattım beyaza daha iyi oldu bende kömür grisi silikon aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabistan'dan 3.000 TL Iphone 6S PLus 64 GB getiriyorlar. 130 da kayıt parası eklenince uygun ama bu işlerde yurtdışından hep dilim yandı insna tereddütle yaklaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Arabistan'dan 3.000 TL Iphone 6S PLus 64 GB getiriyorlar. 130 da kayıt parası eklenince uygun ama bu işlerde yurtdışından hep dilim yandı insna tereddütle yaklaşıyor.

Plus 128 gb. lık modeline 3.150 TL. ye aldım hocam. Forumdan bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merteslik

22 gb hafıza kullanılıyor diyor ancak daha sabah kullanılabilir alan 50 gb tı,6 gb kullanılıyordu.. Anlamadım arkadaşlar ben bu işi ??
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

2 gb boş yer vardı hiçbirşey yapmadım şuan full dolu ! Napıcaz biz ? Çok saçma değil mi bu ya ?

• fofer kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından mı getirttiniz siz de? Detay alma şansım var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismeyu

Arkadaslar subat ayi basinda yurtdisindan almis oldugum iphone 6s plus cihazimi sol ust oparator sinyal seviyesi altinda noktalar vardi ve servise goturdum olu piksel dediler ve ekran degisimi yapacaklarini solediler cok direttim degisim icin ama yine olmadi ekrani degistirdiler yalniz suan yine sol kosede nokta geldi ve bu kadar para bagladigimiz bir cihazda bu gibi bir sorun cok canimi skiyor be yapayim sizce resimde ekliyorum ilk degisimden oncede sorun bole baslamisti ve ilerledi muhtemelen buda ilerleyecek gibi

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

ekranı sorunsuz 6S plus yok, illa ki bi sorun vardır ya da çıkacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Yurtdışından mı getirttiniz siz de? Detay alma şansım var mı acaba?

Forumdan bir arkadaştan satın aldım hocam. İngiltere'den getirmişler pasaport kayıtlı 3.150 TL. ye satın aldım.
  • Arkadaslar delı olucam telefonda yer kalmıyor sureklı hıc bısey ındırmıyorum sıldım hatta baya bı uygulama vıdeo resım ama her seferınde bısey ındırmeme ragmen saklama alanı kendı kendıne azalıyor napmam lazım

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam kasa açıklığı değil tam olarak. Sağ taraf bendede sola göre bariz belli olur bi açıklık var ama bunlar kafaya takılmıcak şeyler en ufak bir sıkıntı olursa garantisi bitene kadar apple gerçekten rahatsız edici sorunlarda direk değişim yapıyor yani anlayışlı ve ilgili ama içiniz rahat olsun orası kasa açıklığı değil hat girişinin kenar kalınlığı sıkıntı olmasın diye yapılan birşey dedi apple servis bana. Yani doya doya kullanın içiniz ferah olsun. @lawyer25

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    aynen bende deli olucam valla. bende indiremem sorunu da var ayrıca bazen indiremiyorum. 64 lük ile takaslamayı dusunuyorum bu aralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

aynen bende deli olucam valla. bende indiremem sorunu da var ayrıca bazen indiremiyorum. 64 lük ile takaslamayı dusunuyorum bu aralar.

Ya hocam 400 mb bos yer actım sadece whatsaptayım saklama alanı dolmak uzere dıyor cık dıyo uygulamadan cıkıyorum kafayı yedırttı konusamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

quote:

Orijinalden alıntı: merteslik

22 gb hafıza kullanılıyor diyor ancak daha sabah kullanılabilir alan 50 gb tı,6 gb kullanılıyordu.. Anlamadım arkadaşlar ben bu işi ??

2 gb boş yer vardı hiçbirşey yapmadım şuan full dolu ! Napıcaz biz ? Çok saçma değil mi bu ya ?

Hocam 16 gb bı anda doldu muzık resım sıldım yaksalık en az 3 4 gb fakat 1,6 oldu ve gıttıkce azalıyor kafayı yıcem neden boyle oldu

• Bendede aynı durum mevcut telefonda ne fotoğraf ne uygulama var dün 6 gb kullanılabilir alan vardı akşam bi foto çekeyim dedim alan yok diyor tek çözümü 64 gb sanırım
    @berfuemre

• SSshady123 kullanıcısına yanıt
    Durup duruken oldu ya guncelleme falan mı beklıycez yanı ne boyle 16 lık yetıyr haylı haylı bana bu sorun cıktı bırden

Telefonda suanda bos alaniniz ne kadar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Telefonda suanda bos alaniniz ne kadar ?

2 bın kusurlerde resım sıldım telefondan sıfırdı yınede daha sonra spotıfyı sıldım 1.9 gb yer kaplıyordu ondan sonra alan 1,7 oldu sımdı baktım yıne dusmus 1,5 olmus

Telefonda boyle hafiza yetersiz sorunlari yasamamak icin en az 2 GB bos yer olmasi gerekir ondan sorun yasiyorsunuz telefon kendi siz biseyler yaparken o hafizayi kullaniyor siz 2.5 GB bos hafiza birakin telefon duzelecektir .

• Appstore da battery doctor adlı iki uygulama var, bir tanesinde cache bellek temizleme aracı da var. İsterseniz bir deneyin, cihaz rahatlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

telefonuma yeni bir cover aldim sizinle paylasmak istedim özellikle ,arabada gps ile adres ararken ve tv falan seyrederken cok ise yariyor ve yine telefon icin gamepad aldim özellikle fps oyunlarinda cok yardimi oluyor.

hayırlı olsun. nerden aldınız kılıfı. adı sanı nedir künyesi.

• Vegas diye bir oyun vardı 2,3 gb güncelleme geldi 1,5 gb'lık yaptım sildim falan 4 gb yer açılmıştı şuan böyle.

Appstore'da 1 yazıyor bildirim var ama giriyorum birşey yok.

Son olarakta bu parçalar ne oluyor ?

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 724725726727728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.