Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
37.571
Cevap
375
Favori
1.082.224
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]
Giriş
    744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Her sene Eylül de tanıtılır, Ekim de çıkar.

Sene başında normali eylül gibi plus olanı şeklinde değil miydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

KS Mobile, Inc.: Battery Doctor - Must-have Battery Management App
    https://appsto.re/tr/gRZTK.i

|
    |
    fasakasa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İkiside aynı gün ve tarihlerde çıkar şimdiye kadar böyle oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    vindobona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabi ki yardımcı olur ama Apple Store'a götürmeden önce telefonu restore edip bir de böyle deneyin. Ahizede toz kir birikmiş de olabilir.

|
    |
    sfydn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

deneyeyim söylediklerinizi sağolun

|
    |
    Uacellat_62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sfydn

arkadaşlar ahizede cızırtı var Apple Store bu konuda yardımcı olur mu

Bu sorun hemen hemen bütün 6larda var kapalı ortamlarda anlaşılması daha kolay oluyor. Sadece erişebilirlikten işitme cihazı modunu açarsan cızırtı azalıyor ama ses te kısılıyor gürültülü ortamda sorun oluyor. Benim telefonumda da şimdiye kadar gördüğüm ve beni rahatsız eden tek konu bu bakalım yeni iPhone lar tanıtılınca garantiye verip bu ahizeyi değiştirmek istiyorum şimdi versem gene aynı ahizeden koyarlar bi fark olmaz diye düşünüyorum

CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Enola

quote:

Orijinalden alıntı: sfydn

arkadaşlar ahizede cızırtı var Apple Store bu konuda yardımcı olur mu

Bu sorun hemen hemen bütün 6larda var kapalı ortamlarda anlaşılması daha kolay oluyor. Sadece erişebilirlikten işitme cihazı modunu açarsan cızırtı azalıyor ama ses te kısılıyor gürültülü ortamda sorun oluyor. Benim telefonumda da şimdiye kadar gördüğüm ve beni rahatsız eden tek konu bu bakalım yeni iPhone lar tanıtılınca garantiye verip bu ahizeyi değiştirmek istiyorum şimdi versem gene aynı ahizeden koyarlar bi fark olmaz diye düşünüyorum

bugün akasyaya gidip sormayı düşünüyorum bakalım bu konuda ne diyecekler buraya yazarım öğrenince

• Yarbay
    2811 Mesaj

İyi olur
    Gerçi ben izmirdeyim bana bi yararı olmaz telefonu İstanbul'a göndermek şimdilik bana gerekli değil ama bakalım sana sorun derlerse ona göre hareket ederiz

|
    |
    sfydn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CORE i7 920 - Gigabyte EX58-UD7 - 3*2GB Corsair Dominator GT 1600Mhz CL8 - **ASUS GTX 570 Direct CU II** - 2*1TB WD Caviar Black - High Power Absolute 1000W - Cooler Master RC690 - Logitech G5 Mouse - SAMSUNG P2250
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj
    Herkese merhaba.4S ten sonra yeni bir 6S aldım ve herşey çok güzel.Yalnız bir sorunum var.iclouda yedekleme yapamıyorum!Araştırmalarımda DNS değişiminden bahsedildiğini gördüm.Fakat işin ilginci bu cihazda DNS değişikliğini kaydedemiyorum.Yani numarayı ÖRN: 8.8.8.8;8.8.4.4 olarak değiştiriyorum ve sol üstten geri (wifi)ye basarak çıkıyorum.Tekrar infoya basıp kontrol ettiğimde yeniden 192.168 li DNS numarasının geri geldiğini ve farklı dns lerin kaydolmadığını görüyorum.4S te bu sorun olmuyordu.DNS değişikliğini birkez yazıp geri çıktığımda kaydoluyordu.Ekran ve ayarlar herşey aynı.Burda yanlış olan nedir anlayamadım.Bu problemin DNS değiştirmeden çözümü var mıdır?Yedeklemeyi sadece DNS değiştirerek yapabiliyorsak bu değişimi kaydetmemesinin nedeni ne olabilir?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.NOT:IOS 9.2 yüklü
    LED TV:SONY KD-55XF 9005 ///AV Receiver: Sony STR-DB 1080 QS ///Stereo Amplifikatör: DENON PMA-2010 AE ///CD Player:MARANTZ CD7300 GOLD///Tuner:Denon TU 1500 AE///BD Player: PANASONIC BDT-300 EG//Media Player:DUNE BD PRIME 3.0 ///Equalizer: TECHNICS SH-8055////Front Hop:JBL E 100/// Center:JBL EC 35///Surround:JBL E 30///Subwoofer: DEFINITIVE TECHNOLOGY SUPER CUBE II
  • Yarbay
    2811 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Demiurgos

Herkese merhaba.4S ten sonra yeni bir 6S aldım ve herşey çok güzel.Yalnız bir sorunum var.iclouda yedekleme yapamıyorum!Araştırmalarımda DNS değişiminden bahsedildiğini gördüm.Fakat işin ilginci bu cihazda DNS değişikliğini kaydedemiyorum.Yani numarayı ÖRN: 8.8.8.8;8.8.4.4 olarak değiştiriyorum ve sol üstten geri (wifi)ye basarak çıkıyorum.Tekrar infoya basıp kontrol ettiğimde yeniden 192.168 li DNS numarasının geri geldiğini ve farklı dns lerin kaydolmadığını görüyorum.4S te bu sorun olmuyordu.DNS değişikliğini birkez yazıp geri çıktığımda kaydoluyordu.Ekran ve ayarlar herşey aynı.Burda yanlış olan nedir anlayamadım.Bu problemin DNS değiştirmeden çözümü var mıdır?Yedeklemeyi sadece DNS değiştirerek yapabiliyorsak bu değişimi kaydetmemesinin nedeni ne olabilir?Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim.NOT:IOS 9.2 yüklü

Ben aldığımdan beri iCloud a yedek alamadım hep hata veriyor dns girsem bile
    DNS girmek için alt tarafta dns yazan yere tıklayarak bi tanesini gireceksin ip yazan yere bişey yazmıycan

• Yarbay
    2811 Mesaj
    Aklıma gelmişken bende bi soru sorayım ben bütün uygulamaları iPhone üzerinden yükledim haliyle iTunes üzerinde hiç uygulama görünmüyor ama bi uygulamayı iTunes üzerinden yüklemem lazım (vlc player) ama yüklemeye kalkmadan önce alttan bakınca diğer tüm uygulamaları silecek
    Telefondan yüklediğim uygulamalar silinmeden iTunes üzerinden uygulama yüklemek mümkünmü

• Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Arkadaşlar teknosa dan alınan cihazlar teknosaya vermeden kendimiz garantiye vermek istersek hangi firma bakıyor alıntılayıp cevaplar mısınız teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Nerden alirsan al direk apple verebilirsin.

|
    |
    tremacs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sarj gostergesi calismiyor iste hocam. Bende 30 dk dir yuzde 99 da duruyor dolmasini bekliyorum hala dolmadi:)

|
    |
    Fushia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: cnr.kh

Nerden alirsan al direk apple verebilirsin.

Hocam Kırıkkale de olduğum için nasıl Vercem genpa teleservice falan olmuyor mu
    Apple az göndermek istesek kargoyla falan gönderebiliyor muyuz

Bildigim kadari ile apple a da gonderiliyor ama oteki turlu sorarsan sanirim teleservice garantili.

|
    |
    tremacs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
son dakika
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.