Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone 6splus telefonumda yaklaşık 4-5 gb alan varken hafıza dolu uyarısı vermeye başladı. daha sonra 2-3 gb alan boşluk açmama rağmen yine hafıza dolu uyarı alıyorum. daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu telefonu sıfırlamaktan başka çözüm var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayar Kolu

iphone 6splus telefonumda yaklaşık 4-5 gb alan varken hafıza dolu uyarısı vermeye başladı. daha sonra 2-3 gb alan boşluk açmama rağmen yine hafıza dolu uyarı alıyorum. daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu telefonu sıfırlamaktan başka çözüm var mı?

Hocam tel kaç saatte tam şarj oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LastShip L kullanıcısına yanıt
    hocam benim durumum da şu şekilde yardımcı olursan sevinirim. benim kuzene memleketteki telefoncu arkadaşından iphone 6s geliyor açılmamış sıfır kutu. çocuğun biri aveadan taahütlü alıyor ve telefoncuya satıyor. telefoncu da tekrar benim kuzen adına fatura kesip gönderiyor telefonu. kuzenden de telefonu ben alıyorum. benim elimde kuzen adına kesilmiş bi fatura var şimdi. ama bu fatura bilgisayar çıktısı şeklinde değil. telefoncu el ile bi fatura düzenliyor kendi kaşesini imzasını falan atıyor. iş yeri adı, telefonun imeisi gibi bilgilerin hepsi mevcut bu faturada. şimdi ben bu cihazı satmak istiyorum. faturanın bu şekilde olması sıkıntı çıkarır mı sizce?
  • Beyler daha önce sordum tam cevap alamadım yine soruyorum şu an 8.3 teyim cihazı sıfır kurulum yapmak istiyorum tine 8.3 ipsw dosyası kayıtlı pc de imza olayı geçerlimi yine boşu boşuna sıfırlamayalım cihazı ?

• Arkadaşlar merhaba,6s le aranıza katıldım ve sıfır telefonda sorunlarım var yardımcı olursanız sevinirim.ilk sorun şarj olurken batarya değeri düzgün şeklde artmıyor,10 dk duruyo %1 şarj olmuş ardından 1 dk sonra bakıyorum tuşları kitleyip bu sfer yüzde 10 artmış.düzgün bir şekilde artış olmuyor,ayrıca hoparlörde cızırtı var gibi,özellikle kendi zil seslerini dikkatlice dinleyince bazı sesleri,cızırtı yapıyor çok hafif sanki patlak gibi.başına bunlar gelen oldumu dha önce,iosa yabancıyım

• geçerli diye biliyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmantkulu

6splus 64 yerine 6s 128 lik mi alsam

küçükden hoşlanıyorsanız kesinlikle 6s
  • Peki iPhone 6s bataryası ile kaç saat kullanma alıyorsunuz normal oyun falan olmazsa 8 saat alınır mı

• Yoksa Plus mı alayım ben Plus ile 10-11 saat alırım galiba

• Beyler bunun fiyatı bulgaristanda farkediyor mu orda tanıdığım var da?

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Herkese selamlar. Bir iki sorum var yardimci olursaniz sevinirim

1- Eski iphonedan yenisine geciste icloud kullanacagim ama eski cihazdaki apple kimligimin tamamen silinmesi icin ne yapmaliyim?

2-Yedekleme alip apple kimligiyle cikis yap dedikten ve bu yedeklemeyi yeniye kurduktan sonra yinede verilerim kalirmi eski cihazda? Satilacak o nedenle onemli,apple id ile cikis yap dedikten sonra iphoneumu bul nasil kapanir?

3-Birde eski iphone un itunes yetkilendirmesi olan bilgisayarim bozuldu,yeni bir yetkilendirme yapip eski iphone u birde itunesdanmi silmeliyim? İtunesa hic dokunmazsam,alan kisi itunes kurdugunda apple kimligimi ve hesabimi gorebilirmi?

Yardimci olursaniz cok sevinirim

telefonu sıfırlayın ve pc den apple hesabınıza girip eski iphone kayıtlıdır onu silin yalnız şu var bunu yapınca satın alınan uygulamaları hesaba giriş yapmadan kullanamazsın ve sattığın kişi de hesap şifreni bilmedikçe asla giremez. pc bozulduysa başka pcye itunes kurabilirsin sorun olmaz.

Cok tesekkur ederim detayli aciklamaniz icin
    Bu dediginiz ayari itunesdan yeni yetkilendirme ile yapacagim degilmi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

arkadaslar telefonuma film indirdim bunu baska bir arkadasin iphone plus 6s ine aktarabilirmiyim ? nasil ?

kusura bakmayin tekrar yaziyorum cevap gelmedi, benim plus a film indirdim pc imden, bunu pc kullanmadan arkadasin plus una aktaracak app var mi yada baska bir yolu ?

yok maalesef. pcye bağlayıp pcye atacaksın oradan arkadaşının teli pc ye bağlayıp ona atacaksın. varsa başka yol bilen yazar
  • quote:

quote:

quote:

1- Eski iphonedan yenisine geciste icloud kullanacagim ama eski cihazdaki apple kimligimin tamamen silinmesi icin ne yapmaliyim?

2-Yedekleme alip apple kimligiyle cikis yap dedikten ve bu yedeklemeyi yeniye kurduktan sonra yinede verilerim kalirmi eski cihazda? Satilacak o nedenle onemli,apple id ile cikis yap dedikten sonra iphoneumu bul nasil kapanir?

3-Birde eski iphone un itunes yetkilendirmesi olan bilgisayarim bozuldu,yeni bir yetkilendirme yapip eski iphone u birde itunesdanmi silmeliyim? İtunesa hic dokunmazsam,alan kisi itunes kurdugunda apple kimligimi ve hesabimi gorebilirmi?

telefonu sıfırlayın ve pc den apple hesabınıza girip eski iphone kayıtlıdır onu silin yalnız şu var bunu yapınca satın alınan uygulamaları hesaba giriş yapmadan kullanamazsın ve sattığın kişi de hesap şifreni bilmedikçe asla giremez. pc bozulduysa başka pcye itunes kurabilirsin sorun olmaz.

yeni pc ye i tunes kurup ona yetkiden bahsediyorsan evet bu pc yi yetkilendir seçeceksin ayardan

• Ön kameradan Çekim yapınca ekran tek renk oluyor herkesde aynımı?

• İphone'dan iPhone'a airdrop ile atabilirsiniz sanirim ben foto alisverisi yapiyorum videoda aliyor diye biliyorum

• DelGaDo82 kullanıcısına yanıt
    İmza olayı her zaman geçerli ara sürümlere geçemezsiniz

• Sürüm değiştirmiycem hocam aynı sürüm 8.3

• quote:

quote:

quote:

quote:

yeni pc ye i tunes kurup ona yetkiden bahsediyorsan evet bu pc yi yetkilendir seçeceksin ayardan

Tesekkur ederim tekrardan,iyi forumlar

• Allah belasını versin iPhone alanlar telefonu kötülüyor z5premium alayım diyorum onlarda kötülüyor
    Bu iPhone alanlar 3400 lira veriyorsunuz neden böyle saçma sapan şeyler paylaşıyorsunuz

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Cikartmaz hayir. Kuzenin adina olmasi hicbisey degistirmez daturadaki imei ile cihazdaki imei tutuyorsa problem yok. Kuzenim uzerine fatura demene gerek bile yok. Bana hediye geldi faturasida burada dersin, yeterli.

• 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.