Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmantkulu

Allah belasını versin iPhone alanlar telefonu kötülüyor z5premium alayım diyorum onlarda kötülüyor
    Bu iPhone alanlar 3400 lira veriyorsunuz neden böyle saçma sapan şeyler paylaşıyorsunuz

sen takılma millete ne istiyorsan onu al 10 gün oluyor 6s aldım hiç sorun yok boş ver
  • Arkadaslar subat ayi basinda yurtdisindan almis oldugum iphone 6s plus cihazimi sol ust oparator sinyal seviyesi altinda noktalar vardi ve servise goturdum olu piksel dediler ve ekran degisimi yapacaklarini solediler cok direttim degisim icin ama yine olmadi ekrani degistirdiler yalniz suan yine sol kosede nokta geldi ve bu kadar para bagladigimiz bir cihazda bu gibi bir sorun cok canimi skiyor be yapayim sizce resimde ekliyorum ilk degisimden oncede sorun bole baslamisti ve ilerledi muhtemelen buda ilerleyecek gibi
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu toz ve ölü piksel işi sanki daha çok pluslarda gibi geliyor bana.

• simdi de sensor sorunu cikti.. normalde konusma esnasinda ekran karariyor, asagi indirdigimde ekran isigi geliyor, sensor algiliyor.. ama dun bugun siyah ekranda takilip kalmasi sinir etti beni .. bir iki kez oldu bu sekilde; ozellikle denedim konusurken hemen ekrana bakiyorum; hala siyah ve dokunmadan da duzelmiyor.. dun DFU mode da restore ettim, bugun yine oldu.. sIk olmasa da bu sekilde olmasini anlamak zor. donanimsal mi yazilimsal mi bilmiyorum. baska 9.2.1 kullanicisi var midir bu sensor sorununu yasayan ?

iphone 6s...
  • Wilshire W kullanıcısına yanıt
    Bir iki defa ekran gec geldi dediginiz gibi benim de. Sorun mu bu bilemiyorum tabi.

• Selamlar,

Almanya dan pasaport kayıtlı sıfır 6s 16 gb lık cihaza ne kadar vermek mantıklı ? İş yerinden bir Arkadaş satıyor , alıp almamakla kararsız kaldım..

Edit: Cihaz sıfır kutusunda açılmamış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasha-TR -- 29 Şubat 2016; 22:45:11 >
  • arkadaşlar apple store da telefon değişti, kuzenim orjinal şarj aletini kaybetmiş sadece kablosu var başka telefon şarj aletiyle ilk şarjı yapmak batarya ömründe sıkıntı yaratırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pasha-TR

Selamlar,

Almanya dan pasaport kayıtlı sıfır 6s 16 gb lık cihaza ne kadar vermek mantıklı ? İş yerinden bir Arkadaş satıyor , alıp almamakla kararsız kaldım..

fiyat nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Selamlar,

fiyat nedir?

2400 TL istiyor..
  • quote:

quote:

quote:

Selamlar,

fiyat nedir?

2400 TL istiyor..

dış fiyata göre fazla 64 gb olsa neysede 2.500 tlye 64gb 6s plus alan var yurt dışı
  • Arkadaşlar hayırlı akşamlar elinde apple in orjinal deri kılıfı gece mavisi rengi kullanan var mı space grayle görünüş açısından nasıl sizce siyah mı gece mavisimi daha estetik durur cihazda şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: dc106

arkadaşlar apple store da telefon değişti, kuzenim orjinal şarj aletini kaybetmiş sadece kablosu var başka telefon şarj aletiyle ilk şarjı yapmak batarya ömründe sıkıntı yaratırmı ?

aynı marka telefonun aletiyse sorun olmaz yada şunu alabilirsin yorumları olumluhttp://www.hepsiburada.com/apple-usb-priz-adaptoru-md813zm-a-kutusuz-p-TELSARJAPPLADAPTOR?magaza=Epanet&OM.zpc=TELSARJAPPLADAPTOR&wt_em=newsletter.recommendation_mailing.Triggered-ProductBrowsingReco.Triggered-ProductBrowsingReco-2016-02-28&utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=Triggered-ProductBrowsingReco-2016-02-28-m6&utm_content=recommendation_mailing&utm_term=Triggered-ProductBrowsingReco&OM.zn=Triggered-ProductBrowsingReco-2016-02-28-m6&OM.exVisitorID=cc6d19fe-bcc5-4a66-a144-5185e6d49480

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Şubat 2016; 23:02:58 >

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Bana da yüksek geldi yurt dışı olduğundan.. Son bir soru sorsam.. Ne kadar vermeliyim en fazla?

Teşekkür ederim tekrardan cevabınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bu toz ve ölü piksel işi sanki daha çok pluslarda gibi geliyor bana.

Kütle büyük olunca haliyle de olma olasılığı artar. Ağple ülkeye göre mi cihaz çıkartıyordur nedir anlamadım! Yaşanan sorunların büyük kısmı Türkiye için gönderilen cihazlarda çıkıyor, yurtdışı cihazlarda sorunlar daha az galiba. Benim cihaz İngiltere çıkışlı tek bir sorun yok maAşallah.

• quote:

quote:

quote:

Selamlar,

fiyat nedir?

2400 TL istiyor..

Arkadaşınız sanırım hiç dayak yememiş ben 6s plus128 gb. pasaport kayıtlı cihazı forumdan 3.150 TL. ye aldım.

• quote:

Bana da yüksek geldi yurt dışı olduğundan.. Son bir soru sorsam.. Ne kadar vermeliyim en fazla?

Teşekkür ederim tekrardan cevabınız için.

valla yurt dışı fiyatı neyse ona satmalı örnek burada 6s 16 gb 2.900 yada 2.750 civarı yurt dışı fiyatı nedir bilmiyorum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

fiyat nedir?

2400 TL istiyor..

Arkadaşınız sanırım hiç dayak yememiş ben 6s plus128 gb. pasaport kayıtlı cihazı forumdan 3.150 TL. ye aldım.

Heheh : )

Bayan kendisi, hatun 3 tane getirmiş birisi kendine, 1 adet daha ip 6s ve bir tane de samsung onu da yarın getircek hangi model bilemiyorum ama.. Duruma göre yazarım yine fikir almak için..

@mito1172 , Teşekkürler tekrardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasha-TR -- 29 Şubat 2016; 23:18:14 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fofer

quote:

quote:

quote:

Selamlar,

fiyat nedir?

2400 TL istiyor..

Heheh : )

Bayan kendisi, hatun 3 tane getirmiş birisi kendine, 1 adet daha ip 6s ve bir tane de samsung onu da yarın getircek hangi model bilemiyorum ama.. Duruma göre yazarım yine fikir almak için..

@mito1172 , Teşekkürler tekrardan.

uyanıklık yapayım demiş ama sanırım bu işten anlamıyor ki hem 16 gb getirmiş üstüne de 64 gb fiyatına satmaya uğraşıyor

• Beyler 16 gb tan müzdaripim cihazı daha yeni aldım yakınımda eskişehir pupa mağazası var ve duyduğum kadarıyla cihazı götürüp üstüne para verip yeni cihaz alabiliyrmuşsun bu doğrumu ?
  • Arkadaşlar cihazı restore edecem ama en son çıkan 9.2.1 (13D20) sürümü ile restore etsem bi sıkıntı sorun olurmu yoksa 9.2.1 (13D15) sürümü ilemi restore edeyim ? Şu an 9.2.1 (13D15) sürümü yüklü.
  • 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.