Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte ondan koyuyorlar. iPhone yerine tercih için bir koz oluşması için. Apple ise tam tersi, bu sene kulaklık jakı adaptörünü bile kutudan çıkardılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,
    6s Plus kullanıcısıyım. Telefon görüşmeleri esnasında sesim karşıya bazen cızırtılı gidiyor. İşin ilginç tarafı her konuşmada bunu yapmıyor. Whatsapp aramalarında ise hiç yapmıyor. Sebebi, çözümü nedir acaba ?

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz çekimi ile ilgili olabilir mi? Hangi operatör ve nerede yaşıyorsunuz? merkezi mi yoksa daha kırsal bir alan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Telefonunuz çekimi ile ilgili olabilir mi? Hangi operatör ve nerede yaşıyorsunuz? merkezi mi yoksa daha kırsal bir alan mı?
    Yok hocam keşke öyle olsa. Merkezi bir yerde Vodafone kullanıyorum. Çekim gücü çok iyiyken bile karşı tarafı rahatsız edecek düzeyde cızırtı gidiyor.

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    ayarlar > genel > erişilebilirlik > telefon gürültüsünü gideri kapatıp dener misiniz?
  • Game Capture TV kullanıcısına yanıt
    Teşekürler ios 10.3.3 kullanıyorum baseus 3400 mah kısa süre içinde geçeceğim fakat şey duydum pil değiştiğinde pil göstergesinde % değişim oranı gözükmüyormuş deniyor , bataryanın 3400 mah olduğunu telefonda herhangi bir yerde görülebiliyormu acaba sürümü yükseltmelimiyim pil değişimi sonrası kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • markus91 kullanıcısına yanıt
    Ttec değiştirdiğimde gözükmüyordu fakat dejiden aldığımı taktığından beri görebiliyorum. Belki tekrar çıkar tak yapınca oluyordur emin değilim ama.

Pil yüzdesi sorunsuz görünüyor iOS 12.3 ile kullanılıyor şu anda. Batarya oranı görünmüyor ki zaten ihtiyaç da yok. Ayrıca pil sağlığı da görülüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, elimde 6S mevcut. 1654 şarj döngüsü var, pil sağlığı ise %74. Hiç sökülmedi. Sizce deji takıp devam mı edeyim yoksa Apple servis mi? Ayrıca ekranda hafif ghost screen iz sorunu var, bundan dolayı yapmama gibi bir durumları olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeagateWD -- 25 Temmuz 2019; 1:16:45 >
  • SeagateWD S kullanıcısına yanıt
    deji tak devam et ben çok memnunum 2200lükten iyi ki takmışım. o batarya ölmüştür hocam kaç saat gidiyor ki o?

Değişim oranından kasıt pil sağlığı ise sizde görünmez. Çünkü pil sağlığı iOS 11 ile gelen bir özellik. Tavsiyem 12’nin final sürümünü kurun ve önünüze bakın.

garantisi varsa apple storeye götür. yoksa yine götür. forumda fazla deji savunucusu var (nedenini ben de anlamış değilim), ben orijinal apple pilden yanayım. Apple pilden sonra deji takabilirsin ama dejiden sonra apple taktıramazsın. okuduğuma göre ortalama 6-7 ayda pil ölüyormuş, internetteki olumlu olumsuz bütün yorumlara bak (alıntılayıp ben 9999999 aydır kullanıyorum diyen arkadaşa: sen kullanmaya devam et.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: VaporWave

deji tak devam et ben çok memnunum 2200lükten iyi ki takmışım. o batarya ölmüştür hocam kaç saat gidiyor ki o?
    3 saat kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

garantisi varsa apple storeye götür. yoksa yine götür. forumda fazla deji savunucusu var (nedenini ben de anlamış değilim), ben orijinal apple pilden yanayım. Apple pilden sonra deji takabilirsin ama dejiden sonra apple taktıramazsın. okuduğuma göre ortalama 6-7 ayda pil ölüyormuş, internetteki olumlu olumsuz bütün yorumlara bak (alıntılayıp ben 9999999 aydır kullanıyorum diyen arkadaşa: sen kullanmaya devam et.)
    Hocam açıkçası pek güvenemiyorum olumlu yorum çok ama 319 TL de verilmez diye düşünüyorum arada 3/1 fiyat oranı var..Garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeagateWD -- 25 Temmuz 2019; 12:56:13 >
    ekran süresi 3 saat işe iyi . Ama toplamda telefonun acık kalma süresi 3 saat ise vay ki ne vayy hemen değişin :)))

• Arkadaşlar merhaba bu yeni gelen 12.4 güncellemesini yaparken indirmede bir problem yok ancak güncelleme hazırlanıyor kısmında kalıyor her zaman ve bir süre sonra güncelleme yüklenemedi hatası veriyor. Ne bir hata kodu var ne bişey. 6s plus kullanıyorum. Sizce sebebi ne olabilir? Jailbreak vs bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sese61

ekran süresi 3 saat işe iyi . Ama toplamda telefonun acık kalma süresi 3 saat ise vay ki ne vayy hemen değişin :)))
    Aslında memnun gibiyim

• 12.4 kuran var mı nasıl herhangi bir hata var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

12.4 kuran var mı nasıl herhangi bir hata var mı?
    Hata yok, indirebilirsiniz.

• Telefon kasilmaya basladi neden olabilir acaba fazla veride yok icinde

• 
Sayfa: önceki 18351836183718381839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.