Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18411842184318441845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cannicus

İos 12.1.2 ‘deyim , ios 13’e geçmelimiyim?
    ben geçtim gayet güzel koyu mod hoşuma gitti 6 S

İOS 13 destekleyen telefon ve tabletler
    Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Eylül 2019; 20:7:20 >
  • Pil sağlığım %80 iphone 6s cihazıma deji batarya taktırayım diyorum ama daha 6 ay garantisi var kararsız kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cannicus kullanıcısına yanıt
    Bence geçin cihaz daha seri çalışıyor.
  • Az önce IOS 13’e itunes üzerinden güncelledim. iPhone da 1.73GB gözükürken itunes da 3.43GB gözüktü. OTA ile de yükleyebilirsiniz elbette ama ben bu şekilde daha sağlıklı olacağına inanıyorum ve bunu sadece yılda bir büyük güncellemelerde yapıyorum.

İzlenimlerime gelecek olursak; koyu mod özelliğini beğendim diyebilirim özellikle akşamları güzel olur kullanım açısından. Hız olarak IOS 12 ile aynı geldi bana şu an. Belki de biraz daha kullanmalıyım doğru bir yorum için. Yine aynı şekilde pil olayına da girmem doğru olmaz çünkü henüz yeni başladım kullanmaya. Çok ısınma filan yok bu arada Pil sağlığı menüsüne pil iyileştirme diye bir şey gelmiş ama pek hoşuma gitmedi çünkü şarjı %80 de tutuyor tam doldurmuyordu. Kamera açılış hızı aynı gecikme olmadı. Fotoğraf işleme süresi bana 1sn yavaşlamış gibi geldi. Ayarlar menüsü elden geçirilmiş. Güncelleme yaptıktan sonra 2GB dolaylarında bir yer açıldı bu arada. Sağlık uygulaması baya yenilenmiş. Apple TV uygulaması aynı gözüküyor ama aslında Netflix gibi bir sisteme geçecek deniliyordu.Fotoğraflar uygulamasında yenilikler var.AppStore da artık güncellemeler sağ üst köşede profil resminizin oraya alınmış güncellemeler için profile girmek saçma geldi bana açıkçası önceki yeri daha iyiydi. Notlar uygulamasında birkaç küçük çaplı yenilik yapılmış. Memoji özelliği gelmiş 6s de Memoji görmek iyi hissettirdi. Esasında basit bir çerez uygulama ama bildiğiniz gibi Apple bunun üzerinde çok durdu. İnstagram açılış süresinde biraz düşüş var.Ekstalar klasörü nedense İngilizce sanki onu çevirmeyi unutmuşlar gibi. Extras yazıyordu. Yeni gelen duvar kağıtları güzel. Bana kalırsa IOS 13, 12’nin birazcık geliştirilmiş versiyonu olmuş öyle ahım şahım farklar yok ama ben yine de güncellemek gerektiğini düşünüyorum. Bir yandan gereksiz bir sevinç bir yandan ise hüzüntü duydum güncellerken zira IOS 13 iPhone 6s için son major güncelleme olacak maalesef. Umarım olmaz! Güncelleme hakkında ilk izlenimlerimi sizlere naçizane anlatmaya çalıştım yeni sürüm hepimize hayırlı uğurlu olsun. İyi forumlar...

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi real_king -- 20 Eylül 2019; 22:26:5 >

• Arkadaşlar İnstagram da story ve video indirebilmek için uygulama bulamıyorum siz nasıl indiriyorsunuz uyugulama önerisi alabilir miyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Denetim merkezinde appleın kendi qr okuyucusyla video kaydedicisi var, Apple bunu niye söylemedi bize yeni keşfettim?

• VaporWave kullanıcısına yanıt
    Dostum IOS 11’den beri vardı QR kod okuyucu ve ekran kaydı.

• real_king kullanıcısına yanıt
    benim cahilliğim

• VaporWave kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah, olur mu öyle şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: celotpl

Pil sağlığım %80 iphone 6s cihazıma deji batarya taktırayım diyorum ama daha 6 ay garantisi var kararsız kaldım
    Garanti kapsamında pil değişimi sağlamayı deneyebilirsiniz.

• tcreis kullanıcısına yanıt
    Hocam apple destekle iletişime geçtim ama cihazını garanti kapsamında pil değişimi için uygun değildir dendi.

• Ios 11.4.1 sürümündeyim. 13e geçmeli miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: celotpl

Hocam apple destekle iletişime geçtim ama cihazını garanti kapsamında pil değişimi için uygun değildir dendi.
    Eğer pil ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız garanti kapsamında problemi çözmeleri gerekiyor. En azından ücret karşılığı orjinal batarya ile değişim öneririm. Garantisi devam eden bir cihazın garantisi de bozulmamış olur.

https://forum.donanimhaber.com/iphone-11-11-pro-11-pro-max-ana-konu-karsilastirmalar-ve-ozellikler--139799180-41

Yukarıda linkini verdiğim konuda, Bilaltuna kullanıcı adlı üyenin pil değişim tecrübesi var, inceleyebilirsiniz.

• Baseus bataryada deneyebilirsin

• Birde gecen 7 plus ile bir gorusme yaptim karsi tarafin sesi inanilmaz cok geliyordu. Benimkinde cok az geliyor acaba ahizeyi mi degistirmek lazim bilen var midir

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Hocam kulak temizleme çubuğunu kolonya ile ıslatıp ahizenin önündeki girişi iyice silin ciddi fark oluşuyor. Önce ses daha da azalıyor. Ama kuruduktan sonra acayip bir artış oluyor.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, hassas dişler için olan diş fırçası ile bir tabak benzeri bir yere alkol türevi kolonya gibi veya ekran temizleme sıvısı ile cihazı ters tutup ahizenin toz filtresini fırçalayın. Arada bir peçete ile fırçayı kurulayıp tekrar alkolleyerek tekrar fırçalayın ve işlem tamamdır.

• FaLCoN^ kullanıcısına yanıt
    ben geçtim memnunum karar senin
  • Kopyalama kısmında tümünü seç gelmiyor neden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 13'de Fotoğraflar kısmında albüm içinde hızlı scroll yaptığımda yada albümün en altındayken ekranın yukarısına basıp tek tuşla en tepeye çıkmak istediğimde fotoğraflar uygulaması çöküyor.

Sizde de aynı mı? iphone 6s cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 18411842184318441845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.