Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anakart arızası veren telefonumu orijinal Apple ekranıyla satıyorum, uzay grisi 6s'in ekranını kırıp yan sanayi tercih etmek istemeyenler mesaj atabilir.

önemli not: çizikler ekran koruyucuda, ekranın kendisinde çizik yok.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• orj batarya 349TL olmus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan..

orj batarya 349TL olmus
    Hala %68 kullanıyorum, illa deji alın diyorlar bize

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    ben orj aldım gecen sene 3-4ay muazzam oldu sonrası aynı, burda bir kac kişide aynısını yazdı tekrar deji deneyeceğim artık
  • Kaç ay oldu hâlâ Whatsapp da gelen ilk aramada görüntümüzün siyah olması sorunu çözülmedi.
  • Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle düşünüyorum ): yenisini alma niyetim vardı fakat son zamlardan sonra oda hayal oldu benim için artık :)

• Bir süre mecburen 6s kullanmak zorunda kalıcam bir kaç ay bataryasını değiştirdiğimizde şarj süresinde değişme var mi arkadaşlar? Performans olarak yavaşlama oluşumu hala hızlı mı yoksa 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eraya44 E kullanıcısına yanıt
    6s hala hızlı bir cihaz pilin öldüyse yeni deji al 1 sene minimum kafan rahat eder. Sorunu doğru anladım umarım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cihazımın ekranı kırık. Camlar düştü hatta bir köşeden ve ekran paneli gözükmeye başladı. Cihazın garantisi yok, servis şu an çok pahalı geliyor maalesef. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu ekranın tamamı yerine yalnızca ön camın değiştirilebildiğini öğrendim. Ön cam değiştirirken orijinal olmayan bir tane takılsa problem yaratır mı? Orijinal ön cam veya ekran ikinci el dışında bulabileceğimi sanmıyorum. İkinci el orijinal diye satılan hiçbir şeye de güvenemiyorum kolay kolay ortalık dolandırıcı kaynıyor malum. Ne tavsiye edersiniz bana? Yaklaşık 1 yıldır ekranı kırık kullanıyorum, bataryayla birlikte yenilersem bu telefon ile 1,5 2 sene daha idare ederim gibime geliyor.

• Arkadaşlar 6s 16 gb kutulu temiz 1000 tl ye alınır mı? Karla satmak için alıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mhmmt4991

6s hala hızlı bir cihaz pilin öldüyse yeni deji al 1 sene minimum kafan rahat eder. Sorunu doğru anladım umarım. :)
    Pil %84 henüz fakat deji ile ilgili hiç tecrübem olmadı deji orijinalden daha mı iyi?

• eraya44 E kullanıcısına yanıt
    Kapasitesi biraz daha yüksek kullanıma bağlı ama bir sene rahat iyi performans kullanırsın. Ben keyfi olarak 1 yıl sonunda yenisini almıştım daha da götürürdü rahatlıkla. 100 lira gayet iyi bir fiyat bence. %85 pilden geçmiştim ben ilk geçtiğimde ciddi fark olmuştu. İlk hafta pil sanki power bank gibi oluyor bitmek bilmiyor sonradan rayına oturuyor. Bir haftada düştü bunun performans diye düşünmemen için yazdım normal olanı bir hafta sonrası eğer alırsan. Elinden takma sökme gelmezse bir telefoncuya götür 20 liraya takar ama çok basit takması YouTube da video dolu.

• Merhabalar herkese
    6s telefonumun ahizesinden ses az geliyor ahize alıp kendim değiştiricem daha önce internetten alıp memnun kaldığınız ürün varsa link verebilir misiniz

• Benim telefon berbat haldeydi.

Kasa
    Ekran camı
    Ön arka mikrofon
    Hoparlör
    Şarj soketi

Değiştirttim 600 lira verdim geldim 0 telefon oldu

• uzay grisi ise elimde orijinal çıkma ekran var. onun dışında en az 1.5 sene götürür diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A350-900

Merhabalar herkese
    6s telefonumun ahizesinden ses az geliyor ahize alıp kendim değiştiricem daha önce internetten alıp memnun kaldığınız ürün varsa link verebilir misiniz
    Benimde az geliyordu hatta hoparlörden cok cok az gelip cızırtılı geliyorsu hoparlor deliklerini delicem acılcak dedi tama dedim ahize kısmını da ufak tornavida benzeri birşeyle sürttü 3-5 yanlamasına son seste konusamıyordum ilk baslarda o kadar yükselmisti sesi bi dene istersen hocam

• Pilini de bir ay önce değiştirdim telefoncuda kaliteli çin malı 150 lira dandiği 100 110 gibi biley dedi kaliteliyi tavsiye etti bende memnunum ölmüştü zaten orj pili, cihaz hızlandı batayası uzun gidiyor bir tek yüzde 1 kaldıgında yada 5 kaldıgında telefon yavaslıyor gibi donma yapıyor sonra da kapanıyor zaten bi süre sonra, orjinaldeyken olmamıstı.Telefoncu orjinal pilin şişme yaptıgını söyledi dolayısıyla yeni degistirenler gece yatarken sarjda bırakmasın sabaha kadar zarar veriyormus anladıgım kadarıyla.

• berkaygen kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam deniyicem

• iPhone 6S kullanıcısıyım, 5 yılı aşkın bir süredir.

Hiçbir sorun yaşatmadı bugüne kadar ve gerçekten bu kadar huzurla kullandığım ilk telefonum oldu.

Son zamanlarda kapasite konusunda bana sıkıntı çıkarmaya başladı özellikle son iOS güncellemesinden sonra

Diğer bellek kısmında epey bir şey dolu gözüküyor. Aklıma ilk gelen fotoğrafların silinip saklandığı yer geldi orayı sildim biraz azaldı fakat geri kalan şeylerin ne olduğunu ve nasıl temizleyeceğimi bilmiyorum. İnternette araştırdığım kadarıyla hep aynı şeyler var fakat hiçbiri işe yaramıyor.

Fikri olan hocam varsa yeşillendirirse sevinirim.
  • arkadaşlar merhaba halihazırda kullandığım 6s 16 gb telefonumu değiştirmek istiyorum ancak yüksek modeller gerçekten çok çok pahalı ... telefon şimdilik idare ediyor beni ancak hafıza artık bağırıyor..

sorum şu bu nand olayı tehlikeli mi ? bulunduğum yerde bu işlemi yapan bi yer var 128 gb için 230, 64 gb için 180 lira istediler.. telefona zarar gelmeyecekse beni bayağı bi rahatlatır bu durum bilgisi olan yardımcı olabilir mi saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 19041905190619071908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.