Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (2020. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece en son sürüme güncelleyebilirsiniz ara sürümlere güncelleyemezsiniz. Bataryayı değiştirmek basit , her yıl yeni deji batarya taka taka 6 yıl kullandım, şimdi de batarya değiştirip oğlum kullanacak :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 12.4 sürümünde instagram kendi kendine koyu moda geçiyor silip yükleyince düzeliyor ama 2-3 girişten sonra tekrar koyu mod oluyor ama daha reklamlı bir instagram oluyor nasıl engellenebilir acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak1710fb B kullanıcısına yanıt
    İos 12.2 deyim ben hocam. Hiç kasma sorunu yok. Acaba bataryanız mı bozuluyor. Eski bataryam bozulurken benimde hafifden kasar olmuştu. Değiştim normale döndü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt

Kasma az var deji takmıştım en son 2500 olandan döngü 240 civar çok nadir uygulama geçişlerinde sıkıntı oluyor.ı

• 6s in ios 15.5 te kasmadı normal. Anneme aldığım 6s ios 13.7 idi canavar gibiydi sıkıntı yoktu ne yapıldıysa artık ama sanırım benden kaynaklı güncellemeyi kapatan engelleyen profil yüklemeyi unutmuşum iOS 15.5 olmuş arada takılıyor kasılıyor uygulamalar arası geçişlerde pil sağlığı 100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 4 Temmuz 2022; 10:23:17 >
  • Arkadaşlar merhaba bu modelde siri var değil mi? Şu kişiyi ara dediğinde internet olmadığı zamanlarda rehberden numarayı otomatik çevirip arıyor mu sesli bir şekilde? Anneannem için almak istiyorum sesli komut kullanarak arama yapması için.
    Ayrıca Whatsapp da görüntülü arama yapıyor bazen onun dışında bir şey için kullanılmayacak. Sizce almak mantıklı mı? Mesajı alıntılayıp yanıtlarsanız sevinirim.

• Hekim kullanıcısına yanıt
    İdeal bit telefon hocam elimde var hatta düşünürseniz tertemiz 6s

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kardeşime 6s Plus almayı düşünüyorum çok fazla oyun oynayan birisi değil. Sosyal medyayı da fazla kullanmıyor. Fotoğraf çekimini çok yapıyor. Sizce almak mantıklı mı ? Deji 3810 mah pil alıp kullanmak sizce mantıklı olur mu ? Senelerdir Samsun J7 Prime 2 kullanıyor. En azından bir süre daha onu idare edebilicek bir cihaz kullansın istiyorum.

• Valla şu 6sin kıymetini bilin 11 aldım resmen tugla tasıyorum :)

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Boyut olarak mı yadırgadınız sadece yoksa genel anlamda 6s’ten geçişte bir sıkıntı yaşadınız mı? Ben de 11’e geçmeyi düşünüyorum bu ara.

• EndlessDarkness E kullanıcısına yanıt

Hocam ekran olarak büyük ve cihaz cok agır ek olara 720p ekran ekran cogu yerde camur gibi görüntü

batarya herkes memnun ama ben aksam 5den sonra azda olsa sarj bırakmayı beceremedim

zaten ön yargılarım vardı belkide o yüzdendir ben sevemedim. 6s den sonra ya SE2022 yada 12 serisi.

egerki temiz bulunabilirse 11pro 15bin civarinada var o da cok güzel bi cihaz

• HDogus kullanıcısına yanıt

iTunes ile sürüm desteklemeyen uygulama yükleyebilir miyiz? Nasıl yapılıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phatron_23 -- 17 Temmuz 2022; 16:28:35 >
  • Cihaz son 1 aydır iyice kafayı yemiş durumda. İnternette sıkıntı olmamasına rağmen Tinderde mesajlar geç geliyor geç gidiyor. Güncelleme getirmezsin de telefonu öldürmenin de anlamı yok eypıl amca..

• Hekim kullanıcısına yanıt
    Siri internetsiz çalışmıyor.

• Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında 6s 32 gb için tüm sorulara olumlu yanıt verince kaç lira teklif ediliyor?

Edit: 1900 lira teklif edildi. 1200 lira da ek ödeme ile toplam 3100 lira gibi bir fiyat yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EndlessDarkness -- 17 Temmuz 2022; 19:59:53 >
  • 15.5 güncelleme yapanlar memnun mu? 13.3 teyim geçmeye değer mi? Uygulama indiremiyorum.

• phatron_23 kullanıcısına yanıt

Ben de 14 teydim her şey iyiydi 15 e geçtim kasmalar başladı pişmanım açıkçası. İyi araştırın derim.

• emr0n kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bazı uygulamaları yüklemek için 14 ve üzeri istiyor o sebeple düşünüyorum

• phatron_23 kullanıcısına yanıt

Hocam eski sürüm (yenilerde uygulama kısmını kaldırmışlar) itunes buluyorsun ordan hesabına giriş yapıyorsun ve uygulamara girince istediğin uygulamayı indire tıklayıp durduruyorsun sonra telefondan mağazaya girince o uygalama önceden yüklenmiş gözüküyor böylece telefona indirebiliyorsun. Amazonda(uygulama bundada indi ama bide uygulama içinde denetim yapıyor ondan olmuyor) bu taktik işe yaramadı ama disney+ da işe yaradı.

• HDogus kullanıcısına yanıt

aynen yeni sürümde yok. Eski sürüm de bulamadım Apple da

• 
Sayfa: önceki 20182019202020212022
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.