Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1964. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kardeş fotodaki tasarım gelse keşke Apple ye helal olsun deriz . Ozaman bütçeyi zorlar artık pahalıya da olsa alırız ama kullandığına değer. Fakat çerçeveli tasarım çok kaba tavsiye etmem. En iyisi isareten bir m51 alamak sonra tekrar kısmetse döneriz iphone ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otosinan O kullanıcısına yanıt
    Ben iPhone 6s’den yeni iPhone SE’ye geçtim. Dolayısıyla çerçeveli tasarım bana daha güzel geliyor. Simetrik bir yapı var. Çentikmiş delikmiş falan ekranda gözüm oraya kayıyor sürekli. Telefonumu yeni almış olmama rağmen iPhone 8 Plus kasasında güncellenmiş bir model gelirse geçiş yapacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Zevkler yartışılmaz tabi. Ben 6,7 inç ve üstü büyük ekranlı tel. severim. Tabi bunun için ekran kasa oranı yüksek olmalı. Mesela note20 ultranın ekranı süper. Birşey izlerken işlem yaparken tamamen ekrana odaklanabiliyorsun daha belirgin oluyor görüntü fakat öteki türlü çerçeveler algıyı bozuyor. Tercih meselesi tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Ben iPhone 6s’den yeni iPhone SE’ye geçtim. Dolayısıyla çerçeveli tasarım bana daha güzel geliyor. Simetrik bir yapı var. Çentikmiş delikmiş falan ekranda gözüm oraya kayıyor sürekli. Telefonumu yeni almış olmama rağmen iPhone 8 Plus kasasında güncellenmiş bir model gelirse geçiş yapacağım.

6s’den sonra se genel kullanımda çok fark yarattı mı?

• nightmareee kullanıcısına yanıt
    Hayır yaratmadı. Daha doğrusu günlük kullanımda yaratmadı. iPhone 6s canavar gibi telefon. Ama iPhone SE’nin fark yarattığı hususlar var. Özellikle de kamerada çok ciddi bir fark var. Keza oyun performansında uçurum var. Onun dışında kasada da fark var. Özellikle arka kısımda elde tutuş hissi değişik ve cam olması sebebiyle daha premium bir havası var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone 6s kullanıyorum . Pilimi yeni deji 2300 ile değiştirdim , cihaz hala canavar ... sabah 10 da şarjdan çekiyorum gece 12 ye kadar rahat bi şekilde yetiyor pilim . Performans konusunda hiç bir uygulamada donma takılma lag yok . Elime 4.5 k kadar fazla para geçti se ye geçmeyi sırf kamerası için istiyordum .sadece kamera için mantıklı gelmedi . Seneye son güncellemesini alana kadar emektar ile devam. 6s applein net mihenk taşıdır 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: alexturner

İphone 6s kullanıyorum . Pilimi yeni deji 2300 ile değiştirdim , cihaz hala canavar ... sabah 10 da şarjdan çekiyorum gece 12 ye kadar rahat bi şekilde yetiyor pilim . Performans konusunda hiç bir uygulamada donma takılma lag yok . Elime 4.5 k kadar fazla para geçti se ye geçmeyi sırf kamerası için istiyordum .sadece kamera için mantıklı gelmedi . Seneye son güncellemesini alana kadar emektar ile devam. 6s applein net mihenk taşıdır 😂

Al benden de o kadar hocam. Verdiğim parayı kuruşuna kadar verdi telefon. Ne bi arıza, ne yarı yolda bırakma, ne kasma, ne yavaşlama. Tek 32gb olanı almadığıma üzülüyorum. 2016dan beri kullanıyorum, 2-3 sene daha götürür diye düşünüyorum.

• alexturner kullanıcısına yanıt

Aynen söylediklerinize katılıyorum üstat. İlaveten teli okadar düşürdüm, her zaman bol dezenfektan sıkarım sulu bir şekilde bırakırım hiçbir donanımsal yazılımsal arıza çıkmadı maşallah. Fakat babamda 7s var sanki o bir tuhaf çalışıyor sorunu yok ama sanki 6s gibi kararlı ve stabil değil.

