Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1908. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13.6 güncelleme gelmiş twitter da insanlar pillerinin sanki biraz daha düzeldiğini söylemişler bende güncelliyorum şimdi 13.6 ya..
  • Arkadaşlar 6s hafıza arttırma yapan var mı artık hafıza kaldırmıyor canımı sıkıyor

• snake8951 kullanıcısına yanıt
    Aslında sistem ayarlarından uygulama önbelleklerini temizlemek mümkün olsaydı epey hafıza açabilirdik. Jailbreakle böyle bir şey mümkün mü acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Şuan 6s plusım 13.5.1’de. Son çıkan 13.6’yı indiren arkadaşlar sizce durum ne? Bi değişiklik var mı performans, pil vs ilerleme yada gerileme?
    ben dün 13.5.1 den 13.6 ya yükselttim pilin azalması normale dönmüş, 13.5.1 beni deli ediyordu şimdi iyi durumda..
  • ben en son 12 de kaldım güncellemeyi tavsiye eder misiniz?
  • Dostlar iyi forumlar ;

İkinci el bir cihaz aldım kontrol ettiğimde çalışmayan bir yeri yoktu fakat bu sabah orta tuşu çalışmıyor olarak buldum parmak izi okuyucusu çalışıyor hatta iki kez hafifçe dokunmaya ekranı yarıya kadar indiriyor fakat orta tuşa basınca ana menüye gitmiyor veya çift tıkladığımda son çalışan uygulamaları göstermiyor bunun herhangi bir çözümü var mı ? Orta tuş çöp mü oldu şimdi ?

• crypto81 kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam. O zaman bende akşama güncelleyeyim.

• İpad 13.5.1 ile geldi 13.6 daha mı iyi diyosunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

İpad 13.5.1 ile geldi 13.6 daha mı iyi diyosunuz?
    pil konusunda kesinlikle daha iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanedantr

ben en son 12 de kaldım güncellemeyi tavsiye eder misiniz?
    Hayır :)

• 6S plus ios 13 deji batarya ile kullananlar kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Hic bakmıyorum şimdi senin için baktım.
    Şarj 7 de çıkarıldı şuan %46 3 saat 30 dakika ekran süresi var.
    50 dakikasi twitch ama sorunlu uygulama şuanda güç tasarrufunda izledim yoksa telefon sapıtıyor şarj içiyor ve aşırı ısınıyor. Güncelleme gelmesi lazım cok sorunlu twitch.
    Normalde şuanda 65 üstü olurdu akşam bu vakitler. Sabah çıkarıp yatarken takiyorum şarja 1 civarında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

Hic bakmıyorum şimdi senin için baktım.
    Şarj 7 de çıkarıldı şuan %46 3 saat 30 dakika ekran süresi var.
    50 dakikasi twitch ama sorunlu uygulama şuanda güç tasarrufunda izledim yoksa telefon sapıtıyor şarj içiyor ve aşırı ısınıyor. Güncelleme gelmesi lazım cok sorunlu twitch.
    Normalde şuanda 65 üstü olurdu akşam bu vakitler. Sabah çıkarıp yatarken takiyorum şarja 1 civarında.
    Teşekkürler.Artık güncelleme zor diye düşünüyorum.iPhone X te 4.5 saat zor alıyordum.6S plusta normal a kalite pil ile 3-4 saat zor alıyorum pil tasarrufu açık parlaklıkda yarımdan daha az.

14 ile fişini çekebilirler bu cihazların beklemek lazım ben beta denedim döndüm memnun kalmadım buglardan dolayı.
    Ben tasarrufta kullanmıyorum, parlaklık otomatik pil konusunda kafam rahat deji tavsiye ederim.

• quote:

14 ile fişini çekebilirler bu cihazların beklemek lazım ben beta denedim döndüm memnun kalmadım buglardan dolayı.
    Ben tasarrufta kullanmıyorum, parlaklık otomatik pil konusunda kafam rahat deji tavsiye ederim.
    Ben uzun süre kullanmayı düşünmüyorum.Oneplus 7t proya aklım gidiyor açıkcası.7-8 saat ekran süresi veriyor :)

Uzun zaman android kullanıp her türlü rom mod vs kullandıktan sonra bir daha androide geçmem sanırım ios rahatlığına alıştım 3 yıldır.

• Mhmmt4991 kullanıcısına yanıt
    Deji 1 yılda %80 altına düşüyor mu ?

• quote:

Uzun zaman android kullanıp her türlü rom mod vs kullandıktan sonra bir daha androide geçmem sanırım ios rahatlığına alıştım 3 yıldır.
    Ben rom vs işleri uğraşmadım fakat android tercih etme sebebim ios tan sıkıldım.3g den itibaren kullanıyorum.iPad vs MacBook herşeyim bu ekosistemde aynı arayüz ikonlardan sıkıldım açıkcası.

• tonodias kullanıcısına yanıt
    Benim 2. deji pilim 1 yıl kullandım keyfi olarak Aralık’ta değiştirdim. %100 gösteriyordu o zaman da keyfi değiştirdim çok farketmedi kapasitem hala iyiymiş.
    Orjinal pilden geçince baya farkediyor.
    Aralıktan beri kullanıyorum %100 düşmüyor sanırım dejilerde bu yüzde ama kapasite illa düşer kullandıkça pil teknolojisinden dolayi.

• 
Sayfa: önceki 19061907190819091910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.