Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19001901190219031904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turoktr

En iyi depolama yerine tam olarak gelemedim.
    Aşağıdaki ilk resimde bu ifade geçiyor ama ayar kısmında bulamadım.
    Burası ile ilgili ayarlar aşağıdaki gibi.

Özgünleri tut ayarını seçmeniz gerekiyor sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6s plus 14 güncellemesi alacakmış doğru mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu deji batarya telefonumun ısınma problemini de çözebilir mi?

• 6s plus ikinci el satışında ne kadar eder? Kasada vuruklar var. Ekranın ön camı değiştirildi. Hiç bilmiyorum. İyi ediyorsa elden çıkarmayı düşünebilirim belki?

• Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

Çok karışık olmuştu. Düzgün şekilde yazacağım.

Pili değiştirdim ama zorlandım. Bir önceki pilimin görselini koydum. KESİNLİKLE uzak durmanızı öneriyorum.

Şarja takabilmek için şuan Deji'nin pilini bitirmeye çalışıyorum. Pilin performansını ŞİMDİLİK beğenmedim. Çok çok çok dalgalı bir performansı var. Bir bakıyorum şarjı aniden boşalıyor bir bakıyorum daha yavaş boşalıyor. Normalde oynamıyorum ama pili bitirebilmek için pubg'yi bir kere 10 dakika oynadım yüzde 5 (47'den 42'ye), ve bir kere de 30 dakika oynadım yüzde 12 (31'den 19'a) boşaldı batarya.

Deneyimlerimi ileri ki günlerde yazacağım. Ama ŞİMDİLİK beğenmediğimi söyleyebilirim. Yukarıdaki boş beleş pili aratmaz umarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 4 Haziran 2020; 21:13:24 >

• Arkadaşlar merhaba,
    15 nisan'da 6s plus cihazımı garantiye gönderdim. Ekranda şişme, isinma ve bükülme vardı. Hala cihazdan ses seda yok. Cihazı türkcell'den aldigim icin orasi vasitasiyla garantiye gonderdim. Corona sureci dediler ama sure aşiri uzadi. Ne yapabilirim acaba. 3 aydir koyde ikamet ediyorum. Elim kolum bagli kaldim.

• Ben de bugün 9 ay önce aldığım deji 2200 mah bataryayı eskisi kadar iyi performans vermediği ( ilk 5 ay 1.5 gün hatta 2 gün giden şarjım 1 günü %5 şarj kala çıkartıyor) için ve bataryadan olduğunu düşündüğüm kasma ve donma sorunları için garantiye gönderdim. Bakalım değişim yapacaklar mı. Benim aldığım eski versiyon 2200 mah olduğu için 2300 mah yeni versiyon talep ettim. Geçen süreci buradan iletirim , maksadım batarya alacaklar için bi fikir olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylm.56 -- 6 Haziran 2020; 16:7:28 >
  • darklight8 kullanıcısına yanıt
    haftasonu açık olmuyor ama pazartesi önce Turkcell'in nereye yolladığını bulun, sonra orası ile iletişime geçmeye çalışın.
  • Bu mu şimdi mucize? Hakkımı -öyle bir imkanım varsa- kesinlikle helal etmiyorum.

Yok mucize bataryaymış yok şöyle böyle iyiymiş yok telefonu tekrar hayata döndürürmüş falan... Tamamen fasa fiso. İlk 2 gün içinde BİLE, Galio'yu BİLE, mumla arattı. Ben Galio için alev topu diyordum ama deji bildiğin ejderha alevi gibi yapıyor cihazı. Gelen gideni aratırmış misali Deji, Galio'yu aratacak. 180 liralık bataryayı çamur ettiğimiz yetmezmiş gibi 120 liralık DEJİ'de çöp oğlu çöp çıktı. Galio en azından şarj yüzde 1'deyken takılmaya başlıyordu. Bu daha 3. gününde yüzde 5'te kasım kasım kasıldı. Kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum.

