Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.504
Cevap
310
Favori
1.290.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18851886188718881889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aBasaran92

Arkadaşlar bende bataryamı değiştirmek istiyorum alalı 4 sene oldu. Bursa'da yaşıyorum. Garanti sürem boyunca birkez Korupark AVM'den telefonumu servise vermiştim. Pil değişimi AVM'nin açık olduğu günleri varsayarsak ne kadar sürer? İstanbul'a göndermeden hemen orjinaliyle değiştirebilirler mi? Yoksa illa İstanbul'a mı göndermeleri gerekir?
    ben yapamam diyorsan bence pili al git bu işi yapan birine taktır
  • juve212 J kullanıcısına yanıt
    Ekrani tamamen sokmeden takacaksaniz sokete zarar vermemeye dikkat edin. Pili cikarirken pili kanirtmayin alev alabiliyor. Onun haricinde yaparsiniz cok asiri zor bir islem degil. Bant kismi zorlayabiliyor bazen.

Dejiyi kesinlikle oneririm 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamlar nasıl telefon yapmışlarsa helal olsun. Hala işimi görüyor. Kırılana kadar çalınana kadar değiştirmeyi düşünmüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugur.k U kullanıcısına yanıt
    Tek pismanligim 16 gb almis olmam. Yoksa dediginiz gibi hala tikir tikir.

şansın varsa iyi telefon şayet kronik fabrika hatalı yada seri no hatalı pil çıkarsa apple sadece pili yeniliyor bu da 6 yada 8 ay sonra yine aynı hatalı duruma dönüşüyor ve telefon elinde patlıyor
  • Yok maşallah sorunum yok. Pili çok zayıflamıştı. Orjinaliyle değiştirin dedim adam sahte takmış tekrar değiştirttim başka yere. Ekranı kırıldı camını değiştirdim. Ahizesi az ses veriyordu onu değiştirttim. S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur.k

Yok maşallah sorunum yok. Pili çok zayıflamıştı. Orjinaliyle değiştirin dedim adam sahte takmış tekrar değiştirttim başka yere. Ekranı kırıldı camını değiştirdim. Ahizesi az ses veriyordu onu değiştirttim. S
    maşallah hiç sorun çıkmamış
    Apple in orjinal pilini piyasada bulamazsiniz zaten yalnizca yetkili servislerde var. klasik apple politikasi :)

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Senelerdir aynı telefonu kullanıyorum, sürekli terliyoruz ahizeye yıllardır toz kir sıvı kaçıyor haliyle. Bozulmadı az geliyordu ses o yüzden değiştirdim.

Telefon düştü yere camı kırıldı kullanmama engel değildi o yüzden onu değiştirdim.

Pillerin ömrü var o yüzden değiştirdim .

Çok sorunsuz gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deji batarya ilk gün kullanım sonucu 7 saatten biraz az fakat beklentimi karşılıyor.

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    İos sürümünüz nedir

• metin10oktay M kullanıcısına yanıt
    10.3.3'te direndim fakat bataryayı yenileyince temiz kurulum yaparak 13.4'e güncelledim.

dipnot: kullanımın tamamı wifidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 29 Mart 2020; 22:6:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

deji batarya ilk gün kullanım sonucu 7 saatten biraz az fakat beklentimi karşılıyor.

düzeltme: sanırım şu kısmı çıkarırsak 6 saatten biraz az olacak doğru tabir

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

• 6s 16 gb kullanıyorum bende 16 gb olması dışında hala bile kurtarıyor gerçekten halen hızlı
    bataryayı orjinal mi değiştirdiniz

• kadirce03 kullanıcısına yanıt
    deji

ok benimde 84 de şu anda 80 nin altına düşünce değiştirmeyi düşünüyorum

• Son güncelleme ile pil su gibi gidiyor.Keşke güncellemeseydim.Sırf yedeklerimden dolayı güncellemek zorunda kaldım.Herhalde artık bu böyle gider güncelleme vs düzelceğe benzemiyor.Deji gibi görünüyor tek çözüm :/

• Kuzenim yeni telefon altı samsung a70
    Adamın telefonunu biraz kurcalayayım dedim,yok arkadaş olmuyor halen eskisi gibi kasıyor gibi,menü geçişleri yavaş.
    Ben ise 2017 ocak ayından beri 6s kullanıyorum,cihaz halen akıyor,tek elle rahat kullanabiliyorum.adamlar zamanında harbi telefon yapmış.

• Çıktığında amerikadan randevu ile almıştım. Hala kullanıyorum. 1 defa bataryayı değiştim onu da çakma taktılar. Sağlığını bile göstermiyor ama çalışıyor işte öyle böyle. Tek şikayetim kamerası.
    Şu virüs davasıyla gördüm ki daha da kullanmam gerekli. Değiştirsem mi falan diyordum ama çöp olana kadar kullanacağım.

• 
Sayfa: önceki 18851886188718881889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.