Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Daha ucuz derken anlamadım hocam. Ben zaten eğer uyumluysa kendim yapacağım 0 maliyet ile.

uyumlu olup olmadığı konusunda bilginiz var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak edenler için.
    6S+ Deji 3680 batarya.Parlaklık kısık-Pil tasarruf modu sadece %30da aktifti.

• Sessizs alma tuşu telefonu salladığı zaman ses çıkaran var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cmuniryavas

Sessizs alma tuşu telefonu salladığı zaman ses çıkaran var mı?

o ses sessize alma tuşundan değilde kameradan geliyordur büyük ihtimalle. sallayınca tıkır tıkır ediyor değilmi.

• PuLisco kullanıcısına yanıt

Kamra pis sesini biliyorum o değil.Sessize alma tuşunu elle tutup sallayınca ses gidiyor.

• cmuniryavas C kullanıcısına yanıt

öyleyse bilemem hocam ben çoğu telefonda sallayınca gelen kamera sesi sandım kusura bakma :(

• Telefonu şarja bağladığımda ilk anda şarj oluyor ama bir süre sonra duruyor. Söküp taktığımda keza yine aynı şeyi yapıyor. Bu kablodan mı, telefon şarj girişinden mi ya da bataryadan sebep mi olur? Kabloyu 101den orijinal diye satılanlardan almıştım yüksek bir miktara. Fiş başka bir telefon markasına ait. Batarya deji. Şarj soketi orijinal kendi soketi. Teşekkürler
  • taşdemir86 T kullanıcısına yanıt
    Kablodan olabilir. Benim orjinal olmayan kablom var onu takınca senin dediğin gibi oluyordu bir süre sonra şarjı bırakıyordu. Kablo da şarj aleti de orjinal olsa güzel olur.
  • Bu telefon 4s den sonra benim en favori telefonumdu. Fakat almak kısmet olmadı işte... Geçenlerde almak istedim aradım taradım resmen hatim indirdim sitelere ama temiz bir tane bile bulamadım. 16 gb da adam 3.000 yazmış dedim sen kafayı yemişsin. Bi tane buldum dedim gittim 64 gb 2.500 e telefon yenilenmiş telefon çıktı. Ön kamera varya leş gibi çamur. Elimdeki 5s bile bin kat iyi çekiyordu. Lanet olsun dedim ve bir iPhone 11 aldım. Fakat hala içimde kalmıştır bu telefon...

Almak isteyenler için Focos uygulaması ile arka kameranızla portre fotoğraflar çekebilirsiniz inanın bir iPhone se den bile daha güzel ayrım yapıyor. Gecemodu içinde bir program vardı fakat ismini unuttum.Zaten paralı :)

Eğer elinde temiz 64/128 gb olan varsa keyfini çıkarsın abi. Hala çok güzel fotoğraf ve video çekiyo... Kocamanda ekranı var mis gibi. Bataryayı değiştirin sonra yola devam :)

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Sanırım kablodan. Bazen bu aksesuar desteklenmiyor uyarısı da veriyor. Orijinal takım almak farz oldu teşekkür ederim
  • birisi 14.4 yükleyip şarjın kendi kendine azalma sorunu düzelmiş mi bakabilir mi? Bende jailbreak olduğundan dolayı jailbreakı kaldırıp güncellemem lazım ve tekrar jailbreak atmak için pc gerekicek bu yüzden soruyorum

Rica ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: totallynotbullz

birisi 14.4 yükleyip şarjın kendi kendine azalma sorunu düzelmiş mi bakabilir mi? Bende jailbreak olduğundan dolayı jailbreakı kaldırıp güncellemem lazım ve tekrar jailbreak atmak için pc gerekicek bu yüzden soruyorum

ben 1 saat önce yükledim ama bende 14.3 tede öyle bi sorun yoktu yarın sabah bakarım yine yazarım.

benimde bu sekilde olmustu adaptörü değiştim düzeldi kablo ttech idi

• onurcan16 O kullanıcısına yanıt

üstad vallahi öyle konusurken ses az geliyor benimkinde iphone 11 le falan konusma yapınca ses acaip dolgun geliyor cok hosuma gitmişti ama gel gelelim iphone 11 den sonra 6si elime alınca gercekten 11 kullanamam diyorum ya pro modeline gececeğim yada buna masraf edip yola devam

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-karanfil-iletisim-den-iphone-6s-16-gb-894289528/detay

3000tl diyen kafayı yemiş olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 27 Ocak 2021; 19:47:11 >
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Sadece adaptör mü değiştiniz? Kablo ttech kullanmaya devam ettiniz doğru mudur? Bugün de böyle deneyelim
  • evet hocam samsung adaptör

• Herkese merhaba. Hanımın telefonu bir anda şarj almamaya başladı. Adaptörden kaynaklandığı kanaatine vardım. Üzerinde model kısmında a1400 yazıyordu. Mediamarkt ta orijinal şarj adaptörü 200 TL dediler ancak ne kaç w olduğunu sordu ne telefonun modelini. Tek tip olduğunu söyledi. Doğru mudur? Şarj adaptörü önerileriniz var mıdır?
  • 14.4 yükledim wifi sorun var gibii görünüyor tam test edince yazarım.

• 
Sayfa: önceki 19601961196219631964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.