Sonuç olarak EĞER PİLİNİZ GÜCÜNÜ KAYBETMİŞ ORİJİNAL PİLSE ne Galio'yu ne de Deji'yi önermiyorum. Ama illa değişeceğim diyorsanız kötünün iyisi olduğu için Galio'yu Deji'ye tercih etmelisiniz. Tek kelimeyle rezalet bir pil.

Uzak durun.

• Dejinin bu yeni çıkan serisi daha iyi diyorlar ama garantiden gelince göreceğiz bakalım. Deji gerçekten çok ısınıyor ama uzun vadede ısınıyor. Yani ilk 6 ay sorun çıkartmadı bana.
    Ama soracak olursanız bu galio denen batarya isterse orjinal kadar kaliteli olsun ben yine gider deji alırım. Adamların en azından bi adı sanı yeri yurdu var.

Galio ise çin pazarından alınmış bir bataryanın üstüne sadece logo basılmış gibi bir batarya. Başımıza bir iş gelse karşımızda muhattabımız yok. Bakınız en basitinden deji aldığım için şu anda yaşadığım sorunlar için karşımda bir firma olduğu için garantiye gönderip yeni ürün isteyebiliyorum.

Ek olarak sizin yaşadığınız %5 te takılma olayını ilk 1-2 gün ben de yaşadım. Ancak sonra sadece telefonun bataryası tamamen bitene kadar %1 de 5 dakika durduktan sonra kasılmaya başlıyordu telefon. Şayet deji bu konuda orjinalinden bile daha iyi iş çıkardı. Orjinali bir takıyorum %25 altında A9 u söküp A7 takmış gibi oluyor telefon.

Ama %1 de takılmaya başlama olayını hiçbir zaman aşamadım. Ne orjinal çıkma 0 bataryada ne dejide ne de başka bir bataryada. Hep %1 de kullanılamaz derecede kasıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylm.56 -- 7 Haziran 2020; 2:58:35 >

• Değişim talep etmelisiniz. Ben 1.5 yıldır kullanıyorum. Kapasitesi düştü standart kullanımda günü ucu ucuna çıkarıyor diyebilirim. Ama sürekli şarja takıp oyun oynadığım için pili ciddi anlamda yıprattım. Standart olarak kullansaydım şu anki halinden çok daha iyi olabilirdi. Eski bir telefonum olan Nokia N86 için almıştım bozuk çıktı. Hemen yenisini gönderdiler. Garanti konusunda sorun çıkarmıyorlar. Sanırım bir de sizin şansınıza sorunlu bir ürün çıkmış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: drknkrc

6s plus 14 güncellemesi alacakmış doğru mu
    6s-6s plus alacak görünüyor
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Pili icinden cikaracam da onlara yollayacam da yenisi gelecek de... Zaten zor bela takmistim, ugrasamam valla.

• drknkrc kullanıcısına yanıt
    Bu alacağı son güncelleme mi hocam

• Scath S kullanıcısına yanıt
    Hocam oyle bi soru sormussunki sanki adam appleda calisiyor😀😀

• fitamino kullanıcısına yanıt

• Scath S kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ama sanırım öyledir 5 sene oldu kullanalı ben olsam vermem artık 😃

• Apple mağazaları açılmış. Bildiğiniz pil değişim kampanyası olan bir mağaza varsa paylaşırsanız sevinirim:)
  • Telefonun en sevdiğim özelliği olan touch-id devrede dışı kaldı. Ayarlardan da etkin hale getiremiyorum bir anda parmak izlerim silindi. Sorunu nasıl çözebilirim? reset attim düzeltmedi.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 13 Haziran 2020; 13:14:15 >
  • Arkadaşlar merhaba, Twitter da kasma sorunu yaşayan oldu mu ? Birde, arka planda uygulama yenile kapalı olmasına rağmen, bazı uygulamalar arka planda çalışıyor. Bu sorunu da yaşayan var mı ??

• 
Sayfa: önceki 19001901190219031904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.