Şimdi Ara

Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] (1830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.505
Cevap
310
Favori
1.290.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum o kadarını hocam. Android'den ziyade diğer telefonlar, dokunmatikleri falan garip geliyor nedense.
  • 4-5 saat önce 10.3.3 devri son buldu bende Pc den 12.3.1 temiz kurulum yaparak yükledim hayırlısı bakalım şuanlık bir sıkıntı yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siceyy kullanıcısına yanıt
    Görüşlerini bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Elbette hocam , Şöyle bi tam test ediyim yazacağım detaylı:)

• Siceyy kullanıcısına yanıt
    Hocam nedir fikriniz 10.3.3 terk etmeye degermi sizce 6s plus 64 gb cihaz icin düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KinZhull kullanıcısına yanıt
    Şuanlık hiçbir fark görmüyorum tek korkum pildeydi ama ondada bir sorun görmüyorum denetim merkezi güzel olmuş bir tek normal mesajda altta çıkan şeyler biraz garip geldi o kadar başka aman aman bi şey görmedim he bide ekran kaydetme hoşuma gitti instagramda arkadaşıma attığım komik şeyi ona video olarak atabiliyorum takip etmese bile sayfayı :) yani güzel yanları var , Kısacası 1 günlük kullanım için söylüyorum Tavsiye ederim

jailbreaklı değilseniz (ya da jailbreak yapmayı düşünmüyorsanız) geçin derim. ama jailbreak ile çoğu şey taklit edilebiliyor onu da söyleyeyim. (aralıkta 10.2.1 den 12.0.1 e geçmek durumunda kalmıştım)
  • Jb olayını biliyorum daha önceki cihazlarımda denemiştim ama şahsen jailbreak bana göre değil sürüm yükseltmek isteme sebebim uygulamaların artık minimum iOS 11 istemesi hali hazırdaki uygulamalarım sıkıntı vermiyor ama yeni uygulamaları kullanma şansımız olmuyor bayagidir stabil uygulama görmedik hazır düzgün yorum alan bir sürüm bulmuşken geçmeyi düşündüm

yazdığım gibi jailbreak yoksa geçin derim. ios 10-12 arası ciddi farklılıklar var.
  • Bayram seyahatindeyim eve geçince temiz bir kurulum yapayım

• 12.1.1’den 12.3.1’e geçilir mi ?

• Dün gece devjam81 yöntemiyle 13'ü kurdum. Güzel gözüküyor ama şu an bu yazıyı yazarken iTunes arkada 12.4b3'ü geri yüklüyor. Whatsapp tam uyumlu çalışmıyor sapıtıyor o yüzden kullanmayacağım şimdilik 13'ü.
  • Ben zırt pırt uyarı verdiğinden güncelliyorum. Şuan son sürümdeyim bir fark göremedim. Apple tv gelmiş itunes yerine

• wifi kopması sorunu yasayan var mı? temız kurulum yaptım yedeklemede almadım ama
    12.3.1
  • Arkadaşlar iOS 13 tahmini ne zaman gelicek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

12.1.1’den 12.3.1’e geçilir mi ?
    Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Edward35

Arkadaşlar iOS 13 tahmini ne zaman gelicek ?
    Eylul ayindaki apple etkinliğinin oldugu aksam ios 13 destekleyen tum cihazlar icin indirmeye sunulacak.

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• Merhaba basit bir oyunu pil tasarruf modunda oynarken fps kaybı yaşıyorum. Oynadığım oyun lichess adlı uygulama bir satranç oyunu. Yapay zekaya karşı oynuyorum üstelik wifi de kapalı. satranç taşını hamle yaparken 60 fps olmamıştı çok net anlaşılıyor bu da zevkimi bozuyor. uygulama mb si de çok düşük 15 mb falan.

iphone 6s plus
    ios 12.2
    Pil max kapasitesi %70
  • Tipsiz_Tatlı_Karakter kullanıcısına yanıt
    Düşük güç modu işlemci frekansını kısıyor diye tahmin ediyorum çünkü normal uygulama açarken bile bekleme artıyor düşük güç modunda oyunda yapması normal birde pil ölmüş buda bir sebep

• 
Sayfa: önceki 18281829183018311832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.