Acaba bende deji 2300 bayarya alsam takabilirmiyim kendim önerirmisimiz. Yada piyasadaki en iyi batarya hangisi.

• Arkadaşlar 13.3.1 sürümündenden 14.4 sürümüne telefon üzerinden güncelleme yaptım. Neden bu zamana kadar yapmadım diye kendime kızdım eski sürümün daha iyi olacağını düşündüm ama yanılmışım. Telefon baya bir hızlandı ya da önceki sürüm baya hantalmış. Pil süresi aynı pil sağlığım %95 orjinalin amper pil kullanıyorum. Herkese selamlar.
  • ya bana 14.4 güncellemesi gelmiş güncellemek istemiyorum profil eklemiştim daha önce bi şekilde kırmış gene nasıl yaparız bunu arkadaşlar bilginiz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

Al benden de o kadar hocam. Verdiğim parayı kuruşuna kadar verdi telefon. Ne bi arıza, ne yarı yolda bırakma, ne kasma, ne yavaşlama. Tek 32gb olanı almadığıma üzülüyorum. 2016dan beri kullanıyorum, 2-3 sene daha götürür diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Ya sonucta Apple yani 6s cok eski diyorlar ama millet gidip her tarafından sorun veren poco x3 nfc çöpünü mü alsın? Gidip redmi çöp mü alsın.. Vergiler yüksek dolar ucmus.. Poco x3 nfc cöpüne 3000 lira istiyorlar.. Bu çöpleri almaktansa iphone 6s diyorum.. bende de 1 adet cin cöpü, 1 adet samsung m51 bir de 7 plus var .. 7 plus'ı pert olana kadar elden cıkartmayacagım hala esas telefonum olarak kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 4 Şubat 2021; 9:24:5 >

• Benim telefon sonsuz döngüye giriyor bazen. Bir ay içinde iki defa oldu. Hani telefonu kapatırken ekran kapandıktan sonra dönüyor ya internet arama çemberi gibi. Bu olunca kapatma tuşu bile kapatmıyor. Sadece reset atınca açılıyor. Başına gelen var mı? 14.3 ve 14.4 de oldu bunlar. Pil iyi durumda kurulum da temiz. İtunes ile yapıldı. Yazılım sorunu mu acaba?
  • Fortune 4 kullanıcısına yanıt

Üstadım M51 alınırmı sence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerkes555

İos 14.4 durduk yerde bile androidten daha hızlı şarj yemeye başladı. Bir bildirim geliyor şak 1 seviye yiyor üstelik daha batarya 1 haftalık apple akasya avm de orjinal takıldı.

merhaba, ne kadara yapıldı değişim?

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle
  • 14.4 ile şarj benim de süper akıyor kullanırken. En ucuzundan se alayım diyorum peşin olmayınca taksitli alalım diyosun ama onada Telefonlara gelen taksit sınırlaması engel oluyor 🙄 telefon değişimi yapmamızı engelliyor resmen. Taksit sınırlaması kadar saçma bir uygulama yok.
  • Arkaşalar iphone lightning şarj kablosunu typ c ye dönüştürmenin yolu varmı. İphone kablosunu adroid telefonda kullanmak istiyorum.

• happy410 H kullanıcısına yanıt
    kredi kartınızla peşin aldığınız zaman banka taksitlendiriyor
  • kadirce03 kullanıcısına yanıt
    Bankaya sordum yapamıyoruz dedi. 😉😳
  • happy410 H kullanıcısına yanıt
    şuanda kullandığım xr ı sekiz ay önce eşimin kullandığı iphone se yide üç ay önce aldım ikisine taksit yapıyor du banka.hepsiburada dan aldım axess karta taksit yaptı banka
  • 
Sayfa: önceki 19621963196419651966
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.